mamaJulci
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 201
Rejestracja: 30 kwie 2007, 19:30

01 mar 2008, 22:37

A tt coś do pośmiania;-)
znalazlam w necie..... życzę Wam milej lektury :-)
"Uszczęśliwienie kobiety nie jest trudne. Należy tylko być : ;p
1. przyjacielem
2. partnerem
3. kochankiem
4. bratem
5. ojcem
6. nauczycielem
7. wychowawcą
8. spowiednikiem
9. powiernikiem
10. kucharzem
11. mechanikiem
12. monterem
13. elektrykiem
14. szoferem
15. tragarzem
16. sprzątaczką
17. stewardem
18. hydraulikiem
19. stolarzem
20. modelem
21. architektem wnętrz
22. seksuologiem
23. psychologiem
24. psychiatrą
25. psychoterapeutą
Ważne tez są inne cechy. Należy być :
1. sympatycznym
2. wysportowanym, ale inteligentnym
3. silnym, ale kulturalnym
4. twardym, ale łagodnym
5. czułym, ale zdecydowanym
6. romantycznym, ale męskim
7. dowcipnym i wesołym, ale poważnym i dystyngowanym
8. odważnym, ale misiem
9. energicznym
10. zapobiegawczym
11. kreatywnym
12. pomysłowym
13. zdolnym ale skromnym i wyrozumiałym
14. eleganckim, ale stanowczym
15. ciepłym ale zimnym ale namiętnym
16. tolerancyjnym ale zasadniczym i honorowym i szlachetnym ale praktycznym i pragmatycznym
17. praworządnym ale gotowym zrobic dla niej wszystko (np. skok na bank) czyli
18. zdesperowanym (z miłosci) ale opanowanym
19. szarmanckim ale stałym
20. wiernym
21 uważnym ale rozmarzonym
22. ambitnym ale godnym zaufania i szacunku
23.gotowym do poswięceń i przede wszystkim,
24. WYPłACALNYM.
Jednocześnie musi mężczyzna uważać na to, aby :

a) nie był zazdrosny, a jednak zainteresowany
b) dobrze rozumiał sie ze swoją rodzina, ale nie poświęcał jej więcej czasu niż danej kobiecie
c) pozostawił kobiecie swobodę, ale okazywał troskę i zainteresowanie, gdzie była i co robiła
d) ubierał sie w garnitur, ale był gotów przenosić ja na rekach przez błoto po kolana i wchodzić do domu przez balkon, gdy ona zapomni kluczy lub gonić, dogonić i pobić złodzieja, który wyrwał jej torebkę, w której przecież miała tak niezbędne do życia lusterko i szminkę.
Ważne jest tez aby nie zapominać jej :
1.daty urodzin
2. daty imienin
3. daty ślubu
4. daty pierwszego pocałunku
5. okresu
6. wizyty u stomatologa
7. rocznic
8. daty urodzin jej najlepszej przyjaciółki i ulubionej cioci.
Niestety, nawet najbardziej doskonale wykonanie powyższych zaleceń nie gwarantuje pełnego sukcesu. Kobieta mogłaby sie bowiem czuć zmęczona obecnością w jej życiu idealnego mężczyzny oraz poczuć sie zdominowaną przez niego i uciec z pierwszym lepszym menelem z gitarą, którego napotka.
A teraz druga strona medalu.
Uszczęśliwić mężczyznę jest zadaniem daleko trudniejszym. Ponieważ mężczyzna potrzebuje :
1. seksu
2. jedzenia
Większość kobiet jest oczywiście tak wygórowanymi męskimi potrzebami mocno przeciążona, że zaspokojenie tych potrzeb przerasta siły naszych pań.
Wniosek :
Harmonijne współżycie można łatwo osiągnąć, pod warunkiem, ze mężczyźni wreszcie zrozumieją, iż muszą nieco ograniczyć swoje zapędy i pohamować swoją roszczeniowa postawę ! "

karolas- Serio mówię o takich cenach . są tak niskie bo to są kwatery prywatne. Czyli jest domek na górze pokoje i wynajmuje gospodarz. Ja nawet wolę takie rozwiązanie z tego względu że masz kuchnię i możesz wszystko przygotować..
Dla dzieciaków już starszych jest basen solankowy ( słona woda , fu ale ponoć zdrowotny) i Amazonka w której są koniki małe i duże i dzieciaki jeżdża..
Oprócz tego są tężnie , ale już uprzedziła mnie kelly;-) więc sobie poczytaj. rzeczywiście nawet jak nam nie wyjdzie tam wyjazd to pomyślcie z rodzinką nad spędzeniem wolnego czasu własnie tam..Jest dużo sanatoriów , właśnie na drogii oddechowe..

aga ja mam z Opola tez podobne km..ale w 5 godzinek i jestem;-) sama z Julką byłam i dałam radę ;-)

Iza OPOLE;-)

Ja zgadzam się na każdy zakątek Polski . Serio przyjedziemy , a co ..Trzeba się oderwać od męza i reszty rodziny i mieć czas tylko dla siebie;-)

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

01 mar 2008, 22:47

MAMA JULCI dzieki ja pogadam zmezem co do tego Ciechocinka ajak co to masz te namiary na miejsce w ktorym byłas? chodzi mi o tego gospodarza bo po co mam jezdzic i szukac jak ty zadowolona byłas i juz wiesz tak lepiej jechac jak ktos poleca ;)
WLASNIE DZIEWCZYNY A CO DO TEGO SPOTKANKA NASZEGO TO ONO MA BYC TYLKO MY I DZECI CZY MEZOWIE TEZ BO TEGO NIE WIEM ???????

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

01 mar 2008, 22:50

mysiaac, o rany, pomodle sie, żeby twój synuś szybko wyszedł ze szpitala a obrażenia były jak najmniejsze.

spotkanie jak dla mnie propozycja Poznania jest genialna, z każdego zakątka Polski dojeżdża tutaj pociąg a do Ciechocinka to bez auta juz trudniej dojechać. Z Poznania to by trzeba najpierw pociągiem do Torunia a później autobusem do Ciechocinka.

Ja jestem z Poznania.

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

01 mar 2008, 23:00

Hekkate, widziałam tą oferte biedronki i zastanawiam sie jakiej jakości mogą być telefony za 3zł z bateriami, które mówią i wydają dźwięki.

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

01 mar 2008, 23:13

Mysiaac :ico_placzek: Och, kochana, wszytsko będzie dobrze, zobaczysz, maluszek szybko odzyska siłi i wróci do domku ... I nie myśl nawet, że to Twoja wina, bo każdemu sie to może przydarzyć , przecież jesteśmy tylko ludźmi i nie mamy oczy na około głowy! Jesteśmy z Tobą wszytskie, informuj na bierzaco co u Patrusia!

olala Dobrej jakości sa te telefony, u nas już wystawili i nasza Emilka już ma...fajny taki! Taki facet mówi jak się przyciśnie np. dziękuje, do jutra albo do widzenia i i nne takie tam...

Karolas No ja raczej bym z mężami i dzieciakami wolała, planowała bo jak inaczej? Sama nie pojade przecież- gdybym wogóle miała mozliwość oczywiście- a jak już bym była to gdzie ten Tomek miałby się podziać hihihi, na piwko bym go wysłała i dzieckiem hihihi ... To takie moje zdanie!

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

01 mar 2008, 23:19

mysiaac kobieto trzymaj sie!!! Wszystko dobrze sie skończy!! Musi!! Ostatnio synek koleżanki z pracy mojej teściowej polał się wrzątkiem, on ma 9 miesięcy, poparzył plecy, musiał spać przez kilka nocy jej na rękach bo nie mógł się położyć na plackach, ale juz jest dobrze i jest w domu. U was też dobrze sie to skończy!!!
Spotkanie bardzo chciałabym sie z Wami spotkać!!!!!! Ale Ciechocinek to dla mnie cholernie daleko!!!! Ponad 300km.
Poznań to też jest poza moimi możliwościami. Ja mieszkam na południu, koło Katowic. Proszę wymyślcie coś bliżej nas z południa!!!! :ico_sorki: Dla mnie to Opole jest juz wporzo, a najlepiej u nas pod Halą w JAworznie, hahahahhaahah!!!!! :ico_puknij: :-D :ico_brawa_01: :ico_haha_01:
A co do mężów, to też wolałabym z asekuracją jechać bo szczerze powiedziawszy to sama i tak bym z Bartkiem nigdzie nie pojechala. Nie mam prawka i musiałabym środkami komunikacji miejskiej, a z dzieckiem tego sobie nie wyobrażam!! :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-03-01, 22:22 ]
telefon z biedrony dzięki hekkate za linka bo nie wiedziałam ze taki zapodają a właśnie ostatnio myślałąm że muszę kupić taki jak prawdziwy bo bartuś placze jak mu zabieram mój!!

Awatar użytkownika
ML
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 481
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:16

01 mar 2008, 23:24

Witam,
tyle piszecie, że nie mogę nadązyc ostatnio z czytaniem.
Co do spotkania to fajny pomysł. Ja jestem z ŚLĄSKA - BYTOM.

U nas wszystko porządku Tobiaszek bieg cały dzień, cały czas coś mówi po swojemu :). Ja jestem strasznie zabegna - prac - dom itp.
POzdrowienia dla wszystkih lutówek.

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

01 mar 2008, 23:25

katelajdka Gdzie dokładnie mieszkasz, bo ja do Katowic to nie mam aż tak daleko...

Dziewczyny, patrzyłam na mape, do Poznania mam 402 km (4-5 godzin) a do Ciechocianka 411 km (z 5 godzin jak nic ) ...ciężko będzie, ale zobaczymy jak się będę czuła i co Tomek powie...Troche jednak daleko, ale wszystkim nie dogodzi :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
mysiaac
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 308
Rejestracja: 13 mar 2007, 22:56

01 mar 2008, 23:26

moj patrys dostal taki czerwony z kotkiem od babci, bawil sie nim wczoraj caly 3 godziny, i myslalam ze sobie odpusi moj telefon, ale nic z tego, jednak prawdziwy telefon bardziej mu przypadl do gustu, moze jakby tam sie wyswietlacz zmienial a nie tylko kotem murgal, ale jakosciowo to nawet clkiem niezle te telefony.

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

01 mar 2008, 23:29

katelajdka A Jaworzno .. teraz doczytałam!

[ Dodano: 2008-03-01, 22:30 ]
mysiaac Całkiem fajne te telefony, Emisia miała z pingwinkiem telefon!

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości