Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

07 sie 2008, 18:39

nie wiem niech robi co chce tylko bedzie zdrowa i grzeczna po porodzie a jak sie urodzi to juz zycie pokarze
i tu masz racje one sa najwazniejsze wiec czy cesarka czy porod naturalny, wzystko dla nich, tylko powiem ci ze dzis wpadla do mnie kumpela ktora niedawno byla przy porodzie swojej przyjaciolki ,ona nie mowi po angielsku wiec musiala miec tlumacza,jak mi zaczela opisywac to az mi lzy pociekly tak sie zaczelam bac :ico_szoking:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

07 sie 2008, 19:19

jak mi zaczela opisywac to az mi lzy pociekly tak sie zaczelam bac
:ico_noniewiem: a co bylo takiego strasznego?????????lepiej powiedz to sie przyszykuje :ico_noniewiem: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

07 sie 2008, 19:31

mmarta81, no niby nic, nie to ze byly jakies komplikacje :ico_nienie: ale opis jej przezyc, bolu :ico_szoking:, tego kiedy mozna przec kiedy nie, o mamo ja sie boje , tlumacze sobie tylko tym,ze wszyscy sie rodzimy wiec i my damy rade urodzic nasze dzieciaczki :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

07 sie 2008, 20:38

tego kiedy mozna przec kiedy nie, o mamo ja sie boje ,
no slyszalam ze nie jest to mile jak bardzo chcesz przec a polozna Ci nie pozwala bo albo nie ma takiego rozwarcia albo dziecko gdzie utklo :ico_noniewiem:
Wiec ja chyba za 30 min startuje do szpitala :ico_noniewiem: kurde zobaczymy co bedzie -najwyzej mnie wysla do domu :ico_noniewiem: powiem ze mnie brzuch boli i mam skurcze i cos jeszcze...?????

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

07 sie 2008, 20:47

no slyszalam ze nie jest to mile jak bardzo chcesz przec a polozna Ci nie pozwala bo albo nie ma takiego rozwarcia albo dziecko gdzie utklo
Ja Wam powiem ze to jest niemozliwe,zeby nie przec jak polozna nie pozwala .To sie samo prze.Do mnie dadali a to sie dzialo samo,no nie da sie zapanowac nad tym.

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

07 sie 2008, 21:00

Do mnie dadali a to sie dzialo samo,no nie da sie zapanowac nad tym.
na tej szkole rodzeni mi mowili wlasnie zeby sie bardzo starac nie przec jak mowia nioe przyjbo wtedy najczesciej cos peka...i kazali tak smiesznie oddychac :ico_haha_01: zeby nie przec...i tak do porodu o tym zapomne

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

07 sie 2008, 21:14

na tej szkole rodzeni mi mowili wlasnie zeby sie bardzo starac nie przec jak mowia nioe przyjbo wtedy najczesciej cos peka...i kazali tak smiesznie oddychac zeby nie przec...i tak do porodu o tym zapomne
Kurcze,mowie Ci martus za nic nie dalam rady,no fizycznie nie do zrobienia to dla mnie bylo,bo samo sie parlo i nic z tym nie moglam zrobic :ico_noniewiem: Tez sie teraz tego boje,bo wiem ze bedzie tak samo!

[ Dodano: 2008-08-07, 21:58 ]
Adia-przepraszam,ze nie odpowiedzialam na Twoje pytanie ale dopiero teraz przeczytalam wszystkie posty,bo przeciez tego zasranego auta szukamy.Niestety kochana nie mam pojecia czy mozna nosic ten pas po cesarce,ale pewnie tak.Po wszelkich operacjach nosi sie pasy elastyczne,wiec o cesarce pewnie tez,nawet sie powinno :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

08 sie 2008, 01:18

Ja wlasnie wrocilam ze szpitala :-D wszystko ok :-D opisze jutro bo jaja byly :-D myslalam ze maz mnie zabija juz tak byl wkur%$#...rano napisze to sie posmiejecie :ico_haha_01: dodam tylko ze karetka jechalam :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

08 sie 2008, 01:38

mmarta81, nie moge się juz doczekać porannego opisu :-D :-D :-D ale numer!!! :ico_haha_01: :ico_haha_01: niezły cyrk pewnie odstawiłaś, skoro karetka Cię wieźli :ico_brawa_01:
mój Syn rusza sie nieco....agresywnie.... :ico_noniewiem: to znaczy duzo i bolesnie....ciągle się rościąga, więc masakruje mi żebra i zołądek :ico_olaboga: a co do polożenia-generalnie odnoszę wrażenie że przeważnie glową w dół leży, ale jak zaszaleje to kreci się we wszystkie strony :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

08 sie 2008, 06:30

witam się z rana jak zwykle!!! mmarta81ciekawa jestem bardzo co się z tobą działo że jechalaś tą karetką!? i czy wszycho ok?
dziewczyny czy macie cos na chrapanie??? :ico_olaboga: no dzis jak mogłam normalnie zasnąć to nie,bo mój kochany tak chrapał całą noc że jeszcze troche a bym go chyba udusiła :ico_sorki: i tak do rana,o boże-a teraz spać nie mogę,i co ja mam biedna zrobić,i do tego nasz mały tak kopie i się wierci że szok :ico_placzek: nie mam już siły! czy wy też macie pomału dość tego stanu? im bliżej tym normalnie dłuuuży sie ze szok :ico_szoking: ,ja wczoraj poprałam już część ciuszków i tak je oglądam i przeglądam i już bym chciała mieć nasze maleństwo w nich ubrane!!!no ale cóż jeszcze trzeba się na męczyć ,zjem zaraz pierwsze śniadanko :ico_haha_01: i idę chyba lulu :ico_spanko: .pozdrawiam :ico_ciezarowka:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość