lilo

14 sie 2008, 10:07

JustynaiGabi czyli się nie rozbierałaś??? A my od razu mamy nieczyste myśli :ico_oczko:
no a poza tym byliśmy z psem.....spokój był więc potrzebny........
A na plaży nie ma zakazu wprowadzania psów??? Czy tylko na strzeżonych????
ja już ledwo chodzę niby nie przytyłam ale biodra nie wytrzymują
Ale coś chyba przytyłaś?????? To już 30. tydzień. Ale ten czas leci...

Czekamy na fotki, może nam się wątek rozrusza :ico_oczko:

Awatar użytkownika
JustynaiGabi
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1065
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:46

14 sie 2008, 10:15

lilo nic na ten temat nie wiem.....tam ludzie przychodzili z psami...............żadnego zakazu nie widziałam

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

14 sie 2008, 11:16

Czekamy na fotki, może nam się wątek rozrusza :ico_oczko:
noooooooo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ja tez plaz nudystow nie lubie, ale to sprawa indywidualna. no i zdecydowanie wiem, ze jest duzo osob, ktore chodza na plaze wlasnie z pobudek czystko seksualnych - tutaj tez mamy plaze nudystow i chodza na nia pewni "znajomi" - wolni - na polowania. obu plci. i nie tylko zeby "popatrzec sie" na doroslych, jesli juz o to chodzi... :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: ostatnio z malagi rozbito szajke pedofilow, ktorzy publikowali rozne zdjecia dzieci - bardzo duzo wlasnie z plaz nudystow. ja wchodzac na taka plaze "rodzinna" wiem, za co odpowiadam, jesli ktos sie na mnie gapi, to moja sprawa. ale dziecko jest bezbronne i o ile moj tylek to moja sprawa i jesli mi sie podoba, to ide, o tyle tylka dziecka bym nie zaryzykowala... :ico_noniewiem:

A jak jest justyna na polskiej plazy? i jak gabrysia zareagowala, nie przeszkadzala jej nagosc innych, szczegolnie panow? bo moja mala jest na etapie "podgladania" co tam tatus robi w lazience :ico_oczko:

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

14 sie 2008, 11:16

JustynaiGabi, pokaz fotki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: zwlaszcza brzuszka :-D

watek podupada..smutne to bo dawniej bylysmy bardziej zzyte :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

14 sie 2008, 11:21

bo dawniej bylysmy bardziej zzyte
dokładnie...ale co raz mniej czasu,dzieci dorastają :ico_oczko:

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

14 sie 2008, 12:50

osita, zgadzam się z Tobą w 100%

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

14 sie 2008, 16:01

hej
widze że nudystow ciąg dalszy :ico_oczko: oczywiście że każdy lubi co innego, ja nie lubię jak koło mnie ktoś obcy goły chodzi, jest to dla mnie nie apetyczne i dlatego na taką plażę nie pójdę ale każdy co innego lubi. co do dzieci macie racje, nie wiadomo kto sie kręci po plaży, nudystów i każdej innej, aludzie są wtedy rozluźnieni, mniej "czujni" łatwo foty pstrykać golaskom małym...

ellepati
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 685
Rejestracja: 25 sty 2008, 23:09

14 sie 2008, 17:16

lidziasc napisał/a:
bo dawniej bylysmy bardziej zzyte
To raz a dwa, że ładna pogoda i nie chce się przed kompem siedzieć. Mi do tego mąż wylądował w szpitalu, mam remont i dwłojkę dzieci na głowie :ico_olaboga:
Ostatnio zmieniony 14 sie 2008, 18:11 przez ellepati, łącznie zmieniany 1 raz.

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

14 sie 2008, 17:46

nie lubię jak koło mnie ktoś obcy goły chodzi, jest to dla mnie nie apetyczne i dlatego na taką plażę nie pójdę ale każdy co innego lubi.
jeszcze jak jakies ladne ciałka męskie to mozna popatrzec ale jak jakies staruszki to bleeeeee :ico_oczko:
kiedys ogladalam taki film-jakąś parodie i pamietam taka scenke ze na plaze nudystow przyszla młoda dziewczyna a tam same stare gole dziadki i ani jednej kobiety :ico_haha_01:

ja chetnie bym sie poopalala bez stanika zeby miec rowno poopalane cialko ale majtek nie sciagalabym i chyba na plaze nudystow bym sie nie odwazyla isc
łatwo foty pstrykać golaskom małym...
jezu nawet nie chce myslec o takich zbokach a oni sa wszedzie nawet na basenach czy innych miejscach

ellepati
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 685
Rejestracja: 25 sty 2008, 23:09

14 sie 2008, 17:55

Lepiej na plaże chodzić w kostumie, teraz tyle się słyszy o zboczeńcach pedofilach i innych złych ludziach. Ja jak kiedyś jeździłam na hel to się oplałyśmy z koleżanką topless ale jakoś mało ludzi na plaży było i za parawanikiem tak więc było spoko, ale na plażach w większych krortach, gdzie na piachu co metr to koc to bym się nigdy nie zdecydowała

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość