Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

03 sie 2008, 22:04

hej dziewczyny!!!
Ja tylko tak na chwilkę, dopiero wróciliśmy, to znaczy ja i Agatka oraz moja siostra z jej córeczką przez prawie cały miesiąc "odoczywałyśmy" w Boszkowie. Mojego męża chrzestna ma tam domki letniskowe i tak fajnie się złożyło że mogliśmy za naprawde malutką opłatą pobyć w tych pięknych okolicach. A że nasi mężowie wolnego nie dostali to co dwa - trzy dni odwiedzali nas wieczorami, a my i tak razem świetnie się bawiliśmy. Agatka padła już jak kawka, w końcu w swoim łóżeczku śpi sie najlepiej, dziewczyny bardzo za Wami tęsknilam, jutro wkleję kilka fotem, bo dziś naprawdę brak mi na to sił. buziaki

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

03 sie 2008, 22:07

Dorota.M. Czekamy na zdjęcia! Ciesze się, że odpoczęłaś! W sumie to ja wiedziałam, że byłas na wczasach, bo rozmawiałąmz Twoim męzem i mi powiedział!

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

03 sie 2008, 22:19

karolas: :ico_buziaczki_big: za miłe słowa!
Ale powiem Ci że już się tak nie nastawiam tzn. czekam z utęsknieniem na nową fasolkę ale przyjęłam założenie że co ma być to będzie, wolę czekać spokojnie niż się znowu rozczarować bo wstrętna @ opóźniła sobie zwyczajnie przyjście.
Na razie korzystam z jakby nie było "darmowej antykoncepcji" hihi :ico_haha_01:

Małgoś: urocze foteczki, widać że Twoja mamcia to wesoła kobieta mająca dobry kontakt z dziećmi :ico_brawa_01:
Wojtuś to mały przystojniacha już :ico_haha_01:
A Martusia rośnie jak na drożdżach, jaki to słodki widok jak tak śpi wtulona w mamusię :ico_brawa_01:

A właśnie dziewczyny: Małgosia, Iwonka, Dorotka, madzia22, anilewe i inne lutóweczki jeśli chcecie mnie w swoich znajomych na n-k to dajcie znać a wyślę Wam PW :))))

[ Dodano: 2008-08-03, 22:28 ]
Dla MARTUSI Z Okazji 2 miesięcy:
Obrazek

Awatar użytkownika
madzia22
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1124
Rejestracja: 11 kwie 2007, 20:14

03 sie 2008, 23:43

Wszystkiego Najlepszego dla artusi z okazji 2 miesięcy
Malgosia ale słodkie masz dzieciaki zdjęcia super ale jestes laska
Lulu szkoda ze się randka nie udała
Dorota fajnie ze juz jestes

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

03 sie 2008, 23:45

Kajunia25, Madzia Dziękuje za zyczonka!

madzia22 Jak się czujesz? Masz już zdjęcia z USG?

Ja robię mleczko Wojtusiowi bo nie zkadł na noc kolacji ..i lece spać..

Awatar użytkownika
madzia22
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1124
Rejestracja: 11 kwie 2007, 20:14

03 sie 2008, 23:47

małgosia czuję się dobrze a zdjęcia moze będę miec w srodę ale niestety nie mam skanera więc się nie pochwalę

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

03 sie 2008, 23:57

madzia22 No to się cieszę, że sie dobrze czujesz, szkoda, że nie zobaczymy fasolki ..ale to nic, brzuśniem się pochwalisz!

No ja zmykam, buziaki

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

04 sie 2008, 00:46

Dorotka fajnie ze już jestes :)

Karolas na 2 lata mnie młodszy

raczej juz przeprosił, ale ja jeszcze jestem zła i nie wiem czy mi przejdzie :ico_haha_01:
chyba za długo byłam sama i mi tak łatwiej :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

04 sie 2008, 09:06

Kajunia jak robisz to leczo o ktorym wczoraj pisalas?

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

04 sie 2008, 10:23

LULU no tak jak długo byłas sama to wiadomo ze wygodnie tzn. sie do tego przyzwyczaiłas i wszystko po twojemu było.Ale ja bym na twoim miejscu sie zastanowiła czy warto tak myslec tzn. nie obraz sie czasem ale zebys nie myslała tylko o sobie ale Filipku tez bo on rosnie i męskich rad bedzie potrzebowal wydaje mi sie jesli nie z tym wybrańcem co teraz sie spotykasz to moze innym ale zawsze ;)
Wiadomo nic na siłe ale warto pomyslec o wszystkim co nie ;) a zreszta to twoje zycie i ty bedziesz wiedziala najlepiej jak je sobie poukladac hi hi my mozemy tylko wyrazac swoje opinie skromne,mam nadzieje ze wsystko Ci sie poukłada i bedziesz mega szczęsliwa :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:
ELLEPATI a ty co smaka nam narobilas zapiskiem ze duzo sie wczoraj u ciebie działo i gdzie jestes z tymi nowinkami co????????????
Pisz mi tu szybciutko co tam????????

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość