Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

08 sie 2008, 23:50

Eva_1977 pisze:Kajuniu ale superasny ten tatuaz...

:ico_smiechbig:

A ja o nim nic nie wiem, ciekawe :-D :ico_haha_01: :-D

Ja już naprawdę uciekaaaam, widzę że chyba forum się znowu ruszyło :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

08 sie 2008, 23:52

Ja już naprawdę uciekaaaam, widzę że chyba forum się znowu ruszyło :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


No, no :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

08 sie 2008, 23:53

co do seksiku mi po tabletkach tez sie nie chcialo ale teraz nie biore i tez jaka kiepska ta ochota, tez sie juz czasem zastanawiam, czy szystko ok w naszym zwiazku.Strzaszne to jest,tak robic to z obowiazku,no moze nie zawsze ale jednak.Nie wiem czy maz powinien sie wiecej starac czy mnie moze zżera monotonnia,az sie boje jesli chodzi o to drugie,bo tu przeciez jeszcze tyle lat przed nami, znamy sie juz co prawda 10 lat ale przed nami jeszcze duzo wiecej. Co tu robic,chyba se jakis afrodyzjak zapodam :)))

[ Dodano: 2008-08-08, 23:54 ]
Tez juz lece spac,papatki dziewuszki.

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

09 sie 2008, 09:08

ellepati no rzeczywiscie kiepskie wam wyszly te wakacje, ale moze sobie w ferie zimowe odbijecie. zdrowka dla meza

dziewczyny dzieki za pozytywne opinie co do tatuazu. ja jechalam z nastawieniem ze bedzie on duzo mniejszy i w ogole kiedy koles zrobil juz trzy kreski, mnie ogarnely watpliwosci. ale to dlatego ze przed wcale sie nie denerwowalam i potem doznalam szoku i zastanawialam sie czy dobrze robie. no ale wyszedl jaki wyszedl, moze duzy ale ladny i nie zawsze bedzie go przeciez widac :)

Kajunia mam nadzieje ze teraz wszystko pojdzie po Twojej mysli

karolas czekamy na fotki z weselicha

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

09 sie 2008, 09:09

Iwona77 pisze:Co tu robic,chyba se jakis afrodyzjak zapodam :)))
coś o tym wiem...Nie w sensie, że znam afrodyzjak, ale że tez mam chęc zapodania :)

zamknięcie wątku też jestem za!

Kelly fantastyczny ten tatuaż! Sexy jak nie wiem!

Małgosiu mnie się wydawało, że ktoś tą fundację powołał żeby coś robiła. Stronę może założyć każdy żeby opinie na niej wpisywać ale nie o to chyba chodzi!?

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

09 sie 2008, 12:21

Witajcie

u nas dzis pogoda nie bardzo, rano padało ale zaliczyliśmy spacerek w gumych butach, ale miał frajde chodzenia po kaluzach :ico_haha_01:

mały ucieka, nie chce teraz isc spac, a ja z wielką chęcią teraz by drzemke zaliczylam

ellepati
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 685
Rejestracja: 25 sty 2008, 23:09

09 sie 2008, 14:05

Kelly Chapeau bas za odwagę, chyba zaskoczyłaś wszystkich tym tatuażem :ico_brawa_01: Mnie w szczególności bo ja myślałam, że jakiś malutki zrobisz. Tymek na pewno będzie dumny ze swojej mamy , że ma jego imię zawsze na pleckach :) Fotki śliczne, ale ten Twoj Tymek rośnie chyba wygląda bardziej dojrzale niż mój Borysek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Małgorzatka Jak pisałam na gg jestem ZA zrobieniem prywatnego wątku dla nas wszystkich, nowe dziewczyny nie dołączają a poza tym tutaj jesteśmy jak przyjaciółki, które mają swoje sekrety to po co komu innemu wiedzieć co my sobie piszemy :ico_nienie: Mam nadzieję, że się uda.

Ręsztę będę pisać wieczorekiem pa

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

09 sie 2008, 18:52

Hej

Dostałam odpowiedz w sprawie zamknięcia wątku. Są dwie możliwości:

1. Można zamknąc cały wątek i czytac mogą i pisac osoby zarejestrowane, ale gość moze "podglądać", ale pisac nie może.
2. Istnieje możliwość założenia wątku na forum prywatnym tylko dla grona osób i tylko te kilka osób może widzieć tematy i posty na tym forum.

Wybór nalezy do nas, administrator czeka na odpowiedź. Myślę, że jutro powinniśmy podjąc ostateczną decyzję.

Mi osobiście najbardziej się podoba opcja nr 2, poniewaz było by bardziej intymnie, w sumie cłąkiem intymnie, i forum by było tylko i wyłącznie nasze ... No to czekam na wasze propozycje.

Będę wieczorem, buźki!

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

09 sie 2008, 21:08

Obrazek

ObrazekUrodziłam się: 10 lutego 2007, o godz. 5.20., waga: 2560, długość 55 cm.
Obrazek

ObrazekKolor oczu: szare.

ObrazekKolor włosków: blond.

ObrazekZnak zodiaku: wodnik.

ObrazekIlość ząbków: mam na stanie 12 sztuk (następnym się jakoś nie śpieszy).

ObrazekWaga: dochodzę do 11 kg.

ObrazekWypowiadane słowa: mama, tata, ta (tak), nie, baba, dzia-dzia, dzieci, lala, brum-brum, da (daj), pa-pa, am-am, koko, kuku, abu-abu (piesek), gol (piłka), mimi (misiu), aaa (spanko), si (siku), beee (baranek), hu-hu (gorące) plus mówienie „po swojemu”.

ObrazekGesty: „kiwnięciem” głowy oznajmiam „dziękuję” (gdy skończę jeść), „proszę”, „na zdrowie”.

ObrazekUlubione potrawy: rosołek, pomidorówka, gotowane ziemniaczki, parówka na ciepło z keczupkiem, jajecznica, duszony szpinak (może być z jajem), makaron z sosem pomidorowym, czasami pizza ;))

ObrazekUlubione przekąski: chrupki kukurydziane, chrupki orzechowe, sucha bułka, pieczywo Wasa, kulki czekoladowe, serek homogenizowany, Danonki, chipsy Lay’s paprykowe ale „ciii” bo tatuś mi je ukradkiem daje ;)
Obrazek

ObrazekUlubione owoce: nektarynki, brzoskwinie, winogrona, arbuz, gruszki, jabłka (w formie dżemiku), jagody.

ObrazekUlubione napoje: herbatka, kompocik, kawa zbożowa, kakao, soczki marchewkowe.

ObrazekUlubione bajki, gry i programy w TV: „Fifi Niezapominajka”, „Świnka Peepa”, „Przyjaciele z podwórka”, „Miś w wielkim, niebieskim domu” (jak jestem u dziadków, bo nie mamy MiniMini), nauka angielskiego dla najmłodszych „Królik Bystrzak” (polecam!!), „Jedynkowe przedszkole”.

ObrazekMuzyka w moim życiu: już będąc u mamy w brzuszku słyszałam jak mi śpiewa, lub nuci kołysanki. Teraz też to lubię. W domku często gra radio i w rytm ciekawych piosenek tańczę z moją mamką po całym mieszkanku. Gdy byłam młodsza „grałam” drewnianą łyżką po odwróconych garnkach (ach co to była za melodia ;).

ObrazekMoje przyjaźnie: 2-letnia Oliwia (sąsiadka moich pradziadków) , prawie roczna Maja (moja sąsiadka z góry), Kubuś – kolega z piaskownicy, który dla mnie śpiewa ;))

ObrazekSen: około 12 godzin z przerwą na mleczko, usypiam sama w swoim łóżeczku i staram się w nim budzić rano.. co mi czasem nie wychodzi bo lubię pospać z rodzicami.

ObrazekNauka czystości: kilka dni temu zadebiutowałam na swoim grającym nocniczku, sama myję ząbki, wiem, że przed posiłkiem i po powrocie z dworu myje się buźkę i rączki. Gdy na stole są okruszki – ścieram szmatką.

ObrazekNauka samodzielności: sama umiem nałożyć czapkę, zdjąć buciki i skarpetki, rozpiąć bluzę, wytrzeć nosek, rączki, sama jem łyżeczką, sama też nakładam sobie okulary (różowe hihi) czy buty dorosłych (najlepiej na obcasie) i przeglądam się w lusterku. Mam (zabawkową) mini suszarkę do włosów, perfumentkę, szminkę i lusterko i wiem jak tego używać. Wiem też do czego służą spinacze – gdy mama wiesza pranie – podaję je do rączki.

ObrazekZakazy: wiem, że nie wolno zaglądać do cudzych torebek, wyrzucać zabawek przez balkon, zabierać zabawek dzieciom, które sobie tego nie życzą, dotykać żelazka i piekarnika, wkładać paluszki komuś do talerza, jeść o każdej porze słodyczy :-D

ObrazekUlubione zabawy: rysowanie kredkami, kolorowanie konturów, „liczenie po swojemu” koralików na liczydle, zabawa z lalą (wózeczkiem lub czesanie), zabawy w piaskownicy i na placu zabaw, układanie puzzli z uchwytem, przeglądanie książeczek :ico_haha_01:
ObrazekObrazek

ObrazekRozwój społeczny: nie obawiam się obcych osób, chętnie je zaczepiam i zwracam na nie swoją uwagę (raz obcą staruszkę złapałam za rękę i szłam z nią kilka kroczków, ta Pani była w wielkim szoku), uśmiecham się do przypadkowo spotkanych osób. Raz tylko rozpłakałam się na widok mężczyzny, który jechał z nami w windzie i miał brudną twarz od remontu, płakałam też na widok mojego ś.p. pradziadziadziusia). Jestem baczną obserwatorką tego, co dzieje się dookoła (gdy idziemy na spacerek – dojście do celu trwa długo bo nie mogę niczego „przegapić”). Bardzo lubię dzieci i zwierzęta. Praktycznie codziennie spędzam czas w piaskownicy czy placu zabaw. Nie zabieram innym zabawek, ale gdy mnie jakaś skusi „atrakcyjnością” to delikatnie wezmę i patrzę na mamę lub tatę czekając na ich reakcję. Swoimi zabawkami chętnie się dzielę, nawet nie swoje zabaweczki „rozdaję” innym dzieciom. Przypatruję się zabawom starszych. Chętnie bawię się z chłopcami, którzy jak dżentelmeni pomagają mi np. usypać babkę lub wyjść z piaskownicy.
Obrazek

ObrazekRozwój fizyczny: jak chyba każde dziecko w tym wieku, jestem bardzo ruchliwa. Na dworze lubię biegać (nie patrząc czy oddalam się za daleko hihi). Uwielbiam grać z tatą w piłkę i strzelać gole do bramki. Po schodkach wchodzę z podparciem lub za rękę, albo na czworaka. Próbuję skakać do góry jak kangury, rzucam piłką zza siebie, ale i do drugiej osoby, chodzę po niskim murku. Schodzę sama z kanapy i sama na nią wchodzę. Jednym słowem – wszędzie mnie pełno.
Obrazek

ObrazekRozwój emocjonalny: bardzo wyraźnie eksponuję swoje emocje. Po pierwsze jestem wielką pieszczoszką, lubię się przytulać, całować mamkę, lubię gilgotki, głaskanie po rączce (do snu) lub po główce. Dzieci też chętnie się ze mną bawią (ostatnio starsza dziewczynka mnie przytuliła). Gdy jestem szczęśliwa szczerze się śmieje, a gdy jest mi źle to popłakuję. Gdy chcę już spać a jestem zmęczona to bardzo marudzę i wtedy już nic „nie działa”. Uwielbiam swoją babcię (mamę mojej mamy) – na jej widok cieszy mi się buźka. Inne osoby z rodziny traktuję miło (nie odpycham i nie płaczę na ich widok). Wiem kto jest kim i znam ich doskonale. Gdy ktoś do nas przyjeżdża, chętnie się z nim bawię, pokazuję wtedy swoje zabawki, zachęcając do wspólnej zabawy.
Obrazek

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

09 sie 2008, 21:29

Kajunia25, ale super opis, czytałam z wielka ciekawoscia

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość