Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

09 sie 2008, 21:32

Acha zawiadamiam że @ do mnie przyszła :ico_zly:

A Małgosia ja też jestem za opcją nr 2!!!

ellepati
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 685
Rejestracja: 25 sty 2008, 23:09

09 sie 2008, 21:50

Ja także za opcją numer 2.!

Właśnie wrciłam od rodzinki, jestem padnięta, jutro imieniny BORYSKA rodzina mi się zjedzie, właśnie robię sernik na zimno i łapki mi padają od miksera :(
Ostatnio zmieniony 09 sie 2008, 23:00 przez ellepati, łącznie zmieniany 1 raz.

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

09 sie 2008, 22:09

hej

Kajunia25 Piękny bilansik !!!!!!!! I jeszcze raz utwierdzam się w przekonaniu, że dziewczynki sa "szybsze" w wielu rzeczach :-D :ico_brawa_01: Super dziewuszka!

Niedawno bo po 21 wróciliśmy dopiero do domu ... Jeśli mi się uda uspic szybko Martusie, okąpać się i mieć jeszcze siłę na to, żeby napisać bilansik Wojtusia, to wpadnie..a jak nie..to idę spać ..

[ Dodano: 2008-08-09, 22:10 ]
Acha.. chce się Wam pochwalić, że Martusia umie obracac się z brzuszka na plecki ..dziś mi się 3 razy obróciła :ico_brawa_01: :-D :-D

[ Dodano: 2008-08-09, 22:11 ]
Ja także za opcją numer 2.!


Kajunia25 pisze:ja też jestem za opcją nr 2!!!


No to dziewczyni super, ciesze się... Czekam na reszte...

Lece

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

09 sie 2008, 22:32

Malgorzatko ja tez jestem za opcja nr 2, bo jesli chcemy zeby "obcy" jej nie czytali to 1 jest bez sensu

Qunick dzieki za opinie co do tatuazu. pocieszylas mnie bo caly czas mysle ze jest chyba troche za duzy.

Ellepati rowniez dzieki

Kajunia
rewelacyjny bilansik. niezle to sobie obmyslilas

lulu Tymek tez uwielbia biegac po kaluzach w kaloszkach :)

ellepati
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 685
Rejestracja: 25 sty 2008, 23:09

09 sie 2008, 23:03

kelly pisze:Tymek tez uwielbia biegac po kaluzach w kaloszkach :)
A Cezar dzisiaj po domu biegał w kaloszach na sucho hehe

karolas Odzywaj się ja tam po weselisku, ino już !!!

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

09 sie 2008, 23:09

MELDUJE SIE LASECZKI PO WESELICHU;) Było czaderskooooooooooooooooo mimo ze to wesele zupełnie bezalkoholowe było powaga :)-nawet szampan na toascie był picolo.
I co jednak jak sie ktoś umie bawic to sie zabawi nawet bez alkoholu,wszyscy bawili sie super,nikt nie pprotestował było naprawdę fajnie.
Ubawilismy sie na całego,az do takiego stopnia co prawie nigdy w moim przypadku nie ma miejsca ze pod koniec ok 3.00 siadałam i masowałm stópki bo juz nogi niedomagały ale to tez z winy bucikow a raczej mojej sklerozy bo wiedziałam ze mam mega wysokie szpileczki i do tego nogi nieprzyzwyczajone bo teraz całe lato smigam w japonkach. Miałam zabrac butki na zmiane i zapomnialam coz wiec jak wracalismy to w samochodzie siedzialam na boso i po klatce schodowej juz tez szłam na bosaka i kustykałam hehehehe. Dzis juz lepiej zdecydowanie ale juz powiedziałam ze za tydzien na 100% bire inne na zmiane bo w tych wysokich to tak gora 3 godzinki no moze z 4 sie wytrzyma i pozniej czas na zmiane;)
Ogolnie atrakcja wesela była czekoladowa fontanna no rewelacja. Wyobrazcie sobie spływajaca lekko ciepłą czekolade mleczną-milkę no niebo w ustach. Do tego na około tej fontanny były na miseczkach rozne owoce i brało sie patyczek nakłuwało owoc po czym zamaczało we fontannie rewelka:)))) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: . W momencie przerwy tzn. przerw w muzyce nie bylo wcale leciala muzyka cały czas ale w chwilach małej przerwy kiedy gosci nie było widac ani na parkiecie a osób było 110 hehe i przy stołach tez nie to kierunek był jeden-fontanna hehehe.
No poza tym sporo innych pysznosci,tyle jedzenia ze chyba przez miesiac bedą jesc tyle zostało ale wszystko było pychotka.
glnie bylo to wesele miesznae religiami bo polsko-arabsko-kaszmirskie wiec muzyka tez rozna i dla kazdego cos miłego. Mojemu dawidkowi tak sie spodobały kaszmirsko-arabskie melodie ze dzis juz szukał na torencie hehe i zapowiedzial ze musimy od tej kumpeli załatwic sobie płytke ;)
No wiec rozgrzewke mielsimy za tydzien w sobote ciag dalszy kolejne wesele,pozniej 2 tygodnie odpoczynku i trzecie.
Zaraz postaram sie zgac fotki z aparatu do kompa jak mi starczy sił moze wam dzisiaj wkleje a jak nie to jutro napewno.
KELLY Gratuluje po pierwsze odwagi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ,po drugie pieknego tatuazu. ogolnie za tatuowaniem siebie nie jestem ale ten jest imponujacy i bardzo efektownie sie prezentuje na twoich plecach naprawde jestem pod wrazeniem.:)
Fotki z wakacji sliczne.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
CELOWO CIEMNIEJSZA FOTKA ZEBY BYLO PIEKNIE WIDAC JAK SLICZNIE SIE MIENILA SUKNIA PANNY MLODEJ:),jak z bajki cudnie prawda ;)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
ACHA JESTEM TEZ ZA ZAMKNIECIEM NASZEGO WATKU,TO CO PISZEMY JEST TAK OSOBISTE ZE TEZ JESTEM JANAJBARDZIEJ ZA;)

KAJUNIA25 zaczelam czytac bilansik ale zabrałam sie za wklejanie fotek wiec reszte doczytam jutro,super sie zapowiada lekturka ;)

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

10 sie 2008, 08:32

karolas, ślicznie wyglądalaś!!!!!

jestem za wersją 2 zamknięcia wątku.

kelly tatuaż jest rewelacyjny ale ja bym się na taki nie odważyła.
Ostatnio zmieniony 10 sie 2008, 09:21 przez olala, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

10 sie 2008, 08:41

Karolas - ale elegancka z Was para! :ico_brawa_01: Bardzo do siebie pasujecie.
Kajunia - bilonsik fajny a i oprawa graficzna:)

Jateż jestem za opcja 2!

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

10 sie 2008, 10:30

Kelly wcale nie jest za duży tatuaz, szczerze, zaraziłas mnie i teraz cały czas myslie tez by taki z inieniem synka zrobic :ico_haha_01:

Karolas pięknie wyglądałas,
rzeczywiście suknie młodej była jak z bajki

Opcja tez druga bo 1 niema sensu

Szczoteczka jaką macie szczoteczke do ząbków, bo ja dzis jak myłam małemu ząbki, robie to delikatnie, ale i tak zauważyłam krew na dziąsełkach.
mamy taką colgate 0-2

Ellepati jak Borysek? juz wszystko sie zagoiło ?

Dobrze uciekam, bede wieczorkiem, teraz piękna pogoda, ja ze swoimi męzczyznami jedziemy gdzies. Starszy wymyslił jakąs rozrywke, pod tym wzgledem zawsze ma pomysly i nigdy mi sie z nim nie nudzi.
no i pozniej bedzie ostatni spedzony wieczór :ico_wstydzioch: bo jutro rano wylatuje spowrotem :ico_noniewiem: i wróci na stałe dopiero pod koniec roku, tak mówi przynajmniej :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

10 sie 2008, 13:08

dzieki dziewczyny za komplemenciki ;).
STO LAT, STOL LAT DLA BORYSKA Z OKAZJI IMIENINEK Duzo zdrowia i słodyczy tego Tobie Borysku ciocia Karola,wujek Dawid z Kacpim i Amelka zyczy :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko:Obrazek

LULUS Miłego dzionka w towarzystwie uroczych panow hehe ;)
LASECZKI A ja nie chce zapeszać ale moze bede mieć pracę ;),moze więc narazie nic nie zdradzam i naprawde siedze cicho bo juz sporo niewypałów było hehe ;).
Zapoiada sie ciekawie zobaczymy co bedzie dowiem sie albo w tym nadchodzącym tygosniu albo w nastepnym,wyszło tak niespodziewanie na weselu hi hi. Oki to was i siebie potrzymam w niepewności ale coz,wybaczcie,chcialam sie tylko z wami podzielić tą moze dobrą wiadomościa,pozyjemy zobaczymy,trzymajcie zatem kciuki zeby sie udało oki :)
WIADOMOść OD NASZEJ DOROTKI MAM Napisała mi 2 dni temu na GG ze maja remont dachu wiec nie bedzie miec przez tydzień neta bo cos tam z anteną nie tak. Mamy być myslami z nimi,reszta szczegółów pewnie niebawem :). Pozdrawia nas wszystkie cieplusio :)
ELLEPATI Mam nadziejeze i ty nie bedziesz mnie męczyc co to za praca heheheh. Jak tylko sie dowiem czy cos wypali od razu dam znać obiecuje,nie chce narazie mowić bo wesz.......... buzka.
ps. dzieki za zrobienie super fotek jak widzialaś juz na naszej klasie są no rewelacyjnie ci wyszły przyznaje

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość