Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

07 sie 2008, 13:46

kurde troche sie cykam ale chyba sprobuje :ico_noniewiem:
a czemu sie cyckasz, boisz sie, ze powiedza ze wszystko jest w porzadku????
To dobrze jak powiedza, ze jest ok, nie martw sie takimi rzeczami kochana.

Zobacz ja teraz bylam we wtorek u gina, pytali jak sie czuje wiec ja im mowie, ze brzuch mnie boli jak na okres caly czas z malymi przerwami ze momentami jest twardy i ze nogo mialam spuchniete, a ona ze lepiej sie upewnimy i podlaczymy do KTG i sprawdziym czy nie ma Pani skurczy, noi podlaczyli, zapis byl prawidlowy, zero skurczy i wszystko bylo prawidlowe wiec sie uspokoilam lekarz tez byl przy tym.

Wiec kochana nie martw sie, jedz doo szpitala i powiedz, ze mierzylas cisnienie i mialas wysokie, ze brzuch boli jak na okres i jest twardy i ze nie zawsze czujesz mala i musza to sprawdzic i zrobic USG, glowka do gory :-)

[ Dodano: 2008-08-07, 13:48 ]
mmarta81, juz nie raz pisalas, ze Igusia sie za czesto nie ruszala wiec to juz jest jakis powod zeby sprawdzili,

Ja nie mam z tym problemu, bo moj maly to szalony i ja go codziennie czuje od rana do wieczora i to z taka sila, ze brzuch mi skacze wiec ja na Twopim miejscu bym pojechala i zaryzykowala a tym bardziej, ze dawno nie widzialas malej i nie mialas robionego USG

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

07 sie 2008, 13:57

Masz racje Pati w koncu jak inni moga to dlaczego ja nie :ico_brawa_01: skoro mam tutaj taka kiepska opieke od poloznej :ico_noniewiem:
A jak pojde i powiem ze mnie brzuch boli i wogole to mam nadzieje ze nie zaczne sie smiac :ico_haha_01: i mam nadzieje ze mi nie powiedza ze jest to normalne i mam isc do domu :ico_noniewiem:
wogole to nie wiem czy wy tez tak macie ale mi w nozuy strasznie dretwieja rece-wczesniej tylko dlonie a teraz cale rece :ico_noniewiem: nie wiem co to jest :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

07 sie 2008, 14:01

wogole to nie wiem czy wy tez tak macie ale mi w nozuy strasznie dretwieja rece-wczesniej tylko dlonie a teraz cale rece :ico_noniewiem: nie wiem co to jest :ico_noniewiem:
wiesz co ja chyba tez tak kilka razy mialam, ale tez nie wiem co to jest :ico_noniewiem:

No i pewnie kochana idz i powiedz, a ie sadze, zebys sie smiala, powiedz, ze sie martwisz i chcesz sprawdzic czy wszystko w porzadku jest z Twoim dzieckiem, ale tez powiedz, ze mala sie tak mocno nie rusza czy jakos tak :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-08-07, 14:02 ]
MOj lekarz tez czasami mowi, ze tak musi byc, ale jak powiedzialam o tych bolach jak na okres i ze mocno boli to podlaczyli mnie do KTG od razu i pytali sie czy brzuch jest twardy a ja mowie ze tak i od razu powiedzial, ze trzeba sprawdzic :-D

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

07 sie 2008, 17:11

:ico_zly: oczywiscie nie m moich wynikow :ico_zly: ,,MOZE,,beda jutro po 14 :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

07 sie 2008, 18:17

Witam was, oj ale mialam ranek, zaspalam do pracy :ico_noniewiem: nastawilam budzik na 7 rano zamiast na 6 :ico_puknij: wiec obudzilam sie ok.6.30 a na 7 mialam byc w pracy, naszczescie zdazylam ale w jakim stanie szopa na głowie bez makijazu :ico_noniewiem: ehh i tak sie meczylam do konca.
Od wczoraj jakos mi niedobrze i nawt wymiotowala, dzis w pracy wypilam tylko mleko i nic nie moglam przelknac,dopiero teraz wziela mnie chetka na nalesniki, mlody po ruchliwej nocce teraz jakis spokojny jest :ico_noniewiem: , czekam za Piotrkiem przywiezie mi jajeczka i zrobimy nalesniki :ico_sorki:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

07 sie 2008, 18:20

adia26moja Igusia tradycyjnie tez cichutka dzisisj :ico_haha_02: pobrykala troszke rano-potem raz kopla i to koniec :ico_puknij: juz by sie mogla troszke wysilic bo normalnie czasem mi gra na nerwach :ico_placzek: chyba ze ona taki leniuszek :ico_noniewiem: sama nie wiem co o tym myslec :ico_olaboga:
obudzilam sie ok.6.30 a na 7 mialam byc w pracy, naszczescie zdazylam
:-D ale musialas miec sprinta :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

07 sie 2008, 18:20

Miszka a ten pas poporodowy to mozna stosowac po cesarce, ja chyba bede miala bo Kacper ani mysli sie przewrócic

[ Dodano: 2008-08-07, 18:22 ]
ale musialas miec sprinta
no mialam nie pytaj :ico_olaboga: jak dojechalam do pracy to lało sie ze mnie :-D

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

07 sie 2008, 18:24

Kacper ani mysli sie przewrócic
Iga sie tez jeszcze nie obraca-mowie wam to taki len :ico_puknij:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

07 sie 2008, 18:28

wlasnie moje jajeczka dojechały i te duże :ico_wstydzioch: :-D i te male :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-08-07, 18:29 ]
Iga sie tez jeszcze nie obraca-mowie wam to taki len
no wlasnie przeciez dzidzie maja coraz mniej miejsca :ico_szoking: wiec czy zdaza :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

07 sie 2008, 18:32

no wlasnie przeciez dzidzie maja coraz mniej miejsca wiec czy zdaza
nie wiem niech robi co chce tylko bedzie zdrowa i grzeczna po porodzie a jak sie urodzi to juz zycie pokarze :-D
wlasnie moje jajeczka dojechały i te duże i te male
:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość