Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

07 sie 2008, 11:00

I ja się melduje w dwupaku :ico_placzek:

delfi1, jak Ty masz fajnie - Twoja Ola ma już 12 dni :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Jagna, Gie być może ta kuzynka pisała mi o wargach które nazwała szyjką. Bo jak tak sie zastanowiłam to też wydaje mi się że raczej nie da sie jej obejrzeć nawet NIE będąc w ciąży, a co dopiero z takim brzuchem :ico_olaboga: No cóż nie zawracajmy sobie głowy bzdurami, które wypowiadają czyjeś kuzynki ... :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Gie ta moja wydzielina to ja już sama się gubię - czasem jest to gęsta śluzowata i biało-brunatna konsystencja, a innym razem mam mokro od najnormalniejszej wody - bezbarwna i bezzapachowa postać, czasem lekko różowa - więc stawiam na wody płodowe.

A Wy co myślicie??? Może jest to nietrzymanie moczu, ale zapach byłby inny :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Miłego dzionka moje kochane :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

07 sie 2008, 11:07

SHOO, JAGNA - witajcie :)

DELFI - nooo, zazdrościmy Ci przeokrutnie, jak widzisz... odpraw jakieś modły za te nasze dzieciaki, przecież cholery można dostać ;) A jak u Was? Wszystko ok? radzicie sobie? Karmisz piersią? Nie ma problemów? Poopowiadaj nam troszkę... mnie to wszystko tak bardzo ciekawi... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

MARGARITA - no racja, nie ma co sobie zaprzątać głowy tymi bzdurami, ale mnie irytuje jak ktoś się wypowiada o czymś o czym nie ma pojęcia... ;)
Co do tych twoich wydzielin... hhmm... dziwne... przecież wody nie moga odchodzić sobie kilka dni, czy tygodni tak, jak czop... coś by było nie tak... ta bardziej gęsta i śluzowata wydzielina, to pewnie czop, a ta wodnista... może po prostu taką masz wydzielinę... mi raz coś takiego pociekło po nogach, jak wyszłąm z wanny... ;) Myślę, że gdyby to był mocz, to od razu byś poznała..., więc raczej nie... a jak masz wątpliwości, to może po prostu trzeba iść się zbadać, albo zadzwonić do lekarza i go zapytać... lepiej dmuchać na zmine, nie...?

całuski :)

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

07 sie 2008, 11:17

Gie, hello :-) a mnie sie wlasnie wydaje, ze wody tez moga odchodzic (czyt. saczyc sie) przez kilka dni.. tylko o ile z czopem to jest normalne, to z wodami nie - bo wskazuje na pekniecie pecherza i chyba trzeba do szpitala jechac :ico_noniewiem:

W ogole, mialam Ci powiedziec, ze na watku "Lista mamusiek czekajacych na dzidzie", masz wpisane, ze czekasz na Natalie .. tak mi sie rzucilo w oczy :-) i pomyslalam, ze moze bedziesz chciala to zmienic.

Delfi, no wlasnie!! napisz jak to teraz u Ciebie wyglada? karmisz piersia co 3 godziny? mala ma kolki? w ogole jak sobie radzisz z przewijaniem, kapaniem? pomagal Ci ktos na poczatku? nie boisz sie juz sama? tyyyyyyyle pytan mi sie nasuwa, ale nie chce Cie przetrzymywac przed kompem :-) napisz chociaz w skrocie!!! :-)

[ Dodano: 2008-08-07, 11:20 ]
margarita83, a co do tych Twoich wydzielin... hmm za kazdym razem inne :ico_noniewiem: wiesz, ja bym najpierw zadzwonila do poloznej i pogadala - a ona pewnie kaze Ci przyjechac na oddzial zbadac, czy wszystko gra... tak jest najbezpieczniej dla Ciebie i dla dzidzi.. i mysle,ze powinnas sie wybrac na kontrole (nie czekac do 18!!!) :ico_nienie:

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

07 sie 2008, 11:53

Dziewczyny mój gin jest na urlopie a nie podał mi namiarów na swojego zastępce :ico_noniewiem:

Sama nie wiem co o tym myśleć. shoo, ma rację bo wody też mogą się sączyć jakiś czas, tylko faktycznie powinnam to skonsultować z jakimś ginekologiem chyba. Kurczę szpital mam oddalony o 15 km, męża nie ma i tak się zastanawiam co zrobić.
W sumie czuję się dobrze, nic sie nie dzieje oprócz tych wydzielin.
Może zadzwonię na oddział i zapytam pielęgniarkę???

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

07 sie 2008, 12:04

Margarita dziewczyny maja racje lepiej zadzwonic i dopytac bo do 18 jeszcze troche czasu jest.A lepiej miec pewnosc ze z maluszkiem ok :-)

[ Dodano: 2008-08-07, 12:07 ]
A jak masz blisko apteke to mozna kupic wkladki ktore jak sacza sie wody plodowe zabarwiaja sie na jakis tam kolor wtedy bedziesz miec pewnosc czy to wody czy tylko sluz.

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

07 sie 2008, 12:16

szkrab, i tak zrobię - kupię te wkładki i zobaczymy.
Teraz wezme i skończę prasowanie a później wyjdę na miasto i kupię te wkładki i zobaczymy, a narazie zmieniam co chwilę normalne wkładki. Przyjrzę sie bardziej jeszcze tej wydzieliie.

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

07 sie 2008, 12:20

To milego prasowania ja sie wzielam za szycie :ico_haha_02: A wkladki kup koniecznie i napisz potem co i jak .

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

07 sie 2008, 12:31

no tak, mi chodzilo o tym, ze wody mogą się sączyc, ale to nic dobreg nie wrozy... ;)

mysle, ze wkladki i telefon do jakiegokolwiek lekarza czy poloznej, to dobre rozwiazanie...

SHOO - dzieki, ze mi przypomnialas o tej liscie... zaraz poprosze o zmiane :)

a mi tesciowa przyniosla wlasnie piergi z kapusta i grzybami i ciasto z kremem ;)

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

07 sie 2008, 12:42

Gie to cie tesciowa rozpieszcza :ico_brawa_01:

Ja mam niestety wszystkich daleko i musze sobie sama robic jak mie najdzie ochota na takie pysznosci :ico_placzek:

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

07 sie 2008, 13:01

Gie, fajnie sie masz.. ja podobnie jak szkrab, jak chce sie rozpieszczac, to musze robic to sama :(

Tak mi sie marzy, ze pewnego dnia, jak bede bogata i bede miec wlasny dom z basenem, to sprowadze tu sobie polska Au-Pair (taka starsza, nie mloda sikse :P), ktora bedzie mi gotowac pierogi, golabki, zurki i kisic ogorki..
Ale sie zrymowalo :-D

Dobrze, ze GG i inne tego typu wynalazki istnieja, przynajmniej pogadac z rodzina mozna :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość