Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

11 sie 2008, 21:14

Witajcie z wieczorka

Emi już śpi, mężu w pracy więc znowu mam wieczór tylko dla siebie :ico_oczko:
Kupiliśy Emi łóżeczko a właściwie nie łóżeczko tylko rozkładaną kanapę dwuosobową :-)
Te typowe dla dzieci jakieś takie małe mi się wydawały więc zdecydowaliśmy się na dwójkę. Poza tym jak się z moim P pokłócę to zawsze będę miała gdzie pójść spać :-D
Zamówiliśmy też farbę i od jutra wielkie malowanie :-) Najpierw co prawda trzeba będzie zamalować obecny kolor a to nie będzie wcale takie łatwe bo do tej pory na ścianach w sypialni była ognista czerwień

karolina udanej przeprowadzki

A gdzie Was wszystkie wywiało ??

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

11 sie 2008, 23:34

Ja jestem :-)

Była dziś u mnie teściowa. Próbowała uśpić Zuzię, ale nic z tego nie wyszło. Ostatecznie było "mama" na cały dom i musiałam ją sama położyć. Chciałam zobaczyć czy babcia da sobie radę z uspieniem wnuczki pod moją nieobecność jak będe w szpitalu ale niestety jej się nie udało. Mam mieszane uczucia :ico_noniewiem: Chyba mój M. jednak najlepiej zajmie się wtedy małą. Tylko, ze ja bym chciała, zeby on był ze mną i już sama nie wiem, denerwuję się powoli tym wszystkim :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

12 sie 2008, 09:48

witajcie.

Ja już w pracy. Zapomniałam, że miałam urlop :ico_placzek:

U nas pogoda pod psem. Koszmarna. Pada i pada.

Aga nas remont i zakupy meblowe czekają w przyszłym roku, bo wtedy chcemy przeprowadzić Majkę do pokoju dziecięcego. My będziemy kupować łóżko piętrowe, bo dwa nie wejdą.
A u Was przemalowanie pokoju to będzie nie lada wyczyn. Powodzenia.

Karolina to teraz rozumiem zabandażowanie rączki. Cieszę się, że system działa i Macio nie ssie juz paluszka.

Nie wiem, czy jestem pierwsza, bo pieszę tego posta juz godzinę, ale dla wszystkich aromatyczna :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

12 sie 2008, 12:08

Witajcie :-D

Emiś ucina sobie właśnie drzemkę a ja mam chwile dla siebie :ico_oczko:
Pogoda u nas dzisiaj ładna tylko strasznie wieje :ico_szoking: pewnie przez ten wiatr pogoda się zepsuje :ico_noniewiem:
Mój P siedzi na mieszkaniu i przygotowuje pod malowanie. Już nie mogę doczekać się efektu końcowego :ico_oczko:

sensibel, faktycznie masz problem. Ale może akurat zaczniesz rodzić w dzień i na wiecżór Twój mąż będzie mógł spokojnie wrócić do Zuzi :ico_oczko:
Będzie dobrze głowa do góry :-)
urmajo, urlop strasznie szybko mija... Pod względem urlopu chciałabym być nauczycielem :-D dwa miesiące wakacji, ferie zimowe, przerwy świąteczne... pełen luksus :ico_oczko:

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

12 sie 2008, 12:39

Hejka :-)

Zuzia właśnie padła a ja się relaksuję :-D chociaż zaraz czeka mnie wieszanie prania... :ico_zly:

Aga, faktycznie zamalować czerwień będzie trudno, ale napewno masz zdolnego męża

my też z przeprowadzką do osobnego pokoju zaczekamy do przyszłego roku - wtedy wyprowadzimy już dwójkę :-D chyba, ze Zuzi bardzo będzie przeszkadzał braciszek i wcześniej ją przeniesiemy. Ale nie usmiecha mi się biegać z pokoju do pokoju całe noce-tak przynajmniej będę miała obydwoje w zasięgu ręki. Całe szczęscie że mamy duży pokój :-)

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

12 sie 2008, 14:01

my po spacerku Jula padła raz dwa u nas bardzo ciepło 30 C
sensibel, wiesz tak sobie mysle i wydaje mi sie ze babcia sobie poradzi z usypianiem Zuzi dzieci inaczej sie zachowuja jak wiedza ze mama jest niedaleko a inaczej jak jej nie ma wiem to po Juli jak ja jestem w domu to jest krzyk jak kto inny ma ja usypiac a jak czasem zdazy sie ze mnie nie ma jest o wiele mniej histeri troszke pokwili ale zaraz zasypia - zreszta sama pomysl coby było gdybys musiala isc do pracy zwyczajnie Zuzia musiałaby sie przyzwyczaic :ico_noniewiem:
Aga26, Super ze robicie pokoik Emilce :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

12 sie 2008, 15:29

witajcie
jesli chodzi o przeprowadzke to sie strasznie ciesze ze sie rpzeprowadzamy i Macius tez tam ebdzie mial swoj pokoik :) tylko niewiem czy bedziemy mogli mu jakos umeblowac i wymalowac to sie zobaczy :)
wspolczuje Aga remontu ale ebdzie w koncu na swoim a daleko to jest od tego miejsca co teraz mieszkaszZ???
sensibel trzymaj sie babcia da rade inne dziecko ejst jak jest mama i nne jak jest samo z babcia da rade trzymam kciuki babcia to babcia :)
urmajo milej pracy urlop byl fajny ale krotki :)

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

12 sie 2008, 15:37

witajcie


Mela
śpi od 15 ,a ja luzzzzzzzzzzz , u nas dziś bardzo gorąco i straszna parówa , słońce daje ostro , urmajo :ico_szoking: ,a u was pada?

karolka ,ahaa o to chodzi ,że ssie paluszki :-) ,a juz myślałam ,ze bardzioej powaznego sie stało , głowa do góry napewno szybko sie odzwyczai :-)

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

12 sie 2008, 18:00

my juz po obiadku zaraz bedziemy zbierac sie na drugi spacerek mam nadzijej ze choc troche sie schłodziło
a jak wam idzie nocnikowanie hihi a raczej waszym maluszka

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

12 sie 2008, 18:16

u nas z nocnikiem nie ma problemu, nawet kiedy wychodze na spacer to mela woła , u kogos jak jestesmy to tez woła ,ale tam niestety nie maja nocniczków i małych dzieci ,a na sedes jeszcze sie boi, co nie mówie ,ze jej sie nie zdarza wcale zrobic , bo normalnie nosi jeszcze pieluche na codzien bo czasem jej sie zapomni jak sie zabawi to raczej normalne , z kupami jest gorzej woła wtedy gdy zrobi , jesli zaczyna ją cisnąc to nie daje zadnych oznaków ,że bedzie kupa tylko szybko ucieka by sie gdzies schowac w kątku i tam :ico_olaboga: łojezoooo :ico_haha_01:

u nas tez słoneczko znikneło ,jest bardzo ciepło i parówa straszna :ico_olaboga: moze potem coś spadnie ,ale teraz to my tez raczej wyjdziemy na spacerek :)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości