Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

06 sie 2008, 22:45

magda75, och z dwoma urwisami nie masz lekko
to prawda ale musze jakos wytrzymac chociaz niekiedy mowię rzucam wszystko i ide gdzie popadnie ale tylko mowie :-D

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

06 sie 2008, 23:20

ja już ie lulac

dobranoc

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

06 sie 2008, 23:25

a jutro ide z Gabi na szczepionke ciekawe jak przezyjemy :ico_olaboga:

Kasiu aby wyniczki nie spedzaly ci snu z powiek :ico_sorki: musi byc oki :-)

to ja tez zmykam dobranoc :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

07 sie 2008, 12:47

witam ico_kawa:
wczoraj nie zajrzałam bo koleżanka wpadła i my :ico_zdrowko: :-D babski wieczór,spała u mnie :ico_oczko: gadałyśmy do 2 :ico_noniewiem:

nocka ok,pobudka o 7
na obiad mam łazanki

wczoraj wyczaiłam moment jak Kacper zaczynał robić kupę i od razu go na nocnik i zrobił malusią :ico_brawa_01: a w nagrode dałam mu cukierka i powiedziałam że jak będzie robił kupę do nocnika to dostanie nagrode(postanowiłam spróbować nauczyć go wołania tej kupy szantażykiem :ico_oczko: i wiecie co pod wieczór zajrzelismy do dziadków i Kacper tam zawołal kupę na nocnik,zrobił i zażądał nagrody hyhy :ico_brawa_01: cwaniak,jak szybko sie nauczył,ciekawe jak dalej bedzie :ico_puknij: :ico_sorki: oby działało :ico_sorki:
dzis rano do mojej koleżanki mówił" obiem kupe nocik,bede miał gume,nagode" hihi

cos nie może teraz zasnąć,a mógłby dać mi chwilę luzu,potem bedzie niedobry jak nie zaśnie teraz :ico_noniewiem:
potem moze pójdziemy na działkę,dzis gorąco :ico_brawa_01: a od jutra ma byc deszczowo,szlag wiadomo weekend to sie spierniczy pogoda :ico_zly:

Magda
trzymaj sie,napewno z dwójka masz nie łatwo

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

07 sie 2008, 18:46

hejka
ja zmywam naczynka,T na dworku zOskim tna koncowke drewna a ja zaraz do nich dolacze..
potem malego wykapie i poloze spac...
dzis skwar straszny...troche sie opalalam jak Oskar zasnal..
jesli jutro bedzie ladnie to tez sie posmaze troszke...w niedziele jesli pogoda dopisze jedziemy nad morze ze znajomymi i T wymyslilaby malego zostawic z tesciowka...moze cos planuje ze taki pomysl... :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

07 sie 2008, 21:14

A my byliśmy dziś na basenie kąpielowym i moje dziecko mnie zadziwiło :shock: Nie chciał wyjść z wody, pluskał się, piszczał z radości :lol: Wszedł do wody dwa razy po kilka minut - na więcej mu nie pozwoliłam bo bałam się, że się przeziębi czy cuś :oops: Poszłam za ciosem i wieczorem wsadziliśmy do wanny w łazience jego dmuchany basenik i ... wykąpał się bez problemu - w końcu ;-)

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

07 sie 2008, 21:39

Witam sie i ja wieczorkiem

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

07 sie 2008, 21:40

hej
jestem i ja
byliśmy na działce,mamy kawałek drogi,poszliśmy na nogach,Kacper nawet nie jęknął że go bolą nogi,a to naprawde kawał jest
chyba juz rozstaliśmy sie na dobre z wózkiem,nie pamiętam kiedy go brałam ostatnio,cały czas chodzimy na nogach :ico_brawa_01:

mój chlopczyk woła siku na dworze i sika na stojąco :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: raz na działce mial wpadke jak zaczał chlapać sie w zimnej wodzie to sie zlał,a tak wołał cały czas :ico_brawa_01: i po drodze też :ico_brawa_01: ale sie ciesze :ico_sorki: jednak kupe zrobił w majtki na działce,ciekawe czy w domu zawoła kupę :ico_puknij:

pranie mi się kończy,zaraz trzeba powiesić
poprzynosiłam zieleniny z działki,juz się obrobiłam z nią,a jutro zupka buraczkowa bedzie na obiad :-D

kamizela a co Wiktorek nie lubi sie kąpać tak w ogóle?

[ Dodano: 2008-08-07, 21:42 ]
co do sikania to od momentu kiedy przełaził całe miasto w oblanych gaciach w tamten piątek to nie sikał w majty(widać podziałało) oprócz dzis jak sie taplał w wodzie,a tak to albo trzyma albo woła :ico_brawa_01: mam nadzieje że tak juz zostanie,jeszcze ta kupa i bedzie fajnie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

07 sie 2008, 21:44

kasiekk Wiktor bał się kąpać w wannie w łazience :ico_szoking: W baseniku na balkonie - tak, w basenia jak dziś - tak, w swojej wanience - tak, a do dużej wanny bał się wejść :ico_szoking: To dziś wzięłam się na sposób i poskutkowało :ico_haha_01:

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Pelutka za spacer i siusianie po męsku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

07 sie 2008, 21:46

:ico_brawa_01: i dla Wiktorka za odwagę :ico_brawa_01: pomalu napewno sie oswoi :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-08-07, 21:47 ]
chodziliśmy już na nogach daleko ale dziś to juz całkiem
mnie też nogi wchodza do tyłka tak sie nałaziłam,a co dopeiro jego krótkie nózie :ico_noniewiem: :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość