Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

06 sie 2008, 17:12

Gie, biedactwo <pociesz> :ico_noniewiem:

Moze ktoras z Was pocieszy to, co mi sie dzisiaj przydarzylo.. Otoz poszlam na spotkanie z moim poloznym (spotkanie wyczekiwane od 2 tyg!!!)... a go nie bylo :ico_placzek: Okazuje sie, ze bedzie dopiero w niedziele w nocy.
Nikt mnie nie powiadomil, nie dal znac.. nic.

Do tego, zeby dostac sie do tego szpitala musialam toczyc sie 30 min w 36-stopniowym upale, pot sie ze mnie lal, myslalam, ze mi pecherz rozerwie (lepiej przyjsc z pelnym, bo badaja mocz). Zeby bylo milej, to bylam umowiona z moim A. pod szpitalem.... a on tez sie nie zjawil, nie odbieral telefonu. Myslalam, ze mnie trag szlafi :ico_zly:

W koncu wrocilam do domu, spocona jak mysz i chce mi sie plakac :ico_placzek:
Z A. mam juz wyjasnione, ale martwi mnie sprawa tego poloznego.. musze czekac kolejny tydzien??? No bez przesady, takie olewanie czlowieka w potrzebie.. tak sie nie robi :ico_nienie:

Ide walnac glowa w sciane.

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

06 sie 2008, 17:45

K@tk@,Pati85 dzieki dziewczyny........ :ico_sorki:

Gie, hmmm,powiem Ci że ja taki dzień miałam wczoraj.Dzisiaj jest o wiele lepiej,widac ze hormony daja znac o sobie. :ico_noniewiem:

shoo, biedactwo... :ico_pocieszyciel:


A ja wybrałam się do sklepu bo naszła mnie ochota na coś slodkiego,a w domciu nic nie znalazlam.Ledwo sie doczlapalam...mała musi byc juz naprawde nisko,bo czułam straszne obciążenie na dole :ico_olaboga: Mialam wrazenie ze mi wszystko ze srodka zaraz wyleci... :ico_noniewiem:

I znowu zaczęła boleć mie głowa....... :ico_olaboga:

Oj niech to się juz skonczy............................bo teraz to juz nic przyjemnego. :ico_placzek:

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

06 sie 2008, 19:18

Oj biedactwa moje :ico_pocieszyciel: Ja juz nie wiem jak was pocieszyc :ico_placzek: najlepiej niech te nasze dieciaczki z nas wychodza wtedy troche nam sie humory poprawia :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

06 sie 2008, 20:10

Dziewczyny ja osiwieje :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Już się nastawiłam na to że jadę do szpitala w pon. na wywoływanie...a tu... :ico_szoking:

Zaczął ze mnie wypływać jakiś brunatny śluz :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
I znowu zapaliła się iskierka nadziei......nie wiem czy to dobrze.
Może coś się ruszy.................. :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Brzuch mam jak kamień,co jakis czas się stawia.I czuję pobolewanie w podbrzuszu....


I teraz podobnie jak GIE-cieszę się z tego śluzu :ico_brawa_01: :ico_oczko:
Bo może(choć nie musi)że akcja się rozpocznie sama :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

I plecy,strasznie mnie dziisaj bolą :ico_olaboga: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

06 sie 2008, 20:18

JAGNA - trzymam kciuki... to pewnie ten czop już się rozkręcił na dobre :)

a czasem plecy bolą zamiast brzucha, więc obserwuj się i licz czas... może to to... ;) :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

ale by było... :-D :-D :-D :-D

no i śluzowy dzień dzisiaj ;)

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

06 sie 2008, 20:19

Gie, a jak Twoje samopoczucie?

[ Dodano: 2008-08-06, 20:25 ]
http://www.poradnikzdrowie.pl/ciaza-i-m ... _10555.htm

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

06 sie 2008, 20:38

Gie, Jagna30, trzymam kciuki za Wasze śluzy i akcję porodową - mam nadzieję że już wkrótce sie rozpakujecie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ja zauważyłam że od kilku dni mam wiecznie mokro w gaciach :ico_szoking: - wydaje mi się że sączą mi się wody :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

shoo, współczuję i wiem co to znaczy takie wyczekiwanie na wizytę. Ja mam teraz 18 wizytę u gin ale szczerze przyznam że liczę na to że już na nią nie pójdę a z ginem spotkam się w szpitalu na porodówce :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Poprasowałam troszkę dzisiaj ale jeszcze została mi taaaaaaaka ogromna kupa :ico_olaboga:
Mam nadzieję że zostawię to do jutra i nie będę sie forsować dzisiaj :ico_puknij: - mam bardzo popuchnięte stopy nie wiem dlaczego. Przecież po obiadku zdrzemnęłam się 1,5 godz więc odpoczęłam a mam taaaaaaaaaaakie baaaaaaaaaaaaaaalony że szok...

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

06 sie 2008, 21:14

JAGNA - u mnie nieco lepiej... przeszłam się z pieskiem na dworek i mi się poprawilo... ;)

MARGARITA - wody?? To by się sączyły tylko wieczorami?? Chyba niemożliwe...
no i pytalam jak niby mam sobie obejrzec szyjkę w lusterku...? strasznie mnie to zastanwia... :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

06 sie 2008, 21:39

Wpadłam na chwilkę...........


margarita83, to pewnie upławy...ja też miewałam takie obfite.


Gie, myslę,że margarita83, miała na myśli nie szyjke,tylko wargi :ico_oczko: tak mi się przynajmniej wydaje. :ico_noniewiem:
Bo ich wyglad sie zmienia pod naporem maleństwa.


Ja juz wyłączam kompa,idę sie polożyć.
Życze Wam :ico_ciezarowka: dobrej nocki(chociaż jakby któraś wylądowała na porodówce to tyz dobrze :-D i tego wAM życze.)

Rozdwajania czas zacząć :-D :ico_brawa_01:

U mnie ciszaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :ico_noniewiem:
Nie nastawiam się na jakieś akcje w nocy :ico_oczko:

Pa..............................

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

06 sie 2008, 21:41

JAGNA - no moze chodzilo o wargi, ale o nich juz dawno pisalam, ze sa jakby nie moje ;)

ja tez zycze dobrej nocki i chyba rzeczywiscie lepiej się nie nastawiac i miec niespodzianke ;)

papapaaa

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość