Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

11 sie 2008, 20:34

Ale tutaj dzisiaj cisza

Majka wlasnie idzie spac ciekawe jak jej to wyjdzie :ico_noniewiem: ja dzisiaj jestem bardzo zmeczona chyba zaraz pojde spac

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

11 sie 2008, 21:43

Cześć dziewczyny.

Znowu mam trochę zaległości :ico_olaboga: Wszystkie zdjęcia prześliczne, przyznam ze przeczytałam pobieżnie a dokładnie obejrzałam fotki.

Ostatnio czasu brak :ico_olaboga:

U nas w porządku. Martynka rośnie jak na drożdzach, zaczęła mnie na dobre podgryzac przy karmieniu, ząbki ma jak szpilki. Siedzi juz ładnie sama, widze ze jeszcze chwilka a sama będzie juz podnosic sie do siadania. Na raczkowanie ma jeszcze czas i wcale jak na razie ją to nie interesuje :-) a krzesełko mamy dokładnie takie samo jak Pinko tylko niebieskie bo to jeszcze po Patrysiu :-)

[ Dodano: 2008-08-11, 21:44 ]
Czy Waszym szkrabom zmienia się juz kolor oczu albo moze juz zmienił???Zastanawiam sie kiedy to nastapi. U Patryka zmienił sie o le dobrze pamiętam tak około 8 miesiąca :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

11 sie 2008, 22:16

Hello no to ja sie jeszcze pojawiam majeczka mi sie obudzila i poszlam ja uspac polozylam sobie do lozka i tak sobie lezalysmy az w koncu obie usnelysmy mama mnie obudzila teraz majka juz spi w swoim lozeczku a ja tez ide do swojego

zycze udanej nocki i malo pobudek :ico_sorki:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

12 sie 2008, 08:10

Witam raniutko :-)
Stawiam :ico_kawa: bo u nas było kilka pobudek w nocy, nawet ich nie liczyłam i od 7 już nie śpimy.
Pogoda zapowiada się super, więc w domku mało będziemy siedzieć.
Madziarka, śliczne zdjęcia Patrysia i Martynki. Co do oczu, to Ula ciągle ma niebieskie i chyba już jej się nie zmienią.
Lecę, bo mój bąbel marudzić zaczyna....
Miłego dzionka :)

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

12 sie 2008, 09:24

Czesc
my tez nie spimy tylko ze majka juz od 7 a mama do 9 pospala

chcielismy isc na basen ale jakos mi sie nie chce zaraz majka pojdzie spac a jak wstanie to ja pojde do pracy

a u nas oczka dalej niebieskie sa i mam nadzieje ze jej takie zostana

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

12 sie 2008, 09:30

Hey Wam.

U nas dzisiaj przed 5 bylo mleczko a nie spimy od 7. Norbert rozrabia za mną na podlodze.. podgryza moje mlecy, hehe :ico_haha_01:
Pogoda u nas deszczowa.. nawet nie wiem czy w zwiazku z tym chce mi sie gdzies dzisiaj wychodzic. Mialam jechac do kolezanek, ale jak sie nie wypogodzi to zostajemy.

madziarka81 pisze:Czy Waszym szkrabom zmienia się juz kolor oczu albo moze juz zmienił???Zastanawiam sie kiedy to nastapi. U Patryka zmienił sie o le dobrze pamiętam tak około 8 miesiąca :ico_noniewiem:

Ja właśnie pisałam ostatnio, że Norbertowi się zmienił.. ma takie brązowawe, nie takie zdecydowanie, ale na pewno nie ma już niebieskich.

A wogóle to nam się pralka zepsuła i to już 2 tygodnie temu :ico_zly: Jakiś fachowiec był dopiero wczoraj ale też nie naprawił, bo powiedział, że nie ma jakiejś części.. i mam nadzieję, że dzisiaj przyjedzie zrobić w końcu. Norbert wczoraj znosił resztkę czystych ciuszków :ico_olaboga: Już wczoraj w rękach przeprałam mu pare rzeczy :ico_zly:

Uciekamy na śniadanko i kawę. Zajrzę później.

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

12 sie 2008, 09:51

Obrazek
URL=www.fotosik.pl]Obrazek[/URL]

[ Dodano: 2008-08-12, 11:08 ]
Jejki ale tu cisza a mi sie tak nudzi czekam az w koncu ktos cos napisze

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

12 sie 2008, 11:23

Hej!

ja jestem dopiero teraz, bo mamy awarie komputera w pracy, i oczywscie wszystko na mojej glowie :ico_olaboga:

U nas kolejna nocka przespana w calosci, byla mala pobudka ok. 4.00, usmiechnal sie do mamusi troszke, dalam mu pieluche i zasnal i tak spalismy do 6.15. :-D

Na dlugi weekend jeszcze nie mamy sprecyzowanych zadnych planow, ale nawet jesli spedzimy w domu, to tez ok, byle tylko pogoda byla

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

12 sie 2008, 11:31

iwona83, widzę, że Maja ma taki sam basenik jak Norbert :D.
Mój mały dostał butlę kaszy i usnął teraz. Mam chwilę swobody co mnie cieszy bo dostałam okres i brzuch mnie boli.
Dzisiaj zrobiłam Norbertowi kisiel z suszonych moreli i jabłka. Posmakowało mu :-)

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

12 sie 2008, 11:36

CleoShe pisze:Dzisiaj zrobiłam Norbertowi kisiel z suszonych moreli i jabłka. Posmakowało mu :-)


ja dzisiaj zrobie kisielek malinowo-jagodowy.... :ico_haha_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość