Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

01 sie 2008, 12:37

Hej kochane.
Wszystkiego najlepszego dla Benia :ico_buziaczki_big:

U nas upał znów wrócił,ja już lepiej się czuję ale Kacperek chyba sie zaraził bo zrobił niedawno taką rzadką kupę :ico_olaboga: dałam mu soczku jagodowego i zasnoł mam nadzieję że nie będzie trzeba iść do lekarza.Babeczka powiedziała mi w aptece że jak trzy razy zrobi rzadka kupę to trzeba iść do lekarza bo może sie odwodnić.Mam jeszcze w zapasie smectę dla niego.
Eve jak tam twoje plecy???już lepiej??


No Ula proszę ciebie!Gdzie ty jesteś gruba :ico_puknij: wcale NIE :ico_nienie:

[ Dodano: 2008-08-01, 12:51 ]
dziewczyny wam też ten goły pan kręci tyłkiem przed oczami :-D :-D wkurzają mnie te reklamy.

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

01 sie 2008, 15:47

dziewczynki dzieki za troske
TAK! juz mi lepiej
posluchalam rad ulamisiuli i pomoglo :ico_sorki:
jeszcze troszke boli przy wchodzeniu po schodach ale to juz nie to samo co wczoraj...
dzisiaj rano sie wkurzylam bo sprawdzam konto a tu znow mojemu M nie zaplacili :ico_zly:
dzwonilam do agencji pytac co znow a oni ze to wina banku :ico_noniewiem:
kazali czekac...brrrrrr
po 12 sprawdzam konto, i takie mialam oczy :ico_szoking:
widze jakas wplate 200F nie widomo skad ale spoko ciesze sie..hihi :-D
poszlam do banku bo bylam ciekawa co to za kasa
no i dowiedzialam sie ze ktos zrealizowal czek na nasze konto :ico_szoking:
tylko kto??????
no nic, pewnie niedlugo to sie wyjasni :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-08-01, 16:09 ]
WSZYSTKIEGO NAJ DLA BENIA!!!

Awatar użytkownika
Justyna_Bochnia
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1735
Rejestracja: 08 lip 2007, 12:41

01 sie 2008, 20:58

Benio :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Kicia10, mi też lata ten golas... szkoda że mało atrakcyjny heheh

:ico_olaboga: :ico_olaboga: Wiecie co zrobiłam jest mi bardzo wstyd!! :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: Powiem od początku. Wyszłam wczoraj koło 20:30 wynieść śmieci i widzę że koło auta przy śmietniku stoi mężczyzna mega przystojny o oczkach jak szafirki i powalającym uśmiechu.... ( mąż sąsiadki z klatki obok) Jej mówie zawsze cześć a jego widziałam może 3 raz alenie ma jeszcze 30 więc co mu siędę mówić dobry wieczór!! więc idę a On do mnie dobry wieczór i uśmiech!! A ja jak ciele się zarumieniłam i odpowiedziałam i odeszłam z durnym uśmiechem. Dziś o 20:15 siedział na ławce z kolegą a ja akurat miałam do wyrzucenia trochę śmieci więc wyszłam ubrana w króciutkie szorty i w czarna bokserke z dekoldem jak do pępka, pisałam po drodze sms do M ale kątem oka widziałam że patrzył.... Wiem jestem głupia ale poczułam taki dreszcyk i coś takiego czego daaawno nie czułam....chora jestem co??

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

01 sie 2008, 21:10

wyszłam ubrana w króciutkie szorty i w czarna bokserke z dekoldem jak do pępka
hehe a biustonosz chociaz mialas :-D :ico_oczko:
no przeciez nic zlego nie zrobilas, a te twoje odczucia chyba normalne
atrakcyjna z ciebie dziewczyna to co sie dziwic ze sie ogladaja...niech zazdroszcza..haha :-D

my po zakupkach
bylam w polskim sklepie, kupilam Szymciowi kaszke, soczki i herbatke w granulkach
zaraz sobie winko otworze i bede saczyc
a jutro chyba czeka nas wielka wyprawa do Blackpool, to takie rozrywkowe misateczko
mamy tam jakas godzinke samochodem ale podobno warto jechac

odwiezlismy siostre na pociag i siedzimy sobie razem w domku :-)

Awatar użytkownika
Justyna_Bochnia
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1735
Rejestracja: 08 lip 2007, 12:41

01 sie 2008, 21:26

eve81, ale ja tak celowo wyszłam ubrana!!!!!! Chciałam żeby patrzył żeby pomyślał i no wiesz..... Stanik miałam dziś sobie kupiłam taki cieniutki ale super trzyma piersi blisko siebie. :)

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

01 sie 2008, 21:31

pewnie jakbym poszla to daliby mi paracetamol ktory tutaj jest lekiem na wszystko
Wiesz eve i tu masz racje, moja kuzynka w 5 mies ciązy poszla do lekarza w UK bo miala jakies skurcze czy bóle brzucha i on co ..... kazał brac paracetamol :ico_puknij: . Jednak siostra po kilku dniach dosłała jej nospe i luteine.

Majandra nasze brzdące podobną wagę mają, choć nie ważyłam Olka doscyć dlugo to stawiam własnie na 11kg

Majandra, ulamisiula widze że wasze dzieci nerwuski :ico_oczko: Olek ostatnio też daje takie popisy, ale ja jestem nieustępliwa mimo że się buntuje to ja robie swoje. Wydaje mi się że ten bunt to wymuszanie i sprawdzenie czy działa , więc w moim przypadk nie działa , ciekawe tylko kiedy Olek to zrozumie :-D
No Ula proszę ciebie!Gdzie ty jesteś gruba
Wiesz że to samo miałam napisać, albo te zdjęcia tak cię wyszczupliły albo ty przesadzasz kochana, chyba jednak to drugie, więc głowa do góry, na wczasach zakładaj strój i korzystaj ze słoneczka, ono w 100% poprawia humor i pozwala uwierzyć w siebie :ico_brawa_01:
A dla Naszego słoneczka Benia sto lat w zdrówku i z uśmiechem na twarzyczce :ico_buziaczki_big:
zaraz sobie winko otworze i bede saczyc
hi a ja ciągnę drineczka, tak dawno nie piłam że mi się zachciało :ico_wstydzioch:
Wiem jestem głupia ale poczułam taki dreszcyk i coś takiego czego daaawno nie czułam....chora jestem co??
Dopóki zostaje to tylko dla Ciebie (no i dla nas :ico_oczko: ) to jest oK gorzej jak zaczniesz coś więcej kombinować :-D :-D
no i dowiedzialam sie ze ktos zrealizowal czek na nasze konto
tylko kto??????
hihi Eve ty się za bardzo nie ciesz tymi pieniędzmi bo znając Twoje szczęscie to pewnie jakaś pomyłka i za chwile trzeba będzie oddać :ico_oczko: sorki ,świnia jestem, tylko się nie obraź :-)

A u nas dziś dzionek całkiem całkiem , teraz popijam drineczka i mam tak super humorek że chyba zaraz poprzytulam się do mojego A, mimo to że rano zapomniał że jadę z nim do pracy i bezczelnie mi odjechał :ico_zly:
Olek spi, ja przed chwilą skonczylam telefoniczne klachy z koleżanką która urodziła 2tyg temu, żal mi jej troszke bo pęknął jej szew i biedna cała obolała. Nie wiem co za palant ją szył :ico_zly: :ico_zly:
Z nowości
1, Olek powoli kapuje raczkowanie i nie chodzi już jak kulawy piesek :ico_brawa_01:
2, potrafi spacerować prowadzony za jedną rączke :ico_brawa_01:
A mnie każda ta pierdółka tak cieszy :ico_haha_02:
Wiecie co, dziecko to naprawdę kupa szczęścia, jak przychodze zmęczona po pracy iwidze ten uśmiechnięty dziubolek to normalnie wracają mi wszystkie siły.
Ah można by było pisać i pisać. Ale przecież wy to wszystkie wiecie :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-08-01, 21:32 ]
ale ja tak celowo wyszłam ubrana!!!!!!
Justyna ale ty podrywaczka jesteś :ico_nienie: :ico_oczko: A potem się dziwisz że Twoj zazdrosny, no teraz to się jemu nie dziwie :ico_haha_02:

[ Dodano: 2008-08-01, 21:35 ]
widzicie moje suwaczki?????? bo ja nie :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Justyna_Bochnia
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1735
Rejestracja: 08 lip 2007, 12:41

01 sie 2008, 21:36

eSKa, Brawa dla Olusia za nowe umiejętnośći i trzymam kciuki za dalsze ich doskonalenie.!!

Awatar użytkownika
Justyna_Bochnia
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1735
Rejestracja: 08 lip 2007, 12:41

01 sie 2008, 21:40

Ja podrywaczka.... hehehhe

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

01 sie 2008, 21:49

ulamisiula, słucham sobie Twojej muzyczki, hihi.... A ten przepis na leczo to jak tak mniej więcej znam :ico_wstydzioch: Wiem, jakie składniki,ale nie wiem jakie wykonanie. Aha i proporcje dowolne. Składniki- cukinia, papryka we wszystkich kolorach, pieczarki, zblenderowane pomidory i to jakoś sie dusi albo przysmaża (???). Osobno mięcho- boczuś, jakaś kiełabacha albo parówa. I przecier pomidorowy, i przyprawy. Pyszne wyszło! Ty jesteś zdolna kobita to napewno się połapiesz i jak zrobisz to będzie jeszcze pyszniejsze.

A ja znowu piję :ico_wstydzioch: Bo wczoraj kupiłam sobie 4-pak małego Reddsa (330 ml) i znowu mnie skusiło.

O! La bamba jest super!
jak przychodze zmęczona po pracy iwidze ten uśmiechnięty dziubolek to normalnie wracają mi wszystkie siły.
i ja tak mam. Bo z pracujących mamusiek to my w wielkiej mniejszości :ico_placzek: Ale ja bym chciała siedzieć w domku. Mąż serio mi pozwala, bo jest w stanie nas utrzymać(no, oczywiście standardzik by się nam obniżył), ale głupio mi tak obarczać go, dla własnej wygody. Chociaż jak się nic nie zmieni to od stycznia będę w domku.

Justyna_Bochnia, eee, tam, nie ma się tak bardzo czym przejmować. Fajnie sie tak dowartościować i poczuć się atrakcyjna kobietką. Ale wiesz, na tym koniec, nie???

A takie klimaty Wam pasują?
http://pl.youtube.com/watch?v=6JEdf7XsV5g

ulamisiula, zdjęcia super!!!

Najlepsze życzonka dla Benia!

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

01 sie 2008, 21:51

ihi Eve ty się za bardzo nie ciesz tymi pieniędzmi bo znając Twoje szczęscie to pewnie jakaś pomyłka i za chwile trzeba będzie oddać :ico_oczko:
ty ciotka, co ty gadasz, prosze mi tu nie prorokowac :ico_nienie: :ico_oczko:
wiesz pozniej zwale wszystko na ciebie :-D
wiesz ja wiem ze nic bez przyczyny sie nie zdarza, ktos musial znac moje konto i wszystkie dane wiec pewnie to jakas celowa wplata tylko teraz za chiny nie wiem skad, co i jak :583:
moj M wlasnie wymyslil ze ta kasa to na farby do nowego mieszkania :-D
eve81, ale ja tak celowo wyszłam ubrana!!!!!!
no ja nie wątpie...hihi
tak jak napisala eska dopoki to jest twoja ukryta przyjemnosc i nikogo nie rani to jest ok, tylko prosze mi zwiazkow nie rozbijac...bo on zonaty..hehe :ico_nienie:

[ Dodano: 2008-08-01, 21:53 ]
majandra, a co planujecie na roczek Maciusia??????

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości