Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

08 sie 2008, 18:47

Miszka 3 lata :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: szok no to jak wymienie to ja watpie ze mi to starczy :ico_noniewiem: nawet nie wiem ile daja za speed kamere :ico_noniewiem: ale cos czytalam ze od 3-6pk :ico_noniewiem:
No trudno jak mi powiedza ze musze wymienic to wymienie-masz racje jak zaczne kombinowac to jeszcze zaczna to sprawdzac i bedzie lipsko :ico_noniewiem: a tak polece tam z Igolem powiem ze przepraszam za przekroczenie szybkosci :-D i ze nie wiedzialam ze musze wymienic prawko i ze jak musze to wymienie :ico_oczko:
Agusia1982Ty to widze masz zdolnosci do pieczenia-nie jest latwo upiec biszkopt :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: a najgorzej jak ktos ma jeszcze tak jak ja ze mu sie nie chce :-D

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

08 sie 2008, 19:06

Miszka 3 lata szok no to jak wymienie to ja watpie ze mi to starczy
No,przerabane,troche dluzej niz w Polsce co?Ja w pierwsze pol roku po przyjezdzie dostalam 3 mandaty za predkosc i uzbieralam 9 punktow.Od tego czasu nauczylam sie jezdzic przepisowo i od 3.5 roku nie zaplacilam ani jednego,a tamte dopiero niedawno mi sie wykasowaly. :ico_noniewiem: Oczywiscie odczuwalam te punkty w ubezpieczeniu do tej pory :ico_olaboga: Mysle,ze masz dobry pomysl na ten sad,skrucha i tyle,bo szkoda nerwow.
właśnie idę jeszcze go kosztować mój mąż sie śmieje że bede miała co jeść w nocy,
A ja zrobilam racuchy z jablkami,bo tortu nie umiem :ico_placzek:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

08 sie 2008, 19:13

Oczywiscie odczuwalam te punkty w ubezpieczeniu do tej pory
:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: cooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!! Miszka nie zalamuj mnie ze to ma jakis wplyw na ubezpieczenie jeszcze bo oszaleje :ico_zly:
No ja jezdze przepisowo ci powiem bo corsa zabardzo nie chce sie rozkulac :ico_oczko: ale tamten mandat za kamere to tez byl na marcina :ico_zly: ale on mial wtedy polskie prawko juz nie wazne a angielskiego jeszcze nie mial wiec musialam wziasc to na siebie :ico_chory:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

08 sie 2008, 19:18

Miszka nie zalamuj mnie ze to ma jakis wplyw na ubezpieczenie jeszcze bo oszaleje
No ,w momencie ubezpieczania auta system pyta czy masz mandaty i jakie, jak probowalam wpisac ze nie mam to mi sie czerwony napis wyswietlal,ze oni wiedza ze mam i zebym wpisala.Maja jakis centralny system informacji :ico_olaboga: .

[ Dodano: 2008-08-08, 19:19 ]
A i Arturowi zwiekszyli ubezpieczenie,po kolejnym mandacie :ico_noniewiem: Oczywiscie nie w trakcie trwania polisy ale przy jej odnawianiu :ico_olaboga: Niestety Martus :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

08 sie 2008, 19:25

:ico_zly: no to jest zaje%$# za ten mandat :ico_puknij: debil :ico_zly:
pewnie i tak mi powie ze to on placi to ubezpieczenie :ico_noniewiem:
Ale mi nie wyskoczylo a teraz mi sie konczylo-bo tamten mandat byl na moje panienskie nazwisko a teraz mam juz inne i pewno dlatego :-D
pewnie nie moga za duzo dodac za taki mandat na ubezpieczeni-moze cos okolo 50F :ico_noniewiem:
No ,w momencie ubezpieczania auta system pyta czy masz mandaty i jakie, jak probowalam wpisac ze nie mam to mi sie czerwony napis wyswietlal
:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: ale Cie przylapali leje :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Nie no jakgorsze jeste ze te punkty na 3 lata :ico_olaboga: to mnie dobija

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

08 sie 2008, 19:34

Ale mi nie wyskoczylo a teraz mi sie konczylo-bo tamten mandat byl na moje panienskie nazwisko a teraz mam juz inne i pewno dlatego
A moze dlatego,ze masz polskie prawko i Ci tych punktow nie mieli jak naliczyc?
pewnie nie moga za duzo dodac za taki mandat na ubezpieczeni-moze cos okolo 50F
Jej ,nie pamietam,zobaczysz jak bedziesz ubezpieczala nowe autko,ale nie wydaje mi sie zeby to byla jakas zabojcza kwota,to zreszta zalezy od towarzystwa ubezpieczeniowego.
Nie no jakgorsze jeste ze te punkty na 3 lata to mnie dobija
No w nonono dlugo,ja juz musialam jezdzic jak ciec bo kolejny mandat oznaczal zatrzymanie prawka,a tego to ja sobie nie wyobrazalam.I juz mi ta ostroznosc zostala,maja na nas swoje sposoby,tak sobie teraz mysle,ze moze to dobrze,ze mnie nauczyli ostroznej jazdy,kto wie czy mi to kiedys zycia nie uratowalo :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-08-08, 19:40 ]
Wiesz co,ja mam brytyjski kodeks drogowy to zaraz zobacze co oni moga Marcinowi za to przekroczenie ostatnie zrobic.Moze bedzie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

08 sie 2008, 19:51

Wiesz co,ja mam brytyjski kodeks drogowy to zaraz zobacze co oni moga Marcinowi za to przekroczenie ostatnie zrobic.Moze bedzie
wyczytalam ze od 3-6pkt za ten mandat jest-no le on przez pierwsze 2 lata czy jakos tak ma tylko 6 pkt -bo ma nowe prawko :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

08 sie 2008, 20:06

wyczytalam ze od 3-6pkt za ten mandat jest-no le on przez pierwsze 2 lata czy jakos tak ma tylko 6 pkt -bo ma nowe prawko
No dokladnie ,znalazlam to samo.Moze miec max 6 punktow w ciagu 2 lat,a za to wyktoczenie moze dostac 3-6 punktow karnych,z tym ze jezeli dostanie 6 to uniewaniaja prawo jazdy i egzamin teoretyczny i praktyczny od nowa trzeba zdawac :ico_noniewiem: A mandat w zaleznosci gdzie bylo wykroczenie na drogach krajowych max do 1000f a na autostradach max 2500f.Oczywiscie nie dostanie maxymalnego mandatu,bo pewnie Cie te kwoty przeraza,ale tyle max sad moze przywalic :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

08 sie 2008, 23:07

ale tyle max sad moze przywalic
no ciekawe ile dadza :ico_noniewiem: dowiem sie w poniedzialek o 12 :-D
Pewnie za ten 2 mandat co dopiero do zaplaty przyslali to bedzie juz wiecej :ico_noniewiem: no trudno jak nie umie jezdzic to niech placi

[ Dodano: 2008-08-09, 08:29 ]
:ico_brawa_01: Dziendoberek laseczki :ico_brawa_01: popijam juz kawke :ico_kawa: i zaraz zabieram sie za porzadki :-D
Wstawe pralke i troche pochalasuje co by sasiedzi za dlugo nie pospali sobie :ico_oczko:
A Wy jeszcze w wyrkach :ico_noniewiem:
Zircasliczna fotka na NK :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

09 sie 2008, 09:39

Witam sie i ja po fatalnej nocy :ico_placzek: dziewczyny ja juz nie wytrzymam, chce juz miec wszystko za soba :ico_placzek: polozylam sie spac gdzies o 24 dlugo ie pospalam, bo obudzila mnie wstretna zgaga, tak mnie palilo, nie moglam zasnac, brzuch mnie bolal zasnelam chyba przed 5 rano juz nie mialam sily, ogladnelam jakis film, potem reportaz o tancerkach gogo mowie wam cos okropnego, nie mialam juz sil :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

A teraz idziemy jesc sniadanko i zabieram sie za porzadki domowe. Milej sobotki kochane zycze :ico_buziaczki_big:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość