Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

13 sie 2008, 22:53

juz sie dziele http://www.hippbabyclub.co.uk/index.php rejestrujcie sie dziewczynki-z tego cos przystlaja :ico_sorki: :ico_sorki: jak mi cos jeszcze przysla to zaraz dam znac :-D
noo to ja się pochwalę pierwsza widzę :-) dzis dostałam od nich kopertę, była łyżeczka, termomertr do pokoju, saszetka z jedną herbatką, naklejka do auta "baby on board" i dwa kupony zniżkowe na ich produkty :-D :ico_sorki: no i jeszcze kilka gazetek do poczytania :-D

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

14 sie 2008, 02:35

ale się fajnie watek rozkręcił!!!! :ico_brawa_01: ja niestety z hippa nie skorzystam, bo jest info "UK residents only", podobnie jak w Bootsie Bbay Club :ico_placzek:

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

14 sie 2008, 09:18

hej hej Brzuszki na emigracji :-D

ja juz z Wami z rana z :ico_kawa: oczywiście :-)

zirca, to fatalnie... a może jakieś inne firmy u Ciebie działają?

ja jeszcze zarejestrowałam się na Emma's Diary i dostałam kupon na odebranie paczki próbek z apteki LLoyds, dziś będę u lekarza z synem to w drodze powrotnej odbiorę - to Wam napiszę, co tam dają :-)

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

14 sie 2008, 09:31

ja jeszcze zarejestrowałam się na Emma's Diary i dostałam kupon na odebranie paczki próbek z apteki LLoyds, dziś będę u lekarza z synem to w drodze powrotnej odbiorę - to Wam napiszę, co tam dają
:ico_brawa_01: o tak napisz tez mam ten kupon-gdzies :ico_noniewiem: -bo dostalam od poloznej na pierwszej wizycie-gdzies sie gleboko schowal ale go odnajde :-D
Zircaa zobacz co Ci wyskoczy jak wpiszesz w wyszukiwarke darmowe probki dla dzieci Irlandia?>???

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

14 sie 2008, 09:48

a ja wpisalam tez adres www.hipp.es (dla hiszpanii, ot tak, zeby sprawdzic) i... strona w budowie :ico_oczko: ale jest adres, moze list wysle??? :ico_oczko: no i moze jest tez jakis inny adres na Irlandie?? :ico_noniewiem:

dziendoberek, laseczki :-D jak tam te rozdwajajace sie juz?

poccoyo
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3962
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:07

14 sie 2008, 10:18

WITAM WAS...
:ico_ciezarowka:
jak tam apetyty???
hehe bo ja wczoraj na sam wieczór wciągnęłam fish & chips...zładłam tak szybko że mnie język piekł od gorącego... ale się zatkałam .... :ico_haha_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

14 sie 2008, 10:20

jak tam apetyty???
Kochana, ja tam marzę o pizzy od wczoraj :-) jak już wyszłam przed północą spod prysznica to oznajmiłam mojemu K., że zjadłabym pizzę :-D kazał mi iść spać i nie myśleć o głupotach :ico_noniewiem: ale rano mi napisał kartkę, że jak będę grzeczna to w sobotę pojedziemy na dużą pizzę :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

14 sie 2008, 10:21

shoo, u ciebie to jest presja watku, nic wiecej :-D jeszcze niedawno pamietam, ze wcale nie mialas tej schizy porodowej, no i prosze :ico_haha_01: :ico_oczko:
Hehe, u mnie to jest presja otoczenia forumowego... wiekszosc sierpniowek sie juz rozdwoila, czuje sie troche "gorsza" :-D mimo, ze moj termin jeszcze nie uplynal...
A stresor tez z czasem przychodzi, wiec im blizej rozwiazania, tym bardziej trzese portkami :-D :-D

[ Dodano: 2008-08-14, 10:23 ]
poccoyo, uch.. apetyt to mam jak nigdy, moge jesc i jesc i jesc... a jeszcze do tego pisza, ze kobieta pod koniec ciazy potrzebuje ok 300 kcal wiecej, tak wiec jem i mam w miare czyste sumienie :-) chociaz na pewno te przepisowe trzy stowki przekraczam :P

ostanio mam okres czekoladowy, codziennie tabliczka mi idzie :-D chyba magnezu mi brakuje... ale zamiast tabletek, wole czekooooo :-)

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

14 sie 2008, 10:24

shoo, popatrz na to z drugiej strony... możesz dłużej cieszyc się brzuszkiem... kopniakami... i spokojem... a wierz mi, czasami szybko zaczyna brzuszka brakować, szczególnie po kilku pierwszych nieprzespanych nocach... także śpij jak najwięcej, głaszcz się i pukaj do dzidzi - tak na zapas :-)

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

14 sie 2008, 10:26

ananke, tez tak mysle, chwile spokoju przedluzone :-) wiesz, ostatnio rozmawialam z moim facetem i tak mu mowie "sluchaj, jak myslisz, jaby to bylo, gdyby dziecko zaczynalo plakac jeszcze zanim sie urodzi - w brzuchu" - i oczywiscie wszyscy by to slyszeli ... brrrrrr :-D

ale by byl kwas, co nie? :ico_olaboga:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość