Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

31 lip 2008, 23:19

katelajdka pisze:chyba masz racje ze trzeba mieć zaplanowane w 100% taka metode usypiania bo się nie uda.


Oj trzeba trzeba! Nie da rady inaczej!

katelajdka pisze:Ale nie wiem jak to pogodzić z weekendami w których dziadkowie biora bartusia.

A wiecie jak to dziadkowie.


Rozumiem i wiem o co chodzi ..nic więcej nie trzeba pisać ..wuemy o co chodzi, mam to samo z usypianiem!

katelajdka pisze:Co do wjść z domu to właśnie tak jak piszesz ja byłam ponad rok uwiązana przy dziecku przez cycka!! MAsakra!


No, eh, cos za coś ... jak to sie mówi! A tak wogóle to któraś jeszcze karmi cycem?

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

31 lip 2008, 23:20

Małgorzatka pisze:no nic tylko podac sobie ręke kochana możemy ... Wojtuś to samo ma, identycznie ... Tyle tylko, że u nas wogóle nie zależy od pory snu w dzień i ilości godzin przespanych w południe Testowałam wszytsko: nawet przez kilka dni go wcale nie kładłam i to samo było ..kładłam wcześniej, póxniej, budziłam, czarowałam jak tylko mogłam..i nic..Jak nie chce spac to nic nie pomoże a ja jak nie wiem co i jest jeszcze gorzej. A są dni, że zasypia jak aniołek!


No kurde, no to są rzeczywiście gagatki z tych naszych chłopaków!! Charakterki że ho,ho!! Ale mówisz ze nie ma zanczenia czy śpi w dzień czy nie, mój to jak raz spał tyylko pół godziny w poludnie to juz o 19:15 zasnął na stojąco!! :ico_sorki: :ico_brawa_01: hahahha:)) No to cholercia współczuje Ci! Te dzieci to normalnie chyba przez nonono trzeba wysmarowac porządnie to beda wiedzieć kto tu rządzi!! Oczywiście żartuję! :ico_oczko: :ico_puknij: JA też mam od razu nerwy. Wściekam sie i nie wiem jak sobie poradzic z wielmorznym panem, no cóż liczę ze jak bedzie starszy to troche wyrośnie z tego!!

[ Dodano: 2008-07-31, 23:24 ]
Małgorzatka pisze:No, eh, cos za coś ... jak to sie mówi! A tak wogóle to któraś jeszcze karmi cycem?

No niestety coś za coś, ale powiem szczerze że ten pierwszy rok to przeżyłam w jakimś amoku, połączeniu stresu, zmęczenia i ogólnym chaosie więc wiele nie pamiętam... Może przy drugim dziecku to bede mieć lepiej!! :ico_sorki: Liczę na to że Bóg mi wynagrodzi i następna dzidzia już na wstępie bedzie inna niż Bartuś, mam na myśli że bedzie mniejsza i dużo lżejsza!!!

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

31 lip 2008, 23:39

katelajdka pisze:Może przy drugim dziecku to bede mieć lepiej!! :ico_sorki: Liczę na to że Bóg mi wynagrodzi i następna dzidzia już na wstępie bedzie inna niż Bartuś, mam na myśli że bedzie mniejsza i dużo lżejsza!!!


Czyli jakas bariera przełamana! Bardzo się ciesze, że masz w głowe drugiego bobasa ... I życzę ci małegodzidziusia!
U nas Martuś jest jak na razie przeciwieństwem brata, całkiem. Jak była mały to płkał, nie spał, nie jadł ładnie z cyca...i w noce były koszmarne..a mała ładnie, je, śpi, jest ogólnie bardzo grzeczna..no chyba, że coś zjem ..ale nie jest xle!

Lece spać dobranoc...!

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

01 sie 2008, 10:50

MALGOSIU No dokładnie,jak zobaczyłam fotke w twoim podposie Martusi to mówie o jeny jaka ona podobna do Amelusi hi hi hi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
DZIEWCZYNY,STAWIAM WSZYSTKIM TORCIKA Z OKAZJI 1,5 ROCZKU AMELCI,WLASNIE DZISAJ SKONCZYLA 1,5 ROCZKU JA NIE MOGE :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_kawusia: :ico_kawusia: :ico_kawusia: :ico_kawusia: :ico_kawusia: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

01 sie 2008, 11:46

Witajcie Lutóweczki,

karolas: witaj po urlopie i czekamy na zdjęć ciąg dalszy :ico_sorki: :ico_sorki:

Zaległe życzonka dla córci Magdzinki:
Obrazek

I dla córci karolas:
Obrazek

Rośnijcie w zdrowiu i szczęściu :ico_tort: :ico_prezent: :ico_tort:

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

01 sie 2008, 13:36

KATELAJDKA,MALGOSIA Widze,ze macie problemy ze spankiem dzieciaczkow, hm jeszcze jakis miesiac temu pisałam,ze Amelcia to panicznie boi sie łozeczka. Jak byla malusia to chyba do roczku zasypiala samiutka bez gadania w swoim łozeczku. Pozniej okres miedzy roczkiem a tym pol roku teraz to własnie nie chciala za ic zasypiac sama,tylko na moim ramieniu pijac butelke no bo do 10 miesiaca byla piers. No i tak z dwa miesiace zasypiala teraz na naszym lozku wieczorami i jak tylko mocno zasnela ją przenosilam do jej lozeczka i juz do rana w swoim spac spala tylko ze zasnieciem byl problem. I jak teraz wrócilismy z wczasów mowie sobie hm o jest dobry moment zeby skonczyc z zasypianiem na naszym łozku bo ponad tydzien tak nie zasypiala tylko w namiocie hi hi hi pijac flaszke sama a ja siedzialam z boku i nic nie protestowala. Teraz włąsnie od naszego powrotu usypiam ją tak,ze wkładam do łozeczka jej czy to w poludnie hi hi włąsnie zasnela teraz ;),czy tez na wieczor. Daje jej buteleczke z piciem lub wieczorem z mlekiem i tak pije jak skonczy układa sie sama na boczku wierci z boku na bok normalnie nogi za szczebelkami i pozycje najdziwniejsze przybiera aa i lubi miec moja dłon w poblizu. Wiec siedze na fotelu obok jej lozeczka głaszcze po głowce nieraz przytrzyma mi palec ręki z 10 minut po czym pada:))))))
Nic absolutnie do niej nie mowie,chyba ze wstanie w lozeczku to jej szeptem mowie ci aaaaaa amelusia połoz sie na boczek i rób aaaaaaaaaaa i tak robi :)-mam nadzieje ze juz tak pozostanie :))) a wam zycze zeby klopoty ze spankiem sie szybko skonczyly.
KATELAJDKA No włansie co ja czytam??????????? czyzby plany dzidziolkowe was nawiedzały?????????
No i jak tam siostra?wiesz w jakiej miejscowosci byli?????
Pogoda nam dopisala super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
OPIS NASZYCH WAKACJI Zaczne od tego,ze wyjechalismy w sobote 19 lipca o 5.30 i taki numer wyrąbałam ze nie uwierzycie hi hi. Kacperka juz nie mielismy tydzien bo przeciez pojechal ze szwagierka i dxiadkami tydzien wczesniej nd morze.
My sie wieczorem zapakowalismy ,rano wstalismy po 4.00 zapakowalismy wszystko do aautka,Melcia akurat o 4.00 sie przebudzila na mleczko,wiec jej dalam po czym zasnela dalej. jak juz wszystko mielismy w aucie,brama otwarta to to tylko Amelke nakryłam kocem i przenioslam do samochodu hahahaaha nawet sie nie rozbudzila naprawde :))))
I tym sposobem spala sobie pol drogi bo do 9.00 w samochodzie. Pozniej z godzinke wysiedziala jeszcze a potem ostatnie 40 minut zaczęla juz pojekiwac ale coz no dała rade;)
Ja jechalam z Poznania pierwsze 130km. a pozniej zatrzymalismy sie na postoju na kawke i kanapeczki i sie z mezem zmienilismy.
W pierwsze dwa dni pogoda byla taka sobie wiecej spacerowa. Nieraz pokropil deszcz jeden dzsien chyba w niedziele byla nawet zimnawo jakos z 13 stopni tylko. Przezylismy jedną potęzna burze ale tak lało ze szok.Namioty nikomu nie przeciekały nikt nie pływał,okopalismy sie jeszcze porządnie jak zaczynala sie ta burza wiec spoo-moj mazx wiele lat byl harcerzem wiec wiecie.
No to dwa pierwsze dni byly takie deszczowe ale za to od poniedzialku juz super pogodynka rewelka. Słonko początkowo 2 dni z chmureczkami niegroznymi a kolejne dni to juz tylko czyste niebo i słonce. opalanko codzienne,kąpiele w morzu i super rodzinny czas.
Amelka jak tylko widziala ze pakujemy sie na plaze to juz leciala w strone morze i wołała myj myj myj i tak cały pobyt na plazy to tylko byl kierunek woda. W koncu nalewalismy jej wody do pontonu kacpra i tam sie taplała hi hi.
I dacie wiare ze te moje zdechlaczki cały pobyt tam nie psikały i nie kaszlały?Normalnie rewelka. Ja myslalam ze jak ona tyle w tej zimnej przeciez dla tak małego dziecka wodzie to mi sie rozchoruje a tu nic i super:)))
Do tego dwa dni byly wielkie fale i do tego silny wiatr a moje szkraby zabawa na plazy na całego w piachu we wodzie w tym wietrze no super.
Kupilam Meli te pieluszki do kapieli i tyle,nieraz na golaska byla ale rzadko bo raz zrobila kupalka to juz nie bylo smiesznie hi hi a poza tym od tamtego innego klimatu i wody strasznie duzo kupek mi robila,po 6 dziennie a normalnie tu robi z 2 góra wiec dobrze ze zabrałam cała pake pampersow hahahahha. Do tego teraz tutaj w domku robi od wczoraj zielonki mega luzne bo jej idą nowe ząbki w koncu ósmy ząbek prawie jest -dwojka gorna i widze ze czwórki jej sie mocno zaznaczyly,gryzie swoje paluszki od rak tak ze nie wiem.
No kacpi całymi dniami jak szlismy na plaze o 10.00 to do 17.00/18.00 siedzielismy i budowal sobie z piachu rozne rzeczy tunele i najlepsza z tego byla frajda bo fosy i woda sie wlewała wiec wiecie.
Do tego naszą wspólna atrakcja była jazda na kładach po torach ale juz naprawde super zrobione dla dorosłych te tory ja powiem ze ekstra frajde mialam. Kacperek jezdził nawet sam na takim nieco mniejszym spora to odpowiedzialnosc bo i gaz i hamulec i jeszcze musial umiec opanowac sprzet i patrec gdzie jedzie ale super mu szło,dziadek byl dumny a maz stwierdzil ze w przyszłosci pomyslimy nad zakupem kładadla niego bo naprawde super mu szło,jezdzil bardzo odpowiedzialnie nie jak dzikus.
Do tego oczywiscie najwiecej kaski szło na atrakcje typu gry w salonach gier samochodziki itd... i Amelcia chciala i on ale oki od tego są wakacje:)))
Amelka najadła sie tez piachu,napila morskiej wody bo maz ja raz trzymal na brzegu bo wąłsnie byl ten wypadeczek i chcialam jej pupke obmyc oczywiscie wczesniej wytarłam chusteczkami-zebyscie nie myslalamy ze z kupka polecielismy do morza hi hi hi -my nie z tych no i mi ją mial przytrzymac a to byl dzien kiedy byly te duze fale i jak nadeszłą fala to ja troszke nakryla ale tylko sie otrząsnela i tyle hi hi.
Była tam tez spora rodzinka wiec moglismy zostawic nieraz dzieci pod opieką dziadkow i udac sie na wieczorne spacerki albo dzamprezki do kutra gdzie grały kapele,maz nawet wział mnie na parkiecik jak leciala"jestes szalona"hahahahahaha-wprawialismy sie bo za tydzien juz pierwsze weselischo mamy:)))
Oczywscie bylismy kilka razy na zachodach słońca bo bez tego przynajmniej my nad morzem nie mozemy byc,zawsze zachod zaliczamy a ze pogoda byla piekna w tym roku to kilka razy sie wybralismy. samotne we dwojke spaceki po wydmach tez udało nam sie zaliczyc :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: pierwszy raz ale zawsze było uroczo maz mnie zaskakiwal nawet nie wiedzialam ze tyle w nim siedzi z romantyka hahahahahahahah :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Mamy wiele pamiatek,wspomnien jeszcze wiecej az zal bylo nam wyjezdzac. Z początku jechalismy a włąsciewie głownie maz z nastawieniem ze tylko na gora 4 dni jedziemy bo on juz nie lubi pod namiot bo za harcerza sie najezdzil i juz ma dosc. jednak po tych wakacjach tak mu sie odwidzialo bo pole super wyposazone,duze bardzo i sporo łazienek w dobrym stanie,do tego osobne pomieszczenia do mycia naczycosobne do pralni osobne doczysczenia np. ryb no super i stwierdzł ze wystarczy ze kupimy sobie wysoki-bo on wysoki jest,wysoki,wygodny namiot i mozemy jezdzic na takie wczasy nawet hip hip hura:)))
Bo teraz mielsimy pozyczony namiot od kuzynki taki 3 osobowy małe niskie iglo to wiec na czworakach wszystko i z ubieraniem kłopot ale jak zobacyzlismy namioty tesciow czy ciotki albo szwagierka własnie na miesjcu sobie tam kupila super nmiot wysoki i z duzym przedsionkiem to stwierdzilismy ze fajna sprawa.
Ja wiem ze z dziecmi wygodniej jest jechac na kwatere czy do domku jasne wiem wiem,jednak tak dla porownania wam napisze,ze my w zeszłym roku za dobe płacilismy 120zł i jakies 900zł wyszło za 7 dni a teraz bylismy 9 dni pełnych i zapłacilismy za pobyt 240zł :))))-jest roznica co nie.
Sianko szło głownie teraz na duperelki bo jak jest pogoda to jesc sie nie cche tylko jakies drozdzoweczki na plazy Kacpi jadł po 3-4 pączki hahaha owoce i tyle. Wieczorem obiado kolacyjka i finisz.
Myslimy o zakupie porządnego wygodnego duzego namitu po sezonie letnim jak wyprzedaze bedą i moze bedziemy sie udawac na wypady nadmorskie bo teraz mamy te plany z budową domku wiec takie wypady pod namiot bedą wchodzily w gre jedynie ale bylo naprawde super.To juz nie te czasy przynajmniej no na tym polu tak bylo fajnie ze naprawde czysciutko i duze wygody.
No to opis naszych wakacji juz przekazałm hi hi-mam nadzieje ze nie zanudzilam was:)))
Acha oczywscie objedzeni jestesmy rybkami maz moze tak nie ale ja obowiazkowo i wedzone i smazone hm pycha.
Amelcia oczywsice tez,ona zreszta je wszystko.
No a wsrode teraz tą bylam na wieczorze panienskim i bylo tez czadersko.opisze pozniej teraz ide szykowac obiadek a potem zajme sie wklejaniem fotek moze sie teraz jakos uda ;).

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

01 sie 2008, 14:13

Małgorzatka pisze:A tak wogóle to któraś jeszcze karmi cycem?
che cje - ja! :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: dla Joasi i Amelki z okazji 1,5 roczku!!!

ellepati
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 685
Rejestracja: 25 sty 2008, 23:09

01 sie 2008, 17:55

To ja już tak przyszłościowo dla wszystkich naszych dzieciaczków:

23.01.2007 Miłoszek synek kingas
26.01.2007 Joasia Sabinka córeczka Magdzinki
01.02.2007 Amelka Jagoda córeczka karolas
02.02.2007 Julie Sophie córeczka MamciKochanej
03.02.2007 Dominik synek Eva_1977
06.02.2007 Kacperek synek anilewe77
08.02.2007 Borysek Jacek synek ellepati
10.02.2007 Wojciech Tomasz synek Małgorzatki
10.02.2007 Milena Karolina córeczka Kajuni25
11.02.2007 Agatka córeczka Doroty.M.
11.02.2007 Alicja córeczka mamy Kasi
11.02.2007 Joasia córeka Olala
12.02.2007 Patryk synek mysiaac
13.02.2007 Wojciech Kacper synek aga0406
15.02.2007 Bartuś synek katelajdki
17.02.2007 Filip synek lulu81
19.02.2007 Nina Zofia córeczka qunick
22.02.2007 Lenka córeczka madzi.22
22.02.2007 Patryk Jan synek Iwony77
23.02.2007 Oliwka córeczka ani0807
26.02.2007 Dominika córeczka myszki_f
26.02.2007 Tymoteusz Edmund synek kelly

Obrazek

[ Dodano: 2008-08-01, 18:03 ]
No karolas widać, że Ci nas brakowało bo się rozpisałaś :D Ale coś mi tam nie pasuje na początku, napisałaś że wyrąbałaś jakiś numer i nie wiem chodziło o te wydymki?? :) czy o coś innego ? Fajnie, że Dawid taki dusza romantyk, mój Jasiu to romantyzm chyba zakopał gdzieś na dyskach twardych :)

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

01 sie 2008, 18:55

Hej :-)
To ja, może w końcu uda mi się coś wam napisać.
Odkąd mam nową pracę jestem strasznie zalatana i na wszystko brakuje mi czasu :ico_olaboga: Wracam do domu koło 17,00 i muszę co nie co jeszcze ogarnąć tą moją chatynkę i tak czas do wieczora mi zlatuje.

Tęsknię za Wami strasznie :-D

Karolas super, że wakacje udały sie pod każdym względem :ico_brawa_01: I mąż z duszą romantyka no,no :ico_haha_01: Dzieciaki pewnie na maksa zadowolone, bo jak by miało być inaczej hihi
Jak to cały czas myślę nad tym morzem :ico_noniewiem: Może jeszcze na koniec wakacji uda się nam pojechać choćby na tydzień, ale czas pokaże ja bym strasznie chciała przede wszystkim ze względu na dzieciaki, Radek nie miał jeszcze okazji być nad morzem a Wojtek tym bardziej, my tylko w naszych górach siedzimy bo nam tam zresztą dobrze hihi
Obrazek

Spanie Wojtek ostatnimi czasy też buntuje się przy wieczornym zasypianiu :ico_olaboga: Wiecznie mi ucieka z łóżka i tak to czasem trwa nawet godzinę :ico_olaboga: Więc Wojtuś też dołącza do nieśpiących dzieci hihi, ale wydaje mi się że to też ta pogoda tak czaruje nasze dzieci. Nam jest ciężko zasypiać w taką duchotę a co dopiero ruchliwcy :ico_oczko:

Iwonka u Was też widać ze wakacje udane :ico_brawa_01: Fajnie ze sobie odpoczęliście!!

qunick dasz radę!!! Każda z nas ma czasem trudne dni i wcale nie z naszego powodu :ico_oczko: A jak meliska ci pomaga to może warto zakosztować, a poza tym odseparowanie od dzieci i męża wskazane i zalecane, na pewno wtedy nabierzesz sił :-D

Kelly no nareszcie się odezwałaś Kobieto!! :ico_brawa_01: Ty tu zaglądaj częściej bo inaczej przez kolano i zdzielimy..... :ico_haha_02:

Myszka zdążysz wszystko wysprzątać masz teraz na to czasu ze ho ho. Najważniejsze ze spędziłaś miło czas z tatą i to się liczy :ico_brawa_01: Dominisia w baseniku rewelacyjna hihi

Małgorzatka My kobiety jesteśmy tak skonstruowane ze dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, a wychowanie dwójki dzieci to po prostu pryszcz.... :ico_chory: :-)
I my oczywiście dajemy radę nawet wtedy kiedy sobie nie dajemy rady z naszymi pociechami... :-)

Katelajdka brawa za pozytywne myślenie o Dzidziusiu :ico_brawa_01: Kurczę jak to cieszy jak od Was można zgarnąć trochę pozytywnego nastawienia :ico_sorki:

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

01 sie 2008, 19:18

ELLEPATI No tak szybko pisalam moja relacje ze moze mało zrozumiale hi hi hi opisalam ale w kazdym razie z tym numerem co wywinelam to chodzilo mi włsnie o to ze Amelke przenioslam z łozeczka tak jak spala do samochodu w tym samym opakowaniu i heaya hi hi hi to mialam na mysli,ze wiesz udalo mi sie ją przeniesc i sie nie rozbudzila a tu nagle obudzila sie o tej 9.00 w samochodzie prawie nad morzem i o co chodzi w ogole,gdzie ja jestem,gdzie moje łozeczko hahahahahahahahaha. :)
DZIEKUJEMY ZA ZYCZENIA DLA AMELUSI :)
Zabieram sie za czytanie was chociaz troszke ;)
EVA,KATELAJDKA,DOROTKA dzieki za miłe komentarze do fotek z wakacji na naszej klasie ;)
CD.. FOTEK Z WAKACJI,AMELCIA NA ULUBIONYM AUTKU Z LALA TAK NAZWALA TO COS CO SIEDZI OBOK NIEJ;)
Obrazek
Obrazek
SPACEROWICZKA PRZECHADZA SIE SWOIMI SCIEZKAMI PO POLU NAMIOTOWYM
Obrazek
Obrazek
O JA NIE MOGE,ALE SUPER PAN LATA NA TEJ MOTOLOTNI;)
Obrazek
pieluszka wodna zalozona czyli moge sie pluskac do woli
Obrazek
plusku,plusku od rana do wieczora
Obrazek
pozdrowionka dla wszystkich lutowek
Obrazek
uwaga,uwaga mejdej mejdej mamy problem,sztorm nadciaga
Obrazek
titanic 2008
Obrazek
KACPEREK Z PRZYJACIOLMI
Obrazek
moje dwa skarby
Obrazek
walcze z zywiolem ale frajda byla super,woda wbrew pozorom cieplejsza niz zwykle no i jakie zabiegi na celulit hi hi polecam taka walke z falami jakby co
Obrazek
miss wodnych kapieli 2008,nawt w rzeczach jest super
Obrazek
slonko mocno grzalo jak widac;)
Obrazek
i tak pieniazki szly na Kacpiego wybryki hi hi,tatusiu to i tamto;)
Obrazek
Obrazek
nasza gwiazda do zachodu jeszcze wytrzymala i prawda,ze super zapozowala?
Obrazek
jak morze to i zachody slonca,uwielbiamy je ogladac:)
Obrazek
ostatnie pozegnanie ze sloncem nad morzem w tym roku:(
Obrazek
Ostatnio zmieniony 01 sie 2008, 23:04 przez karolas, łącznie zmieniany 2 razy.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość