Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

10 sie 2008, 14:13

małgosiatez jestem za opcja nr 2

karolassuper ze wesele sie udalo,widze jednak ze to nie koniec, ech szkoda,no ale coz ja swoj ciag zabaw mialam w swoim czasie,teraz to juz komunie mamy 2 albo nawet 3 w przyszlym roku, bo znajomi i rodzina to w moim wieku lub starsi a w tym wieku to kazda szanujaca sie dziewczyna powinna juz dawno wyjsc za maz hehe Szalonej zabawy za tydzien i rowniez spodziewamy sie fotek.

:ico_tort: dla Boryska STO LAT!!!

lulu81, ja tez mam colgate ale krew Patrusiowi nie leciala,moze ma takie delikatne dziaselka albo wczesniej podraznil sobie paluszkami lub jedzonkiem



Ale dzis pieknie,zaraz jemy obiadek i jedziemy do swagierki,to Patrus sobie troche polata,pa.

ania0807
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 20 mar 2007, 18:18

10 sie 2008, 18:17

Witam Kochane Lutóweczki
Najpierw składam życzonka wszystkim półtoraroczniakom dużo zdróweczka i radości
Dla Boryska również wszystkiego naj naj naj najlepszego
Piękne bilansiki :ico_brawa_01: super dzieciaczki i czytało się też super
Widze że szykuje się zmiana na wątku i nie wiem czy mogę się też odezwać bo ja jak zwykle jestem z Wami ale z pisaniem to u mnie cieniutko chociaż zawsze obiecuje że się poprawie
KarolasPiękne fotki śliczna z Was para i fryzurka super
Gratuluje zakupu działeczki
Trzymam kciuki za pracę
Kelly
Tatuaż rewelka
Foteczki mojego zięcia śliczne
A swoją drogą ciekawe czy ta miłość od pierwszego wejrzenia jeszcze trwa czy Tymek ma już inny obiekt na oku
Małgosiu
Ja również uważam że potraktowali sprawe zbyt lekko ale ostrzeżenie dla innych to teżważna wskazówka

A co u nas
Spędziliśmy cudowny tydzień nad morzem i to w pełnym składzie bo na początku moje dziewczyny troche się wachały ale w końcu pojechały.
Oliwcia była zchwycona morzem i plażą i jak tylko dojeżdżaliśmy do plaży to ona szybciutko zdejmowała buty i już była gotowa mała plażowiczka
Zaprzyjaźniła się też z gospodarzami u których wynajmowaliśmy domek a oni przy wejściu mieli budkę z lodami i ile razy wyszła Oliwka na spacerek tyle razy wracała z lodem ale na szczęście takim malutkim
Postaram się wieczorkiem wkleić foteczki

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

10 sie 2008, 19:31

Obrazek
:ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:

[ Dodano: 2008-08-10, 19:33 ]
karolas: super zdjęcia, hihi podziwiałam najpierw na naszej-klasie :ico_haha_02:
Super miałaś kreację, fryzurkę ale najbardziej podobaly mi się Twoje pantofelki :ico_brawa_01:

ania0807: cieszę się że wyjazd z córkami się udał.
Czekamy na foteczki :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-08-10, 19:43 ]
Stawiam wszystkim w dniu 18 miesięcy Milenki: Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

10 sie 2008, 20:11

Wszystkiego najlepszego dla Boryska z okazji imieninek :ico_prezent:

i równiez wszystkiego najlepszego dla Milenki i Wojtusia z okazji 1,5 roczku :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

10 sie 2008, 21:20

Kurcze zaglądam do małej do łóżeczka a ona cała rozpalona :ico_chory:
I kicha mi przez sen :ico_olaboga:

Oby to tylko lekkie przeziębienie :ico_noniewiem: , kurcze kochana moja na pewno w nocy się z płaczem obudzi, zapodaćm jej wtedy przeciwgorączkowy lek :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

10 sie 2008, 21:23

Wszystkiego najlepszego dla Boryska :ico_tort: i Milenki :ico_tort:

karolas baaardzo ładnie wygladalas (Dawid tez sie niezle prezentowal, ale Ty...)

lulu :)

ania0807 no wlasnie ostatnio o tobie myslalam gdzie sie podziewasz, a wy sie wczasowaliscie nad morzem i nawet Oliwcia meza nie odwiedzila? poki co Tymek jej nie zdradza :)

my dzis bylismy w lesie na drugim sniadanku. nie obrazicie sie jak wkleje kilka fotek?

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

10 sie 2008, 21:26

hej

Obrazek

Kajunia25 Piękny bilansik !!!!!!!! I jeszcze raz utwierdzam się w przekonaniu, że dziewczynki sa "szybsze" w wielu rzeczach :-D :ico_brawa_01: Super dziewuszka!

Dziękujemy za życzonka!

Czyli co, mam wysłać wiadomosc do administratowa : WYBIERAMY OPCJĘ 2 ! Ok, ide wysyłać, ale mozliwe, że będziemy musiały znów startowac od strony 1, bo nie mam pojęcia czy bedziemy musiały się przenieśc na "nowe forum" czy to zrobią jako prywatne. Nie zapytałam :ico_puknij: Ale jeśli tak będzie to co, dalej jesteśmy za?

Ide pisac bilansik, ale najpierw coś zjem bo padam ... połowe już mam, ale dziś byliśmy na pielgrzymce z dzieciami i niedawno wróciliśmy......

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

10 sie 2008, 21:27

kelly pisze:my dzis bylismy w lesie na drugim sniadanku

Ale rewelacyjny pomysł :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Czekamy na fotki :ico_sorki:

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

10 sie 2008, 21:28

Obrazek
KAJUNIA dzieki hehe to owisz ze moje pantofelki hm tez mi se podobaja ale są tak piekielnie wysokie hi hi kiedys to tylko w takich chodziłam,teraz jak z wozeczkiem smigam to na płasko wiec wytrzymac w nich było ciezko ;);
Wiesz co ja zawsze jak tylko cos bierze Amelcie podaje jej cos typu Rutinacea takie cos jakby rutinoscorbinek w syropku tak dosłownie 2,5ml. niby podaja ze od 3 roku zycia ale mi pediatra to zaleciła wiec luz. No i nawet jak ona juz ci jest rozpalona bym jej podała cos typu paracetamol lub nurofen bo to tez działa przeiwzapalnie a po co ma sie biedulka meczyc ;)
Daj znac pozniej co z Milenką.

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

10 sie 2008, 21:29

Małgorzatka pisze:Czyli co, mam wysłać wiadomosc do administratowa : WYBIERAMY OPCJĘ 2 ! Ok, ide wysyłać, ale mozliwe, że będziemy musiały znów startowac od strony 1, bo nie mam pojęcia czy bedziemy musiały się przenieśc na "nowe forum" czy to zrobią jako prywatne. Nie zapytałam Ale jeśli tak będzie to co, dalej jesteśmy za?

Myślę że większość z nas jest za tą opcją!
Też właśnie myślałam że będzie trzeba zaczynać od nowa, ale potraktujmy to jako "nowy rozdział" z okazji 1,5 Roczku Lutowych Dzidzi 2007 :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-08-10, 21:35 ]
karolas pisze:KAJUNIA dzieki hehe to owisz ze moje pantofelki hm tez mi se podobaja ale są tak piekielnie wysokie hi hi kiedys to tylko w takich chodziłam,teraz jak z wozeczkiem smigam to na płasko wiec wytrzymac w nich było ciezko ;);
Wiesz co ja zawsze jak tylko cos bierze Amelcie podaje jej cos typu Rutinacea takie cos jakby rutinoscorbinek w syropku tak dosłownie 2,5ml. niby podaja ze od 3 roku zycia ale mi pediatra to zaleciła wiec luz. No i nawet jak ona juz ci jest rozpalona bym jej podała cos typu paracetamol lub nurofen bo to tez działa przeiwzapalnie a po co ma sie biedulka meczyc ;)
Daj znac pozniej co z Milenką.

Ja uwielbiam buciki na koturnach i kiedyś obsesyjnie nosiłam nawet jak chodniki były oblodzone i ledwo szłam hihi ale to dosyć dawno było, każdy się zastanawiał po co mi takie buty szczególnie w mrozy ale ja kochałam kozaczki i szpileczki.
Te Twoje butki z wesela zwróciły moją uwagę bo są mega stylowe :ico_brawa_01: I cudnie "ozdabiają" nóżki.

Teraz Milka śpi rozpalona jest strasznie ale jej nie będę wybudzać, za jakiś czas na pewno sama wstanie z płaczem to dam jej Panadol bo zawsze się sprawdza a za radę o Rutinoscorninie dzięki, nawet nie wiedziałam że w kroplelkach jest :ico_haha_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość