Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

31 lip 2008, 17:02

cześć dziewczyny.

Wszystkiego najlepszego dla Martynki! :ico_brawa_01:

Kuba miał kilka dni wolnego więc korzystaliśmy ile wlezie, chodziliśmy nad rzekę i trochę się obijaliśmy, Gabriel lubi jak tata jest w domu-jest wtedy grzeczniejszy. Teraz sobie śpi...

[ Dodano: 2008-07-31, 17:14 ]
z tatą
Obrazek
kapitan Gabriel i jego pomarańczowa perła :ico_oczko:
Obrazek
Pole po żniwach
Obrazek
ale się skrzywił :ico_haha_01:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

31 lip 2008, 22:14

Cześć dziewczyny.

Znowu mam troche zaległości ale robimy sobie odwyk od komputera i jest cały czas wyłączony.Zreztą jest tak piękna pogoda ze cały czas jeździmy nad jeziorko oczywiście popołudniami a wczoraj po południu byłam w pracy. Jutro tez ide a tak na dobre już od połowy sierpnia.

No i co najważniejsze Martynką na razie będzie zajmowac się moja teściowa

Doczytałam Was.

Mariola super ze impreza urodzinowa się udała i Julka zadowolona z prezentu. Patryczek konczy 3 latka w poniedziałek i dostaje Quada.

Pinko sliczne zdjęcia Uleńki. Przesłodka dziewczynka.

Justyna zapomniałam napisac, super Ci w tej fryzurce a Gabik jak zwykle uśmiechnięty

Iwona ale Majeczka jest do Ciebie podobna bardzo. Tez sliczna dziewczynka z niej.

Dziękujemy za zyczenia. Ale ten czas szybko leci.

Martyna jeszcze nie spi, nie wiem co jej jest ale w ogóle nie jest spiąca. Gapi się w telewizor i oglada reklamy, co w tych reklamach jest ze wszystkie dzieci SA wpatrzone???

Ups, poprawka, własnie zasnęła więc i ja się szykuje do spania.

wkleje wam jeszcze kilka zdjęc znad jeziorka i mam nadzieje ze znowu gdzies nie zaginę i bede bardziej na bieżąco :ico_oczko:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Martynka zaliczyła już swoja pierwszą kąpiel w jeziorze :-)

a tu ten quad, mam nadzieje ze mu sie spodoba i bedzie jeździł :-)
Obrazek

Dobranoc :-)

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

31 lip 2008, 22:19

My już w Polanicy, przyjechaliśmy około 20:30, wykąpałam Ulę i właśnie obok mnie zasypia.
Ula nabawiła się jakiejś strasznej wysypki i potówek, plecki ma całe w czerwonych plamach... bidulka, podejrzewam, że to sałatka którą jadłam w Poznaniu (musiała mieć seler), bo po wyjeździe jej zaczęło cosik wyskakiwać na pleckach, do tego pewnie doszły orzeszki, na które się skusiłam. Teraz dieta ścisła i muszę Uli to wyleczyć.

Goonia pisze:też jestem ciekawa co Ci powiedzą.

Pani neurolog odradziła nam na razie bobatha, bo ponoć rodzice nie ćwiczą w domu z dziećmi, tylko panie rehabilitantki, a vojta przynosi świetne efekty. Skoro tak mówi... nie wiem ile w tym prawdy, ale na razie jeszcze z Ulą poćwiczę, a zobaczymy od września, może już nie trzeba będzie.

Fintifluszka, zdjęcia super, widać, że Gabriel szczęśliwy z tatą, a u Ciebie... czyzby nowa fryzurka?

Ok, ja uciekam się wykąpać i lulu, ta jazda mnie dzisiaj wykończyła.
Miłej nocki :-)

[ Dodano: 2008-07-31, 22:26 ]
No i co najważniejsze Martynką na razie będzie zajmowac się moja teściowa

Może nie będzie tak źle :-)
madziarka81, zdjęcia ekstra, Patryczek to prawdziwy przystojny kawaler, quad superowy, na pewno mu się spodoba, któremu chłopcu by się nie spodobał :-) Martynka jak zwykle przesłodka, zwłaszcza na fotce w foteliku, ten jej uśmiech i loczki... po prostu super :-)
Dobra uciekam,.... papapap ;-)

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

31 lip 2008, 22:57

Justyna i Madziarka super fotki

a ja wykamana ide spac sa juz u mnie kolezanki ale tez wymeczone

zycze slodkich snow

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

01 sie 2008, 01:10

Weszłam jeszcze zajrzeć do nas..

Justyna, włosy rozjaśniłaś.. fajnie wyglądasz, naprawdę :ico_oczko:
A i my na sianku zdjęcia mamy :ico_haha_01:
Wklejam 2
Obrazek
Obrazek
Uciekam spać jużżżżżżżżżżżżżżżz..

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

01 sie 2008, 07:46

Witam po dłuuuuugiej nieobecności :-)
Nie wiem zupełnie co się u Was dzieje, bo nie pamiętam nawet kiedyostatni raz zaglądałam na TT :ico_wstydzioch: Kładę się spać ok. 23.30, wstaję o 6.00, a i tak brakuje mi średnio 2 godzin dziennie żeby się z wszystkim obrobić.
Jeszcze otworzyłam biuro rachunkowe, więc dodatkowa praca przy tym. No ale w naszej rzeczywistości każdy grosz więcej jest dobry. Mam tylko nadzieję że z czasem ta moja firma będzie przynosiła jakieś przyzwoite korzyści i nie będę musiała pracować tutaj.No ale to są odległe plany.

Boziu ale te Wasze forumowe dzieciaczki urosły :ico_olaboga: A Norbercik jakiego ciałka nabrał :ico_oczko: Martynka po prostu ciacho. Taka śmieszka mała, a Ulka - powtórzę się - ach te jej kłaczki ... :-D Majka wygląda juz tak "dorosło". Taka fajniutka strojnisia. Pewnie za mamusią :ico_oczko: Gabriel tez cały czas uhahany jak widzę. Justynko ślicznie Ci w tej nowej fryzurce :ico_brawa_01: A no i oczywiście muszę wspomnieć o moim zięciu. Ej jaki z niego przystojniaczek (widziałam na NK). :ico_haha_02:
Przepraszam że nie napiszę tu o wszystkich dzieciaczkach ale cofnęłam się tylko o jedna stronę.
Rosną te nasze maluszki tak szybko że :ico_szoking: Niedawno ciąża poród a tu już za chwilę niektóre roczek będą kończyły :ico_olaboga:

A u nas też jakoś leci. Nadia zostaje z babcią jak ja idę do pracy. Ząbków jeszcze nie mamy ale powoli chyba się coś kluje. Nocki jakie były takie są - średnio 3 pobudki. Niuśka siedzi i zaczyna raczkować. No i cały czas się śmieje. Jak przychodzę z pracy wymęczona to jej usmiech działa jak najlepsza terapia :ico_haha_02:
A poza tym nic się nie zmieniło... Mam tylko nadzieje że teraz będę mogła częściej zaglądać z pracy :ico_oczko:

Buziaczki...

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

01 sie 2008, 08:19

Czesc

Kasia fajnie ze sie odezwalas no i zycze zeby sie firma rozkrecila

ja tez za chwilke ide do pracy majeczka patrzy na mini mini i bawi sie nowymi klockami co dostala od kolezanek

Klaudia mialam ci wczesniej pisac ja mam identycznie jak ty tylko ze ja wogole sie nie potrafie denerwowac na mojego meza narzekam na niego ale nie bylo jeszcze dnia zebysmy byli pokloceni tzn jak sie poklocimy to mozemy jedynie godzinke z soba nie gadac a najlepiej jak zaczynamy juz gadac z soba to patrzymy sie kazdy w inna strone i sie smiejemy

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

01 sie 2008, 09:30

Madziarka jesli mowa o quadzie, to mój Paweł dostał na komunię w zeszłym roku bardzo podobnego do tego na Twojej fotce. A ile za niego zapłaciliście, bo my chcemy już go sprzedać, bo Paweł dużo urósł i nie wiem za ile?

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

01 sie 2008, 10:34

Czesc dziewczyny..
Fajnie Kasia ze zajrzalas do nas. No dzieciaczki rosna jak na drozdzach. Norbert do raczkowania na razie przybiera pozycje ale nie wie ze mozna ruszyc sie z miejsca :ico_haha_01: No a Nadia rzecywiscie fajnie siedzi i w dodatku w baseniku sie pluska :-)

My wlasnie wstalismy.. Tzn Norbert o 6 na mleko sie obudzil, zaraz Rafal z pracy wrocil i spac nasz maly momps juz nie chcial. Ale ze Rafal jeszcze prysznic, sniadanie to powiedzialam zeby zabral go i ja sobie jeszcze pospalam. Po jakims czasie przyniosl go z powrotem, powiedzial ze Norbert zmeczony jest i rzeczywiscie usnal jeszcze. No i teraz musialam sie juz obbudzic bo harcownik sie obudzil :ico_haha_01: My to sie smiejemy jak tak rano robi nam pobudke i nie daje spac i nazywamy go harcownik :ico_haha_01: bo z rana nam tu harcuje :ico_haha_01:

I chyba kupe wlasnie zrobil bo cos smrodkiem zalatuje :ico_noniewiem:

Iwona, no wlasnie.. nie da rady siedziec w gniewie. Ostatnio wlasnie Rafal wtedy wrocil po kilku piwach, poklocilismy sie bardziej, ale wczoraj jak wstal to mi ten usmiech sie wlaczyl. I chwile pogninewana z tym usmiechem chodzilam :-/ No i zaraz już ten moj mnie przytulal :ico_oczko:
A ja z kolei mialam Tobie pisac, ze Twoj pracuje w piekarni i macie chleba pod dostatkiem :ico_haha_01: A moj pracuje w chlodni we francuskiej firmie i tam jest wszytsko - chleby, bułki, przeróżne ciasta, ciasteczka, jakies szaszlyki, panierowane kurczaki.. itp, itd.. No i Rafal tez cos zawsze przyniesie :ico_haha_01: Zawsze jakas oszczednosc grosza ;-).

Dobra ja uciekam na sniadanko.. do pozniej :-)

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

01 sie 2008, 10:42

O kurcze pospać do 10 ... Mogę pomarzyć. Nawet jak nie idę do pracy to Niuska budzi sie najpóźniej o 7. Wprawdzie po godzinie zasypia znowu ale ja jestem juz rozbudzona i nawet nie próbuje klaść się znowu.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość