Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

01 sie 2008, 21:29

U nas nawet kupa w majtki idzie... Nie chcę się poddawać i zakładać pieluchy. Tylko jak zasypiała w dzień, to nałożyłam. Ale widzę, że jej wcale mokre majtasy nie przeszkadzają...

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

02 sie 2008, 00:02

Aniu, no ja do spanka też zakładam pieluszkę. Chciałabym żeby juz było po nauce nocnikowania :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

02 sie 2008, 08:19

Gabi, tylko nie przesadzaj za mocno. I tak to Emilka będzie w centrum uwagi, a nie to, cz gdzieś będzie jakiś pyłek. A po urodzinach będziesz miała sprzątania.
Kinga miała kilkoro dzieci jako gości. Mówię Wam, pokoik był zdemolowany prawie... :ico_haha_01:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

02 sie 2008, 10:00

Gabi pewnie nie przesadzaj :ico_oczko:

Antoś dzisiaj znowu od rana w majteczkach biega, juz raz siedział na nocniku, ale siusiu nie zrobił :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

02 sie 2008, 10:21

Kinga w majtach biega. I nawet na nocnik siku robiła. Tylko zapomniała zdjąć majteczki :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: .

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

02 sie 2008, 13:56

Dziewczynki, ja jestem taki leniuszek, ze mnie przesadzanie w sprzataniu nie grozi :ico_oczko: :-D
to dobrze, bo juz się martwiłyśmy...
chociaż to Twoje zdanie... :
Dzisiaj zaczynam generalne porzadki w domku
brzmiało groznie :ico_haha_01:

Ja mam dzisiaj zły dzień....i na męzu ię wyrzyłam.... :ico_puknij: głupek ze mnie.

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

02 sie 2008, 20:13

Spieszę donieść że mój syn właśnie w tej chwili skończył 7 lat :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

[ Dodano: 2008-08-02, 20:15 ]
a teraz Was doczytam ... ale na początek popodziwiam Wasze wszystkie zdjęcia

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

02 sie 2008, 20:19

STO LAT dla Kapika :ico_tort:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

02 sie 2008, 20:28

Maggie, dziekuję ale widzę że niejedno przegapiłam WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ Z OKAZJI TRZECIEJ ROCZNICY ŚLUBU .... :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2008-08-02, 20:35 ]
HM... WSZYSTKIE ZDJECIA CUDOWNE ...kristi Twoje dzieci mają cudowny plac zabaw.... rewelacja.... Nicole może szalec dowoli .... u mnie niestety kwiatki i różne "chabazie" w ogrodzie wiodą prym .... ale w własnym ogrodzie juz bedzie po mojemu .... ale dzieci zdąża wyrosąc nawet z piaskownicy jak to wszystko dalejtak powoli pójdzie ... narazie nadal czekamy na warunki zabydowy i zagospodarowania terenu ... i poki co narazie ziemniaki i różne warzywa rozną na naszej działce :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

02 sie 2008, 22:59

Hej Kochane ;-)
Troche sie do was nie odzywalam.. ale naprawde niemialam czasu.. :ico_noniewiem:
Jak wiecie moj mezus ma juz urlop.. i ciesze sie jak dziecko ze wreszcie pobedziemy sobie razem i bedzie super tak czuje :ico_oczko:
Teraz moje dziecinki sobie spia.. Marcusek jeszcze we wozku a Nicole juz tez spi w moim lozku w sypialni gdzie mam moj komputer :ico_oczko: no ale cicho klikam to moze sie nie obudzi malutka :ico_haha_02:
Pozatym to dzisiaj bylismy sobie z tesciowa na takim Festynie i tam byly karuzele i autka i super bylo.. wkleje wam pare foteczek tak sie zapowiada nasz urlopik.. Pogoda byla super,Nicolce sie tak podobalo ze na tych autkach to dwa razy jechalysmy a na karuzeli tez sie z Nicolinka przejechalam :ico_oczko: Pozniej wypilismy sobie piwo w takim namiocie (Zelcie) i troche tez zjedlismy :-) I podobalo mi sie bardzoo :ico_oczko:
Ogulnie to u mnie nic nowego,jutro niedzielka moze sie tez gdzies przejedziemy .. i tak bedziemy sobie robic wycieczki rozne.. w srode jak pogoda dopisze to pojedziemy na camping nad to jeziorko Riegsse i tez bedzie super.. oj juz nie planuje.. najlepiej jest jak cos tak spontanicznie zrobimy.. w kazdym razie juz mi sie urlopik podoba mojego mezulka :-D :ico_brawa_01:
A to foteczki :

Jedziemy sobie z Nicolcia autkiem :ico_oczko: :
Obrazek
Nicolinka w samochodziku.. :(zaraz bedzie ruszac.. :ico_haha_02: ) :
Obrazek
I jedziemy sobie na karuzeli .. ale bylo super ;-) :
Obrazek
Obrazek
A tutaj moj Marcusek chcial babci piwo wypic.. :ico_haha_02: :
Obrazek
I jeszcze ostatnia fotka jak sobie jedziemy brrr autkiem.. :-) :
Obrazek

Wybaczcie mi jak zawsze ilosc.. :ico_wstydzioch:

Aginka twoje dzieci tez sie doczekaja placu zabaw ;-) I duzo zdroweczka i wszystkiego Najj Najjlepszego dla kochanego Kacperka ;-) Wow juz ma 7 latek.. :ico_brawa_01: Wszystkiego dobrego z okazjii urodzinek :-)

A jak chodzi o nocnikowanie,kobietki nie zalamujcie sie.. na wszystko przyjdzie czas.. i wasze dziecinki beda ladnie robily siku do nocniczka.. Moja Nicolinka latala dzisiaj bez pampersa i bez majteczek.. ale siku nie chciala zrobic ani do nocnika ani na podloge :ico_haha_02: .. w koncu zalozylam jej pampersa bo jechalismy na male zakupki.. ale co dzien mala lata bez pampka i pokazuje jej nocnik i zobaczymy co bedzie dalej.. :ico_oczko:
Milej nocki wam zycze i mam nadzieje ze foteczki sie wam podobaja Buziaczki dla was ogromne i do nastepnego klikniecia :ico_haha_02: :ico_oczko: papa

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości