Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

03 sie 2008, 12:10

karolas witaj po urlopie milo ze wakacje sie wam udaly. fotki rewelacja. ja tez musze wstawic jakies z nad morza bo prawie co tydzien jezdzimy. my mamy ten komfort ze mamy blisko. np. pol godzinki drogi do mikoszewa. ostatnio bylismy ale aparatu zapomnielismy, gapy. a Tymek wprost uwielbia wode. moglby z niej nie wychodzic. na urlopie jak bedzie ladna pogoda tez sie bujniemy :)

przekladanie my jak jechalismy do Antonina to wlasnie przelozylismy Tymka do samochodu, ale spokojnie to przyjal i nie zdziwil sie za bardzo ze juz nie jest w swoim lozeczku. a przynajmniej cala droge przespal i obylo sie bez marudzenia

katelajdka odpisuje Ci i mam nadzieje ze juz rozumiesz ze okreslenie spioszek to nic zlosliwego :) a co do spania naszych dzieciaczkow to musisz byc konsekwentna i wierzyc w slusznosc Twoich zamiarow, wtedy Bartus tez bedzie wiedzial ze to co robi z nim mama jest dla niego dobre. Tymek zasypia jak Amelka. kapiel kolacja i klade go do lozeczka on bierze moja reke i glaszczesie po policzku i tak zasypia i spi do rana bez pobudek. no chyba ze mu sie cos przysni lub cos go boli. powodzenia

Qunick zycze wam aby sie wam wakacyjne plany na wiosne udaly

myszka_f co do tatuazu to nie bede nic pisac tylko wam po prostu w srode wieczorem wkleje zdjecie

aga wielkie :ico_brawa_01: dla Wojtusia. Tymek siada na nocnik na 3 sekundy i zaraz wstaje. jakos sie nie moze do niego przekonac

lulu i jak tam randka?

wszystkiego najlepszego dla Julki i Amelki :ico_tort:

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

03 sie 2008, 12:51

CZESC KELLY No włąsnie fajnie macie ze do morza blisko,dlatego nie chorujecie hi hi bo jodu macie pod dostatkiem ;)-zazdroszczę.
A jak nowe mieszkanko powiedz?jestescie juz w nim czy jak?
My wąłsnie mamy mega bałagan bo mamy remont,było zdzieranko tapet a wczoraj i dzis dawid z tesciem szpachlowali sciany ,gipsik i szlifowanko wiec wszedzie biało bleeee :(. Jutro mam nadzieje pomaluje juz sciany i zaczniemy spowrotem ustawiac graty.
My to nie robimy dla siebie tylko pod sprzedaz cchemy odswiezyc mieszkanko,kupilismy 3 pary nowych drzwi do pokoi i łazienki bo te nasze to juz antyki za czasów dziadka jeszcze hi hi hi wiec jakby ktos z kupujacych je zobaczyl to chyba od razu by wyszli. Tak wiec sciany bedą biale,nowe drzwi,chodniczek na korytazrzu i wieszak na kurtki zupelnie jak w tym programie na tvn style uzdrowiciele wnętrz hahahahahahahaha no ale ten remont duzo nas nie kosztowal az tak ale zysk moze byc wiekszy ;)
Jestem ciekawa co u was z nowym mieszkankiem??????
A brakuje mi tutaj Ciebie na miejscu tzn. w Poznaniu bo teraz w piątek idziemy na pierwsze weselicho i szukalam babeczki od tipsiorkow i sporo juz pelen kalendarz juz ma ale udalo mi sie znalezc jaks blisko nawet naszego domu i sie umowilam na srode ;)-zobaczymy jak jej pojdzie hi hi,mam nadzieje i licze na efekt taki jaki mialam dzieki Tobie ;)
Pozniej czwartek fryzjer i balejage a w piątek tylko do ułozenia ide fryzurki hi hi,hm uwielbiam takie wypady

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

03 sie 2008, 12:58

Hejka w niedzielę!

lulu: jak tam wczorajsze rendez-vous :ico_haha_01:

Dziewczynki zaraz skończę obiadek: zapraszam Was na smakowite leczo z młodej cukinii, pomidorów, mięsa mielonego i czosnku. Do tego młode ziemniaczki i kompocik z jablek i śliw.
Ach jak to czasem fajnie pogotować coś innego :ico_haha_02:

karolas, aga: nie mam Was jeszcze na naszej-klasie :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

03 sie 2008, 13:05

KAJUNIA25 hhhhm apetyczny ten twoj obiadek ;)
No to musisz mnie znalezc na naszej klasie bo ja nie wiem jak sie nazywasz,moje dane:
Karolina Semkło (Szara) Poznań .
A jak wasze staranka o dzidzi idą??????Pozdrowionka cieplusie
LULUS No wąłsnie a jak randka sie udała?????

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

03 sie 2008, 13:22

karolas pisze:A jak wasze staranka o dzidzi idą??????Pozdrowionka cieplusie

Po wcześniejszych excesach z rozregulowaną miesiączką i niemożnością zajścia udałam się do mojej gin. i przepisała mi Duphaston na uregulowanie miesiączek i poziomu progesteronu. Zjadłam już jedno opakowanie i czekam na @ :ico_haha_02:

[ Dodano: 2008-08-03, 13:30 ]
karolas: zaproszenie wysłane :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

03 sie 2008, 14:55

karolas no z naszym mieszkankiem to na razie sprawy stoja. wprawdzie mamy juz zaplacony zadatek i wszystko zaklepane, ale zeby cokolwiek zaczac tam robic i nawet zalatwiac kredyt musimy sprzedac mieszkanie zeby miec swoj wklad wlasny, a ze rynek w wakacje stoi to na razie nie ma zbyt wielu chetnych.
a nasz mieszkanko jest super. 90m2- 3 duze pokoje, ladna duza kuchnia i lazienka z oknem. mieszkanie wysokie w kamienicy, debowe podlogi (do wycekolowania) drewniane drzwi. bardzo nam sie spodobalo. planujemy poczatek robot na poczatek wrzesnia. wszyscy robotnicy sa juz poustawiani i planuja ze zajmie to 2 miesiace. mam nadzieje, bo juz sie nie moge doczekac :)

ellepati
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 685
Rejestracja: 25 sty 2008, 23:09

03 sie 2008, 20:45

Hej hej, mam wam tyle do pisania ze szkoda gadac :) Teraz kapie dzieciaki moze jeszcze wejde a jak nie to z rana :)

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

03 sie 2008, 21:06

Witajcie

ale zainteresowanie moją ranką , hihi
a nic szczególnego, zaczął padać deszcz, dobrze ze jest bałdachim to nie zmokliśmy, do północy chyba siedzieliśmy, gadaliśmy wkońcu bez "swiadków" a to zawsze ktoś obok nas
no ale pokłóciliśmy sie na koniec dzis do mnie się nie odzywał, a ze mieszkamy obok siebie, widziałam jak pojechał autem z kolegami gdzies, póżniej zadzwonił do matki zeby przyjechała po auto, chyba gdzies pije, a mi to lata...
zamłody jest, jeszcze rozrywka mu w nonono, a ja to stara nonono już hehehe
no i oznqajmił ze wyjezdza 11. spowrotem , szkoda gadac po prostu,

musz,ę zmienić sobie internet, bo dopóki pocytam a strone otwiera okolo 5-10 minut, to już nie mam siły nic odpisać, przepraszam ze mało piszę ale obiecuję sie poprawić, no terz chociaz troche popisałam

karolas no i jak Dorotce sie odpoczywa? bo słyszałam że w domkach letniskowych teraz odpoczywa z siostrą i ich córeczkami. dzwoniła do Ciebie?

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

03 sie 2008, 21:22

LULUS ojejciu a ja mialam głęboką nadzieje ze randka bedzie git kurcze a tu masz ci los :(. Jesli mozna zapytac duza roznica wieku miedzy wami??? ;)
Hm albo trzeba gostka do pionu ustawic albo nie wiem,szkoda kurcze ze kłotnią sie skonczylo tak pozytywnie opisywalas wasze spotkanka i chyba miłość co????
Dorotka nic do mnie nie pisała więc nic niestety nie wiem co u nich.
ELLEPATI a co tyle sie działo u Ciebie ciekawego??? Ino szybko kąp bombelki i nam tu zdawaj relacje hi hi hi;)
KAJUNIA25 no zaproszenie odebrałam dzieki ;)
Mam nadzieje ze duphaston sie nada i ze lada moment oznajmisz nam dobrą nowinkę trzymam kciuki na zapas juz hi hi ;),wiem jak Ci-Wam zalezy :)

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

03 sie 2008, 22:01

Hej!

A moja Matrusia własnie dziś skończyła 2 miesiące :ico_brawa_01: :-D

Obrazek

A my dziś byliśmy na urodzinach szwagra mojego, pare zdjęć:

Babcia Marysia tańczy z wnusiami, Wojtuś i Emilka
Obrazek
Wojtuś przy pralce, ulubiona zabawika u mojej siostry w domu:
Obrazek
A tutaj mamusia z Martusią:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ja i Martusia siedzimy na kanapie z bratową Małgosią, która jest w 9 miesiącu ciąży, za 3 tygodnie ma termin:
Obrazek

Karolas Zdjęcia bardzo śliczne, zresztą napisałam ci na N-K.

A to spóźnione zdjęcia z chrzcin:

z chrzestnymi:
Obrazek
gdzieś w tłumie, ja siebie widze, mam nadzieje, że nas też dopatrzycie:
Obrazek


Luluś Oj, znów jakieś numery odstawia ..wiesz, co ... nie wiem jak Ty, ale ja bym się zastanowiła czy jednak jest wart zachodu ten tój luby, tylko się nie oobraź na mnie, że tak pisze, jest jesem szczera! Szkada, że się pokłóciliście... mam nadzieje, że wszystko się ułoży po Twoej myśli!

kelly No to udanego remonciku zyczymy, ty tez dalej w trakcie, jeszcze jeden pokoik nam został ..!
Ostatnio zmieniony 03 sie 2008, 22:26 przez Małgorzatka, łącznie zmieniany 3 razy.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość