Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

08 sie 2008, 13:22

Witaj Marcia77, zapraszmy częściej!
Osita napisała/a:
czesc! wielkiescie mi uczynily pustki na forum moim, moje drogie dziewczynki, tym niepisaniem swoim... gdzie wy do jasnej ciasnej???
Osita,ja wczoraj cały wieczór neta nie miałam, więc nic nie "naskrobałam".
Tosia, miło słyszeć, że z malutkim wszystko dobrze, że rośnie zdrowo-to najważniejsze.
Kasia1983 czekam na poniedziałkowe relacje z niecierpliwością.

[ Dodano: 2008-08-08, 14:17 ]
A jeśli chodzi o samopoczucie, dzis akurat nie za specjalnie. Mam ból głowy od rana, i już przy sniadaniu "warczałam" na bogu ducha winnego Andrzeja, a i z babcią też niemiły wątek był :ico_olaboga: Finał taki, że mąż poszedł z fochem do pracy a babcia smutna siedzi u sibie w pokoiku. Alez ja wredna potrafię być czasami :ico_zly:

Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

hej

08 sie 2008, 15:21

hej dziewuszki:)Na poczatku ciazy wogole nie chcialo mi sie jesc,troche podjadalam ogoreczki kiszone,na słodki wogole nie mialam ochoty.Ale teraz mi sie zaczęło-ssie mnie zawsze wieczorem.Zasmakowaly mi czeresnie wiec codziennie je wsuwam:)Wogole to staram sie jesc jak najmniej slodyczy bo w poprzedniej ciazy przytylam 21 kilo.W tej na razie przybyło mi 2,5kilo:)
Dzis taka nijaka pogoda wiec boli mnie głowa...

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

08 sie 2008, 19:32

Magda83 napisał/a:
Dzis taka nijaka pogoda wiec boli mnie głowa...
Mi też głowa pęka, bez apapu się nie obędzie.
Wiesz Magda, prównałam nasze suwaczki, i według nich moja ciąża jest młodsza o 2 dni a mimo to mam o 5 dni krócej do porodu. Nie rozumiem tych suwaczków czasami, albo to ja jakaś nieedukowana jestem :ico_noniewiem:
Była dzisiaj u mnie Asika z kwietniówek 2008 z Antosiem, ale piekny chłopiec, nie przesadzam a jaki już duuuży, ślicznie gaworzy i tak już rozumnie patrzy. Duża buzia Antoś od cioci :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

h

08 sie 2008, 20:00

Aniafs-szczerze mówiac to ja tez nie rozumiem tych suwaczkow...Termin mam na 29 grudnia a z suwaczka wynika ze wczesniej...
Zaczeły mnie plecy bolec...

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

09 sie 2008, 07:34

Hej dziewczyny ją już dawno nie śpię po południu jadę oglądać mieszkanie ma 42 m kw kosztuje 225 tys jest po remoncie i nawet okna może glazura terakota i meble kuchenne zostawia i szafę dużo firmy komandor jak się uda w ciągu 2 tyg spadan z tad jak się nam spodoba mieszkanie to musimy dojść do ugody bo pieniądze będziemy mieć góra do 5 września

Dziewczyny ją zwarluje wogóle nie czuje swego dziecka :( wczoraj po czułościach z mężem miałam tylko takie buczenie w brzuchu tak jakby mi coś jeździło i dziś po śniadaniu albo będę miała spokojne dziecko albo coś jest nie tak czego nawet nie biorę pod uwagę ale to taki stres

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

09 sie 2008, 10:05

Aniafs-szczerze mówiac to ja tez nie rozumiem tych suwaczkow...
te tik-takowe klamia po prostu :ico_haha_01: :ico_oczko: jesli sie przyjrzycie kazdego dnia, to... moze skakac o kilka dni codziennie :ico_oczko: zalozcie inny, ten ma jakis blad w oprogramowaniu, niestety :ico_noniewiem:
Osita,ja wczoraj cały wieczór neta nie miałam, więc nic nie "naskrobałam".
usprawiedliwiona :-D :ico_oczko: a bole glowy... no coz, czekasz na malego mezczyzne ktory przyprawi cie jeszcze o wiele boli :ico_haha_01: :ico_oczko: te bole sa spowodowane ponoc wydzielaniem sie meskich hormonow przez naszych szkrabkow, ale... mnie to wcale nie cieszy :ico_noniewiem: bo nie cierpie bolu glowy :ico_zly:
milutka204, wiesz, naprawde musisz przestac myslec o ruchach dziecka :ico_sorki: wiem, ze latwo powiedziec, ale... jak bedziesz tak sie tym zamartwiac, to wplynie to na dziecko. twoje hustawki nastrojow, stres zwiazany z tesciowa i mieszkaniem no i dodatkowo ruchami to wcale nie najlepsze srodowisko dla dziecka. malenstwo moze byc przerazone i siedzi cicho :ico_oczko: daj sobie tydzien luzu, powiedz sobie moze ze za tydzien poczujesz a teraz zajmij sie joga czy innymi cwiczeniami wyciszajacymi :ico_oczko: poszukaj mieszkania, pomysl o tym, jak przyjemnie jest je urzadzac... zrelaksuj sie, poprzytulaj z mezem bez myslenia o maluchu no i w ogole najlepiej zapomnij o tym co tam w srodku powinno sie dziac. zobaczysz, ze wtedy szybciutko dzidzia sie odezwie, moze czeka na odpowiedni moment zeby cie powiadomic jak bardzo cie kocha slodkim kopniaczkiem, ale ty swoimi nerwami po prostu uniemozliwiasz mu to :ico_haha_01: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

09 sie 2008, 10:21

Milutka nie przejmuj się bo nie ma czym. pamiętaj o tym że w odniesieniu do niektórych dziewczyn z tego forum Twoja ciąża jest nawet o miesiąc młodsza- a to bardzo dużo. Poza tym Twój brzuszek jest sporo większy od mojego pomimo tego że mój jest 3 tygodnie do przodu- a to też nie pozostaje bez wpływu. Twoja dzidzia ma miejsce moja raczej malutko. tak więc luzik- macie jeszcze czas na ruchy.
A tak poza tym to mam doła i nerwa od samego rana - pokłóciłam się z M. - eh te hormony... Ale On też mógłby wziąśc pod uwagę mój stan i trochę odpuścić - ale po co... Do tego wczoraj będąc u rodziców poprosiłam siostrę o zeskanowanie zdjęć mojego Alienka. Zeskanowała- owszem ale w taki sposób że nie nadają się do niczego. ja tu chce Wam wsadzać zdjąta , a tu g.... Chyba zaraz zrobię je telefonem , choć efekt też pewnie będzie marny...

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

09 sie 2008, 10:29

Dziewczyny dziękuję za wsparcie nie wiem co bym bez was zrobiła!! Jestem już dobrej myśli i szczęśliwa właśnie byliśmy w banku dostaliśmy pieniądze z ziemi już śmiałem może kupić mieszkanie oby te dziś nam się spodobało buziali dla was potem się odezwę!

A ty się nie martw mężczyźni już tacy są oni nie rozumia że my może my się źle czujemy ale cóż takie już życie kobiety ! Pogodzićie się w gorących pocałunkach :)

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

09 sie 2008, 10:42

Wrrrrr !!! Nie mogę dodać zdjęcia :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

09 sie 2008, 10:58

tosia, potrzebujesz pomocy czy fotosik nie dziala??? :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość