mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

03 sie 2008, 21:52

Obrazek
dzwonie do julki
Obrazek

[ Dodano: 2008-08-03, 21:52 ]
ups spadl mi telefon
Obrazek

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

03 sie 2008, 22:52

No brawa dla mojej chrzesnicy za zabka

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

03 sie 2008, 23:24

To jeszcze raz ja :ico_haha_01:

Mariola fajne zdjęcia Amelki i gratulacje dla niej za 3 ząbka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Moja tez coś bardzo marudna jest, chyba kolejny ząbek ją męczy, wczoraj nawet miała lekką gorączkę :ico_noniewiem:

pinko pisze:Ja dostałam w piątek okres i strasznie się czuję, dzisiaj miałam kryzys, nie nadążam z podpaskami i do tego strasznie boli mnie brzuch i plecy
współczuję

ja od porodu tylko raz miałam ponad tydzien okres, teraz raczej są skąpe

dobra uciekam teraz juz spac, Martynka co jakiś czas sie budzi więc połoze sie obok niej, Patryk tez zaliczył przed chwilką pierwszą pobudkę :ico_noniewiem:

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

04 sie 2008, 07:45

czesc stawiam :ico_kawa: :ico_tort:
Biegunka sie skonczyla to zoladek boli zbiera mnie na wymioty i przechodzi.Wstałam wczesnie bo wybieram sie z dziecmi zrobic im zdjecia do paszportu.

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

04 sie 2008, 09:23

Mariola bilety juz kupione

a my na basen uciekamy

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

04 sie 2008, 09:52

Witamy my,
dzisiaj pospaliśmy do 8.30 i można powiedzieć że wypoczęłam :-D
Trochę jestem na siebie zła bo dzisiaj mój bąbel spadł z łóżka (bo głupia zostawiłam go samego i poszłam mu mleko zrobić a przeież wiem jaki on teraz ruchliwy jest) a ja wiadomo wzięłam go uspokoiłam ale jakoś tak żadnych uczyć nie okazywałam, wydaje mi się że jak dziecko się pożałuje to ono bardziej płacze, fakt też jest taki że mało płakał a jak teściowa go wzięła to zaczął znowu :ico_noniewiem: teraz już nic nie pamięta i bawi się ma tylko lekkiego guza na głowie, a jak mój mężu się dowie to taką borutę dostanę że się pod ziemię będę musiała schować chyba

Justyna Artur też sam nie posiedzi dłużej niż 5 sekund i to nawet nie bo zaraz leci na bok, woli chodzić za rączki i sam też się nie podciąga, tylko głowę do góry potrafi podnieść. Także nie zamartwiaj się jeszcze będzie siedział Gabi ładnie

[ Dodano: 2008-08-04, 09:54 ]
No i sto latek dla Patryczka dzisiaj :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

04 sie 2008, 10:44

Witajcie!

Weekend minal spokojnie! Wreszcie Pawelkowi posmakowaly zupki mamusi :ico_brawa_01:

Jesatem tylko wnerwiona na tesciowa bo wystawila nas do wiatru, miala przyjechac we wtorek zajac sie malym i w sobote odwolala przyjazd z byle jakiego powodu...... :ico_zly: juz ja wiecej o pomoc nie bedziemy prosic!! KONIEC.. moich dobrych stosunkow z tesciowa niestety!! a moj maz jest na nia wsciekly :ico_olaboga: Musimy czym predzej znalezc nianie!

Mnie jeszcze troche brakuje do wagi sprzed ciazy, jakies 8 kg do zrzucenia jeszcze mam!! :ico_olaboga:

Dziewczyny super zdjecia!!
Marcia, pieknie razem wygladacie na tle morza!!! Zagladaj do nas czesciej!! Ale Wam zazdroszcze tego morza, ja bym chociaz na chwile chciala tam byc :ico_sorki:

Brawo za zabka dla Amelki!! :ico_brawa_01:

Justyna, Pawelek tez siedzi sam tylko pare sekund i leci na bok, albo do przodu... tylko jak ma oparcie to siedzi.... takie te nasze chlopy leniwe troche..... :ico_oczko:

ja tez pozwole :ico_brawa_01: sobie wkleic pare fotek!!

......

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

04 sie 2008, 12:35

zdjecia zrobione bilety kupione jeszcze paszporty i lecimy

[ Dodano: 2008-08-04, 12:38 ]
mz74, fajne zdjecia pawelek jaki duzy

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

04 sie 2008, 13:05

Cześc dziewczyny... co to ja miałam napisać :ico_noniewiem:

Marta dodam tylko, że opalenizna pierwsza klasa :ico_oczko: pozazdrościć :ico_noniewiem:

Pinko współczuję ciężkiego okresu... ja długo krwawiłam po porodzie i na raz teraz leci ze mnie już ponad tydzień, a dopiero co okres się skończył :ico_puknij: jutro idę do lekarza... a co do kotów i psów to Kuba ciągle szczuje naszego kota psem, który w gruncie rzeczy chce się po prostu bawić... a Kuba to robi, bo nasz kot już ma 12 lat i zrobił się na starośc złośliwy, jak tylko wejdzie do domu to zawsze gdzieś narobi :ico_olaboga: ostatnio rano wychodzę z pokoju a tu taki smród okropny :ico_szoking: cała podłoga w pokoju z suszarką do ciuchów zawalona kupą-jak to sprzątałąm to miałąm takie torsje, że przez godzinę mnie brzuch bolał...

brawa dla Amelki za ząbka
i sto lat dla Patryka :ico_brawa_01:

od kilku lat 3-4 do naszego domu wlatywały szerszenie, w tym roku sie to koszmarnie nasiliło, do czasu gdy nie było moskitiery w sypialni też wlatywało kilka na dzień, a takie bydle ciężko zabić... sąsiedzi tez już się skarżyli, że szerszeni pełno i wczoraj z kubą stoimy na balkonie, a sąsiad ma kilka metrów od nasz takie rancho, że głowa boli-chatki jakieś drewniane, kurniki, burdel na maksa i jeden murowany domek gospodarczy z sypiącym się daszkiem i wczoraj na tym balkonie wyczailiśmy gniazdo szerszeni w tym walącym się daszku :ico_olaboga: kuba poszedł do sąsiada i dzisiaj ma iśc do tej szopki zobaczyć, czy to da się samemu usunąć, a jak nie, to straż pożarną będziemy fatygować :ico_noniewiem: wczoraj jak wieczorem oglądaliśmy film to nam 4 wleciały do pokoju więc to nie przelewki

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

04 sie 2008, 15:10

Justyna,
ja mysle ze wezwijcie straz pozarna i to czym predzej, kolo nas tez przez jakis czas byly gniazda szerszeni, ale strazacy sie z nimi rozprawili i jest spokoj od tamtej pory, tez nam bez przerwy jakies bydle wlatywalo do mieszkania, jak sobie przypomne tez dzwiek..... bzzzzzz, :ico_olaboga: Te owady moga byc naprawde grozne, wiec nie zwlekajcie tylko po straz dzwonce!!

Z kolei w mojej pracy bylo gniazdo os i tez byli strazacy, fajna akcja byla!! :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-08-04, 15:12 ]
Dla Karolka!!!!!! :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość