Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

04 sie 2008, 21:02

Dzień doberek :-) właściwie to dobry wieczór :-)
Dużo zdrówka dla Patryczka i Karolka :ico_urodzinki: :ico_prezent:
Nie miałam kiedy zajrzeć do Was w ciągu dnia, rano byłyśmy na zakupkach, potem Ula zasnęła, a ja sprzątałam, później obiadek i siedziałyśmy przed domem, Ula w wózku grzecznie się bawiła, ja trochę szydełkowałam, a moja bratowa czytała Harry'ego Pottera :-)
Pogoda nawet niezła, trochę chłodny wiatr pod wieczór, a wciągu dnia miałyśmy dużo słonka i trochę ulewnego deszczu.
Teraz Ula wykąpana i najedzona zasypia obok mnie na łóżku :-)
Mariola, fajne fotki :-), Amelka z ta kokardką wygląda przesłodko :-)
Renia, nie przejmuj się, nasze maluchy jeszcze nie jednego guza sobie nabiją, dobrze, że nic się nie stało.
Gosia, zdjęcia subcio :D Pawełek jest preześlicznym chłopcem, a te Jego duże oczęta są powalające :-). Co do teściowej, to nieźle Was zrobiła w balona, tak na ostatnią chwilę odwoływać... niepoważna :ico_puknij: i oczywiście brawa dla Pawełka za grzeczne wciąganie zupek :ico_brawa_01: Ula też potrzebowała trochę czasu zanim oswoiła się z nowym smakiem, a teraz wciąga miseczkę zupki, aż miło popatrzeć, buzię pięknie otwiera i widać, że jej smakuje :-)
Justyna, to niezłego kota macie, nie dziwię się, że go Kuba psem szczuje, nasze koty póki co są grzeczne i załatwiają się do kuwety :-)
Co do szerszeni, może lepiej niech sam tego gniazda nie usuwa, bo to cholerstwo ciężko zabić, a żeby mu nie zrobiły krzywdy, bo kłopot będzie. Lepiej wezwijcie straż i oni to usuną sprawnie. Tak mi sie teraz przypomniało, jak Jarek chciał cioci swojej oddać przysługę, miała w szopie (drewnianej) gniazdo os i Jarek niewiele myśląc zabrał się (za pozwoleniem i z błogosławieństwem cioci) za usuwanie, wziął dezodorant i zapalniczkę i dmuchnął płomieniami w to gniazdo.... za chwilę (w mgnieniu oka) płomienie zajęły całą szopę i zrobiło się wielkie ognicho. Ciocia się przeraziła i wezwała straż pożarną. Oni zabrali Jarka i ciocię do Kłodzka żeby ich spisać (zeznania) i potem wszyscy strażacy śmiali się z amatorskiej próby usunięcia gniazda os. Jarek był wtedy przerażony tym co się stało, długo bał mi się przyznać, a jak mi powiedział, to myślałam, że ze śmiechu zejdę z tego świata :-) Do tej pory ciocia ze śmiechem to wspomina :-)
Madziarkawspółczuję powrotu do pracy, cieszę się, ze mam tą możliwość i mogę posiedzieć z Ulą w domku :-)
CleoShe, zdjęcia bajeranckie, to Norbercik już tak staje????

Ula ostatnio jak leży na brzuszku, to zaczyna podciągać kolanka pod siebie i probuje się na nich unieść, ale nie wychodzi jej to i kończy się tym, że odpycha się rączkami i przesuwa się do tyłu.

Co do biegunki, to dzisiaj mi bratowa powiedziała, że najlepsze są suszone jagody, do kupienia w aptece, robi się z nich napar, który trzeba pić, można też podawać takim niemowlakom jak nasze bobasy i podobno biegunka przechodzi jak ręką odjął. Ona to przerabiała nie raz ze swoimi bobasami, a teraz też kazałam mojemu mężowi, żeby sobie kupił i popijał .

Ale się rozpisałam :-) zmykam na razie się wykąpać :-) Później zaglądnę :-)

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

04 sie 2008, 21:07

Klaudia, super zdjecia! No Twoj chlopak to juz niedlugo wyjdzie z lozeczka :ico_oczko:
A moj szkrabek pojechal do babci i zostawil mnie sama :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: ... byle do piatku!!

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

04 sie 2008, 22:02

Klaudia zdjecia superanckie co do odparzenia to jak dla mnie najlepszy rumianek majka miala strasznie nonono odparzona i zaczelam jej przemywac rumiankiem i zaraz schodzilo

Majka juz spala a teraz siedzi i bawi sie klockami :ico_olaboga: :ico_olaboga: ciekawe o ktorej pojdzie spac chyba czeka na tate az przyjdzie z pracy

a nie wiem czy juz wczesniej pisalam Majka robi brawo jak sie jej powie

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

04 sie 2008, 22:25

witam i ja zmeczona jestem strasznie u nas dzisiaj taka wichura sie zerwala ze pradu nie mielismy no i niezle drzewa polamalo.Mój mąż w tą wichure ogroddzenie na takim osiedlu stawial niezle.

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

04 sie 2008, 22:26

hey! jak kiedys miałam czas i to ja tu przesiadywałam długi czas na TT tak teraz nie mam chwilki spokoju!
Krzysiu wstaje na nogi wszedzie gdzie tylko sie może czegoś złapać! łóżeczko zniżyłam bo sie boję że wypadnie.

Wyszły mu juz dwa duze ząbki na dole.
Gryzie mnie po sutkach aż do krwi.
Biedny wczoraj jak mnie ugryzł to aż krzyknęłam bo mnie tak zabolało, a on na to wywinął smutno dolną wargę i sie rozpłakał!

Bylismy dzis na szczepieniu - ostatnie nareszcie - nastepne jak skonczy roczek. dzielny był jak zwykle. Nic nie zapłakał.

Spadł nieco z wagi. ostatnio ważył 7900g a teraz 7600g, ale pediatra powiedział ze jak je ładnie, nie jest marudny, normalnie pije herbatki to znaczy ze jest wszystko w porzadku.

Krzysiu jest teraz taki żywy, cały dzień nie mam czasu wpaść na kompa :ico_olaboga:

obiecuje sie starac, ale nic nie poradze ze musze z nim byc cały czas. mąż za granicą, tescie na wczasach, a ja sama siedze.

Ale Wasze dzieciaczki urosły jak mnie tu nie było tak długo!!!
Piękne są wszystkie!!!


Zmęczona jestem - uciekam do spania!!!
pa pa

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

04 sie 2008, 23:40

Marcia współczuję Ci tego gryzienia, mnie Ula czasem ząbkami ugryzie, ale robi to najczęściej jak nie chce już jeść i się bawi :-)
Iwona, brawa dla Majki za brawa :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ja tez uciekam już spać... miłej nocki :-)

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

04 sie 2008, 23:58

Marcia znam to uczucie gryzienia :-D Martynka tak często robi a jak krzyknę to spojrzy łobuziarskim wzrokiem i zaśmiewa się w głos. Na szczęscie do krwi nie :ico_sorki:
Zrozumiałe ze nie masz czasu, większość czasu jestes sama i pewnie w momencie gdy Krzys spi jest milion innych rzeczy które trzeba zrobic.
Ja tez kiedys miałam wiecej czasu na kompa a teraz czasami nawet nie chce mi sie go odpalac albo ewentualnie poczytam co u Was ale nie odpisze bo nie mam jak.

pinko pisze:Iwona, brawa dla Majki za brawa
hehe fajnie to zabrzmiało, ja tez sie dołaczam

Uciekam spac, jestem sama bo Maciek pojechał do Świnoujścia, w nocy wróci. dzieciaczki juz spią ale Martynka cos niespokojnie bo średnil co godzine sie budzi z płaczem.

Moja grzeczna córcia od dwóch dni bardzo marudna jest :ico_olaboga:

Dobranoc.

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

05 sie 2008, 08:48

HELLO

a co to nikt jeszcze nie zagladnal

majka juz nie spi od 7 chyba znowu jej zeby ida bo malo spi poszla wczoraj spac przed 23

zaraz na zakupy jade no i pozniej do pracy

stawiam kawe z rana :ico_kawa: a majeczka :ico_tort: bo dzisiaj konczy 8miesiecy jka ten czas leci niedawno sie urodzila a teraz juz potrafi po swojemu gadac

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

05 sie 2008, 09:03

my tez dolanczamy sie do torta i zyczymy wszystkiego najlepszego dla Majuni :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

05 sie 2008, 09:25

witam

wszystkiego najlepszego dla Mai :ico_tort:

u nas tez nocka nieciekawa bo co chwilke MARTYNka sie budziła, całą noc przy cycu była :ico_olaboga:

stawiam :ico_kawa: na przebudzenie

zaraz idziemy na szczepienie, potem robic obiad i na 15 do pracy :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość