Awatar użytkownika
ania0709
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1131
Rejestracja: 28 sie 2007, 13:19

09 sie 2008, 10:32

Kicia10 Bidulka jesteś z tym aparatem. Ja nie wiem czy bym się na takie coś zgodziła.
Też można powiedzieć, że jestem uzależniona od niego :ico_haha_02:
Mam nadzieję, że szybko się pogodzicie z mężusiem.
U nas też ryżu nie było ale dlatego, że ksiądz zakazał bo potem zlatuje się pełno gołębi i para która miała po nas ślub miała by ładnie schody udekorowane ptasimi odchodami :-D

Kocura Bura :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Zuzi za pierwsze kroczki. Ja jeszcze raczej długo poczekam. :ico_noniewiem:

eSKa no to Ci się poszczęściło z tymi pampersami.

Ja już od 7.00 dziś nie śpię. Przychodzą do nas rodzice męża i czeka nas poważna rozmowa bo znów się pokłóciliśmy. Powiem Wam, że jak teraz się nie dogadamy to już chyba nigdy. Od rana latam i sprzątam, zaraz mąż poleci po piwko dla nich może to pomoże w rozmowie. Trzymajcie tak o 14.00 kciuki.

Z takich nowości to Krystianek jak czytamy książeczki to pokazuje na zwierzątka i mówi tooooo. A jak udaję, że płaczę to włazi na mnie i się przytula. Jestem wtedy taka szczęśliwa :ico_haha_02:

Wieczorem jak będę miała czas to coś skrobnę jak poszło z teściami :-D

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

09 sie 2008, 10:39

znów się pokłóciliśmy
a o co te kłotnie? macie tylko szczęście że z nimi nie musicie mieszkać , bo skoro teraz się kłócicie to co by było gdybyście przebywali ze sobą dzień w dzień :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-08-09, 12:56 ]
Kurde Olek ma już 38.5'C przed chwilą dałam mu paracetamol-czopek mam nadzieje że pomoże :ico_sorki: (paracetamol - prawie jak w UK :-D )
A my dzis mielismy isc na urodziny :ico_placzek: prezent kupiony wiec chyba pojedziemy na godzinke a Olek zostanie z teściową, nie chce go tam zabierać bo będą tam jeszcze inne dzieci. A tak chciałam zobaczyć jak Olo bawi się z dziećmi w swoim wieku :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

09 sie 2008, 14:52

eSKa, ojoj, nie dobrze z tą temp. :ico_olaboga: Zuzia też nie miała innych objawów, oprócz temp. i marudy i się potem okazało,że to ta wstrętna trzydniówka :ico_zly: Oby u Was ząbek był :-)

A te pieluchomajtki to spoko są nawet,ale wydaje mi się,że trochę za duże dla Zuzi. One są od 9 kilo do 15, Zuza ma trochę ponad 9. Jak jej ubiorę i wyciągnę na brzuszek to spoko,ale jak się porusza to z brzuszka zjadą i tak jej wisi do kolan. Na razie tylko dwa razy jej założyłam.

U Zuzi to widać,że ma co na tej powiece wtedy jak ma oczy zamknięte. Ja to zauważyłam jak mi zasypiała z butelką przed spaniem. Tak wygląda jak parę ziarenek piasku, bo nawet nie jak ziarnko ryżu. Maleńkie bardzo, nie jest spuchnięte ani zaczerwienione, więc jakby ktoś nie wiedzial to, by nie zauważył nawet.

Zmierzyliśmy Zuzankę, ma 77 cm. Czyli w pionie przybyło nam jej 20 cm :ico_szoking:

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

09 sie 2008, 15:02

się potem okazało,że to ta wstrętna trzydniówka
ja mam nadzieje że to od zębów, a jeśli nie to lepiej niech to jest trzydniówka niz coś innego :ico_sorki: :ico_sorki:
pieluchomajtki to spoko są nawet,ale wydaje mi się,że trochę za duże dla Zuzi
No własnie, mi tez sie wydawaly za duze ale myslalam ze po prostu ta sztuka co dostalam na wyprobowanie byla dla wiekszych dzieci, a sie okazuje ze jednak są takie duże :ico_noniewiem: To pampersy są fajnie przylegające :-)
Ja to zauważyłam jak mi zasypiała z butelką przed spaniem
to masz oko, skoro to takie malutkie to mialas szczescie że zauważyłaś, ale od tego czasu to nie urosło??
Zmierzyliśmy Zuzankę, ma 77 cm.
czyli na długośc Zuzia ma tyle ile chłopaki :ico_oczko: Modelka nam rośnie :ico_brawa_01:

a propo modeli :ico_oczko: , mój Oluś ma nową fryzurę :-D
jak załaduje baterie z aparatu to wam wkleje.
W końcu przestaną mylic go z dziewczynką (przynajmniej mam taką nadzieję)
Przed chwilą kuzynka fryzjerka go obcięła, trzeba było go zagadywać na maxa żeby siedział i nie ruszał głową ale się udało :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-08-09, 15:19 ]
Ale tu dizś pustki :ico_olaboga: , a ja się nudzę bo Olek spi a mąż odkurza samochód, ja wczoraj wysprzątałam a dziś laba :ico_brawa_01:

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

09 sie 2008, 15:41

Hej dziewczynki!!!Wrócilismy i żyjemy :-D Pogoda była do ...........................bez komentarza.Dziś jedziemy na urodziny do szwagra wiec więcej napiszę w poniedziałek.Fotki tez będą.Miłego weekendu :-D

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

09 sie 2008, 15:47

Tak wyglądałem przed obcięciem
Obrazek
Nowa fryzurka z przodu
Obrazek
z boku
Obrazek

[ Dodano: 2008-08-09, 15:51 ]
Hej dziewczynki!!!Wrócilismy i żyjemy
z tego cieszę się bardzo szkoda tylko że pogoda nie dopisała :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

09 sie 2008, 16:26

hej
jestem i zyje :-D cieszycie sie??? :ico_oczko:
wczoraj nie pisalam?? hmmm to widocznie zapomnialo mi sie :ico_wstydzioch:
no wiec wczoraj piateczek byl, bylismy na zakupkach kupilam sobie winko i z 2 kumplekami sobie saczylysmy na wieczor
dzisiaj znow zakupki, czyli to co lubie najbardziej :-D

aaa i nie pochwalilam sie
moj M dostal kontrakt, tzn. ze teraz ma stala prace i wieksze zarobki :ico_brawa_01:
ale sie ciesze....jupiii
a ja jutro do pracy

chcialam mamie bilet kupic do nas
ale wyplacilam cala kase i nie mam nic na koncie :ico_olaboga:
moze jutro pojade specjalnie wplacic bo taka okazja w tych biletach ze szok
w dwie strony 150zl :ico_szoking:

[ Dodano: 2008-08-09, 19:48 ]
no i co??
dzisiaj siedze i czekam na was a tu pustki/?????
przeciez deszcz w PL leje wiec gdzie sie podziewacie..hy??? :ico_nienie:

[ Dodano: 2008-08-09, 19:50 ]
eska Olo prawdziwy przystojniacha w tej nowej fryzurze :-D

ania trzymam kciuki za dobry przebieg rozmowy z tesciami

Awatar użytkownika
ania0709
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1131
Rejestracja: 28 sie 2007, 13:19

09 sie 2008, 20:12

Jestem

Rozmowa się udała. Na początku było trochę niezręcznie bo nikt nie umiał zacząć ale jak już zaczeliśmy to powiedzieliśmy sobie wszystko co nas boli. I chyba coś z tego będzie.
Teściu aż się wzruszył a na koniec stwierdzili, że dziś upiją się ze szczęścia. Ja też strasznie się cieszę. A pokłóceni byliśmy jeszcze o to, że moja mama była z Krystiankiem jak byliśmy na weselu a nie teściowa.

Tak poza tym to stwierdziłam, że ten wóz kupuję na roczek Małemu http://www.allegro.pl/item410487889_chi ... eczka.html

eSKa, Oluś wygląda ślicznie. Naprawdę do twarzy Mu w nowej fryzurze, choć poprzednia też byłą słodka. I wcale nie wygląda jak dziewczyna. Prawdziwy facet z Niego :-)

ulamisiula, no pogoda faktycznie nie za fajna ostatnio. Dobrze ze cało dojechaliście
moj M dostal kontrakt, tzn. ze teraz ma stala prace i wieksze zarobki :ico_brawa_01:
No to bosko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: . Ciężkie mieliście te początki ale teraz pewnie będzie już tylko coraz lepiej. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

09 sie 2008, 20:53

eSKa, Olo fantastycznie wygląda :ico_brawa_01: Tak męsko :ico_oczko: Zuzanka to ma takie piórka mięciutkie.

ulamisiula, no to się miniemy i nie poczytam o Twoich wakacjach :ico_placzek:

My jutro wyjeżdżamy :ico_brawa_01: Planujemy wyjazd koło 8.30, wtedy kiedy Zuzia się zbiera do pierwszej drzemki. Jak dojedziemy to na miejscu dostanie kaszkę, a jak nie to w drodze butlę. Dziś pogoda nieciekawa, cały dzień leje, ale podobno od jutra ma być pięknie.
moj M dostal kontrakt, tzn. ze teraz ma stala prace i wieksze zarobki
super! Widzisz, powolutku Wam się układa! :-)

[ Dodano: 2008-08-09, 20:57 ]
Prawie jesteśmy spakowani,ale mobilizacja nadal trwa :-D Teraz z Zuzią to nie takie hop siup to pakowanko. Ale tam chyba nie koniec świata i sklepy w razie czego mają :-D

Więc do zobaczenia (taaaa..... :ico_oczko: ), do napisania w środę wieczorem...prawdopodobnie. Papa!

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

09 sie 2008, 21:54

kupiłam mamie bilet od 3-10 wrzesnia, tam i powrot za 150zl :509:

[ Dodano: 2008-08-09, 21:55 ]
kocura oby podroz wam minela szybko, jedzcie ostroznie. noo i pieknej pogody!!!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość