Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

11 sie 2008, 12:08

Witam AniaZaba moglabys mi tez podac swoj numer bo ja mam numer tylko do Jagny ale nigdy nie wiadomo kiedy mnie wezmie a ty to tu nasza strazniczka jestes :-)

No mam nadzieje ze Gie juz po :-) Zreszta napewno jak tylko bedzie mogla to napisze jakiegos smsa :-)

No ja mam nadzieje ze urodze w terminie chociaz ja i moj brat przyszlismy na swiat tydzien po :ico_olaboga: Objawy sie nie zmienily jedyne co to coraz wiecej sluzu sie pojawilo :ico_brawa_01: Wiec moze do przyszlego poniedzialku sie rozdwoje :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

donaprile
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 11 lip 2008, 15:17

11 sie 2008, 13:05

shoo, jakos daje rade ;) i nie cackam sie nad soba choc ostroznie z jakims dzwiganiem itd ... ogolnie w szpitalu nikt mi przy niej nie pomagal ;) sama wszystko robilam ... dobrze ze spi, je i robi w pampersa ;) gorzej jak by ryczala godzinami tfu tfu a tak dziecko zlote ;) ... w domu jestem sama ... tak wyszlo ;) ale jakos pierwsza noc w domu w miare ... do 3 usnac Niunia nie mogla ... w miedzy czasie nie wiem ile pampersow jej zmienilam i ze 2-3 razy karmilam cycem ;) ale jak usnela o 3 to spala do 7 ... teraz jest po 2 karmieniu od 7 i znow spi ;) Krolewna Zlota moja ;) heh ... pozdrowienia dla rozpakowanych i szykujacych sie ... pupa mnie coraz mniej boli ;) dobrze ze juz bez szwow ;) bo ze szwami wszystko ciagnie ani usiasc ani lezec, przelozyc z boku na bok tez ciezko ... szybko wstac tez strach zeby nie peklo cos ;) a nie wspomne o zrobieniu ee ;) ale akurat nie musialam sobie aplikowac czopkow glicerynowych ... jakos samo poszlo ;) Buziaki ... ja sie klade dopoki Liliana spi ;)

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

11 sie 2008, 13:14

Dziewczyy wkleje to co pisze u nas na UM

" GIE już dostała znieczulenie rozwarcie 8cm już czekąją na obniżenie główki i zaczynają rodzić. Pan jest z nią od 5 nie spała i bardzo bolało nie wyobrażała sibie że aż tak bardzo!!! "

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

11 sie 2008, 13:18

donaprile, gratuluję wytrwałości i spokojnej córci :-) dzielna jesteś, sama w domku z noworodkiem - podziwiam Cie :ico_brawa_01:

Gie troszkę się namęczy, ale już pewnie ma swoją Maleńką przy sobie :-) w sensie obok :-D
Jeszcze tylko Jagna a potem szkrab, margarita - czas na nas :-) Juz nie mogę się doczekać.

Ja Zuzię urodziłam 4 dni po terminie, a mnie z kolei mama przenosiła 2 tygodnie, miała cesarkę bo wypiełam się na swiat pupą i za nic w swiecie nie chciałam wyjść :-D a siostrę w terminie, ale miała wywoływany, więc nie mam się co z nia porównywać . To moja mama wypytywała się jak to jest rodzić, fajnie nie? :ico_szoking:

margarita ja swojego męża namówilam na przytulanki i nic absolutnie nic to nie daje. Trzeba sobie dać spokój z kombinowaniem, samo musi przyjść.

Idę dziś do gina odebrać wyniki posiewu, ponoć wymagają tego u nas w szpitalu. Może mnie przy okazji przebada i powie ze dziś albo jutro.. :-D

[ Dodano: 2008-08-11, 13:20 ]
Gie trzymaj sie !!

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

11 sie 2008, 13:35

sensibel pisze: Może mnie przy okazji przebada i powie ze dziś albo jutro..



Zycze ci tego z calego serca :ico_sorki: A ja wlasnie skacze na pilce :ico_haha_01: MOze to cos da :ico_sorki:

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

11 sie 2008, 13:36

donaprile, ja tez Cie podziwiam za ten spokoj i hmm.. pozytywne podejscie :-) i gratuluje tak grzecznego i bezproblemowego dziecka, szczesciara z Ciebie :-) :ico_brawa_01:

Co do Gie, to znieczulenie o ktorym pisal jej maz, to Epidural, tak? Szkoda, ze tutaj nie daja go na zyczenie :ico_noniewiem: Powiedzieli, ze tylko w "skrajnych przypadkach".. cokolwiek to znaczy.

margarita, powodzenia z tym lekarzem :-) na nas przyjdzie czas... kiedys hehe :-) Ja jestem psychicznie nastawiona na porod juniora miedzy 17 a 20 sierpnia - chociaz jakby chcial wyjsc wczesniej, to bym sie nie obrazila :ico_oczko:

Zastanawialam sie tez, co sie stanie z naszym watkiem tu na forum, kiedy wszystkie sie rozdwoja :ico_noniewiem: Watek lipcowek sie skonczyl, tak samo jak inne wczesniejsze miesiace :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-08-11, 13:37 ]
szkrab, hehe, ale z Ciebie aparatka :-D

A ja sobie dzisiaj kupilam kolo dmuchane, w Simpsonow :-D

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

11 sie 2008, 14:34

właśnie napisała Gie, przygotowują ją do cesarki...

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

11 sie 2008, 14:36

AniaZaba, buu :ico_noniewiem: a ona chyba chciala rodzic silami natury... no coz, najwazniejsze jest dobro malenstwa.. tylko szkoda mi Gie, bo dlugo sie meczyla (meczy) dziewczyna.... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

11 sie 2008, 14:42

właśnie, to wszystko stanowczo za długo trwało :ico_olaboga: a teraz "rach ciach" i będzie już w końcu po wszystkim :ico_brawa_01: , szkoda tylko tego cierpienia Gie

[ Dodano: 2008-08-11, 14:47 ]
szkrab, numer poszedł, będę czuwać :-D :-D

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

11 sie 2008, 15:04

doslownie rach ciach... ciach ciach :ico_noniewiem:

jak to jest podczas cc teraz? chyba jest sie przytomnym, nie? tylko dostaje sie znieczulenie od pasa w dol.... czy zupelnie sie odlatuje po znieczuleniu??

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość