blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

05 sie 2008, 15:31

betka, - :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :509: super

Ja teraz, jak będę szła to zjem jakies słodkości zeby Maja tez fikała bo ostatnio to nie bardzo miala chęć. A ile mniut masz film?

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

05 sie 2008, 15:45

Hej:)
Co do siary to mi jeszcze nic takiego nie wypływa:)Ale pojawiła mi sie ta ciemna linia, ale nie pod pępkiem, tylko nad:)haha.
Dziś kolejne zajęcia ze szkoły rodzenia:)Ale dzis idę sama, mój mąz nie zdązy z pracy:(

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

05 sie 2008, 20:30

Co do zakupów to mój mężuś sam powiedział że chce ze mną wybierać ciuszki :ico_brawa_01: ja nawet bym nie pomyślała że by chciał to się sam upomniał.

betka ja nagrałam filmik kilka tygodni temu ale teraz będzie fajniej widać i też chyba nagram jeszcze raz :-)

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

05 sie 2008, 22:32

Witajcie Kobietki!!!

My już po usg.. sama nie wiem dlaczego się tak potwornie stresowałam..ale do rzeczy..

na 1000% chłopak, więc będzie JAŚ, rozłozył nóżki tak, że nawet ja od razu zauważyłam, ze rośnie nam mały piłkarz ;-) po za tym, serduszko ślicznie rozwinięte, mózg też, pozostałe narządy również w komplecie, normalnie pełnia szczęścia.. no i kawał chłopa, bo ma aż 670g. Jutro jak poskanuje zdjęcia, lekarz zrobił nam chyba z 8 foteczek.. najpierw całego brzdąca, później siusiaka, bo bylo super widać, później serduszko i przepływy żył.. usg zrobiliśmy normalne, bo lekarz nam poradził, ze lepiej jak zrobimy je pod koniec ciąży, będzie buźke ładnie widać.. więc puki co poczekamy...

poccoyo
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3962
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:07

05 sie 2008, 23:00

bo przecież w 9 miesiącu to w kazdej chwili można zacząć rodzić, a nie chcę, żeby stało się tak, że pójde do szpitala a tu wszystko zostanie samo sobie..
przypomiałaś mi coś, jak byłam w szpitalu z Roksanką to maz przygotowywał łóżeczko ... razem z kolega... no i materacyk baldachimem owinęli a prześieradło wydawało im się nie potrzebna bo było z gumeczką...
hehe :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: co dwie glowy to nie jedna...
na 1000% chłopak, więc będzie JAŚ,
no to jeszcze raz GRATULACJE...
Ostatnio zmieniony 16 sty 2010, 19:38 przez poccoyo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

05 sie 2008, 23:50

#ania#, najwazniejsze ze wszystko ok!!! a ze chlopak to super. Chyba stworzymy druzyne z naszych chlopcow. A maja bedzie ich maskotka :-)
Ale musze ci powiedziec ze aprawde duzy jest. :ico_olaboga: ale oby zdrowe dzidzi bylo. W kazdym badz `razie slyszlama ze dopiero po 32 tygodniu dzieci bardzo roznie przybieraja na wadze. Jesli wiekszosc wazy od 2000 do 2200 w 32 tc tak rodza sie po 3000 a niektore po 4600g. Ale moj malutki wazyl 560 w 23 tygodniu

blumek, filmik tak okolo 1 minutki. Ale super widac. W ogole co chwile zdjecia robie zeby miec pamiatke!!!!!! :-)

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

06 sie 2008, 06:51

Witajcie raniutko :ico_spanko:

Dziś pierwszy dzień w pracy, ekscytuję się jak małe dziecko które ma iść do wesołego miasteczka :ico_haha_01: Do domku wracam ok 19 więc może jak wrócę to napiszę jak było :ico_oczko: We wtorek już dwie osoby do mnie dzwoniły z pracy, między innymi księgowa chciała się upewnić kiedy będę bo chce się ze mną spotkać (jedna z najbliższych mi osób w pracy)

Dzisiaj śnił mi się Filipek :ico_brawa_01: Śniło mi się że Go karmiłam, ubierałam i byłam z Nim na spacerku, ale śmiesznie bo nosiłam go na rękach i trzymał prosto główkę i w ogóle był dość duży a to było dopiero po urodzeniu ale w snach wszystko się może zdażyć :ico_oczko:

#ania# bardzo się cieszę że Jaś tak pięknie się rozwija :ico_brawa_01: a faktycznie sporawy jest. Czekamy na foteczki Twojego małego przystojniaka :-)

poccoyo nie zła historia z tym łóżeczkiem :ico_haha_01: Dlatego najlepiej samemu o wszystko zadbać odpowiednio wcześniej :ico_oczko: Śliczne zdjęcie w podpisie, córeczka urocza !!! Pewnie po mamusi :-)

betka jak robisz tyle zdjęć to pochwal się jakimś :ico_sorki: chętnie Cię zobaczymy :-)

Miłego dzionka kochane!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

06 sie 2008, 08:55

poccoyo, ja właśnie tego chcę uniknąć... Bo pomimo tego, że P ma różne ukryte talenty i samo łóżeczko to pewnie by złożył bez większych problemów, to juz z całą resztą mógłby być maleńki probemik.. chociaż z drugiej strony to jes jeszcze moja mama, więc pewnie by zareagowała.. Ale jednak wole sama wszystkiego dopilnować..betka, faktycznie zrobimy drżyne piłkarską.. Puki co z dziewuszek mamy tylko jedną Majeczke... ale przynajmniej będzie miała w kim wybierać jak podrośnie..Motylek22, udanego pierwszego dnia w pracy!!! Na pewno będzie wspaniale.. samo to, że między ludzmi..

My jeszcze dzisiaj mamy wizyte u ginki, ciekawe jak tam u mnie od środka.. Musze z nią troche pogadać, bo często boli mnie podbrzusze i tak się zastanawiam, czy to normalne..

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

06 sie 2008, 10:51

betka, ale fajnie ze udało Ci się nakręcić film :ico_brawa_01: ja już nie raz ślęczałam z aparatem i Mały ani drgnął....złośliwiec jeden....to samo jak ktos kładzie mi rękę na brzuchu-cisza....może doszedl do wniosku że to sprawa miedzy nim a Mamą :-D
#ania#, no to czekamy na Jasia!!!! :ico_brawa_01: kawal chłopa z niego-moj wazył tyle w 25 tygodniu ciąży
Motylek22, ja ze dwa-trzy razy zaobserwowałam mikroskopijną kropelkę siary. Nic szczegolnego, ale za pierwszym razem trochę byłam wstrząsnieta :ico_oczko:
super że twój Małż angazuje się w kupowanie wyprawki dla Filipka :ico_brawa_01: mój bardzo lubi ogladać juz kupione rzeczy :ico_oczko: no i dzis ma mi przynieść szafke z przewijakiem, bo az takiej ładowności to ja nie mam :-D

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

06 sie 2008, 11:23

Aniu gratuluję 100% chłopaka:)Najważniejsze, ze wszystko dobrze:)Super:)
Motylku miłego dnia w pracy:)
Zirca wyglądasz rewelacyjnie!!!

[ Dodano: 2008-08-06, 12:23 ]
Poccoyo także ciążą Ci służy, a córcia prześliczna:)

[ Dodano: 2008-08-06, 16:31 ]
My dzis mamy wyzitę u ginki. Mam nadzieję, ze wszystko ok....napisze wieczorem

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość