lilo

14 sie 2008, 10:07

JustynaiGabi czyli się nie rozbierałaś??? A my od razu mamy nieczyste myśli :ico_oczko:

JustynaiGabi pisze:no a poza tym byliśmy z psem.....spokój był więc potrzebny........

A na plaży nie ma zakazu wprowadzania psów??? Czy tylko na strzeżonych????

JustynaiGabi pisze:ja już ledwo chodzę niby nie przytyłam ale biodra nie wytrzymują

Ale coś chyba przytyłaś?????? To już 30. tydzień. Ale ten czas leci...

Czekamy na fotki, może nam się wątek rozrusza :ico_oczko:

Awatar użytkownika
JustynaiGabi
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1065
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:46

14 sie 2008, 10:15

lilo nic na ten temat nie wiem.....tam ludzie przychodzili z psami...............żadnego zakazu nie widziałam

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

14 sie 2008, 11:16

lilo pisze:Czekamy na fotki, może nam się wątek rozrusza :ico_oczko:

noooooooo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ja tez plaz nudystow nie lubie, ale to sprawa indywidualna. no i zdecydowanie wiem, ze jest duzo osob, ktore chodza na plaze wlasnie z pobudek czystko seksualnych - tutaj tez mamy plaze nudystow i chodza na nia pewni "znajomi" - wolni - na polowania. obu plci. i nie tylko zeby "popatrzec sie" na doroslych, jesli juz o to chodzi... :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: ostatnio z malagi rozbito szajke pedofilow, ktorzy publikowali rozne zdjecia dzieci - bardzo duzo wlasnie z plaz nudystow. ja wchodzac na taka plaze "rodzinna" wiem, za co odpowiadam, jesli ktos sie na mnie gapi, to moja sprawa. ale dziecko jest bezbronne i o ile moj tylek to moja sprawa i jesli mi sie podoba, to ide, o tyle tylka dziecka bym nie zaryzykowala... :ico_noniewiem:

A jak jest justyna na polskiej plazy? i jak gabrysia zareagowala, nie przeszkadzala jej nagosc innych, szczegolnie panow? bo moja mala jest na etapie "podgladania" co tam tatus robi w lazience :ico_oczko:

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

14 sie 2008, 11:16

JustynaiGabi, pokaz fotki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: zwlaszcza brzuszka :-D

watek podupada..smutne to bo dawniej bylysmy bardziej zzyte :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

14 sie 2008, 11:21

lidziasc pisze: bo dawniej bylysmy bardziej zzyte


dokładnie...ale co raz mniej czasu,dzieci dorastają :ico_oczko:

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

14 sie 2008, 12:50

osita, zgadzam się z Tobą w 100%

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

14 sie 2008, 16:01

hej
widze że nudystow ciąg dalszy :ico_oczko: oczywiście że każdy lubi co innego, ja nie lubię jak koło mnie ktoś obcy goły chodzi, jest to dla mnie nie apetyczne i dlatego na taką plażę nie pójdę ale każdy co innego lubi. co do dzieci macie racje, nie wiadomo kto sie kręci po plaży, nudystów i każdej innej, aludzie są wtedy rozluźnieni, mniej "czujni" łatwo foty pstrykać golaskom małym...

ellepati
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 685
Rejestracja: 25 sty 2008, 23:09

14 sie 2008, 17:16

kwiatunio pisze:lidziasc napisał/a:
bo dawniej bylysmy bardziej zzyte
To raz a dwa, że ładna pogoda i nie chce się przed kompem siedzieć. Mi do tego mąż wylądował w szpitalu, mam remont i dwłojkę dzieci na głowie :ico_olaboga:
Ostatnio zmieniony 14 sie 2008, 18:11 przez ellepati, łącznie zmieniany 1 raz.

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

14 sie 2008, 17:46

Beatris60 pisze:nie lubię jak koło mnie ktoś obcy goły chodzi, jest to dla mnie nie apetyczne i dlatego na taką plażę nie pójdę ale każdy co innego lubi.


jeszcze jak jakies ladne ciałka męskie to mozna popatrzec ale jak jakies staruszki to bleeeeee :ico_oczko:
kiedys ogladalam taki film-jakąś parodie i pamietam taka scenke ze na plaze nudystow przyszla młoda dziewczyna a tam same stare gole dziadki i ani jednej kobiety :ico_haha_01:

ja chetnie bym sie poopalala bez stanika zeby miec rowno poopalane cialko ale majtek nie sciagalabym i chyba na plaze nudystow bym sie nie odwazyla isc

Beatris60 pisze:łatwo foty pstrykać golaskom małym...


jezu nawet nie chce myslec o takich zbokach a oni sa wszedzie nawet na basenach czy innych miejscach

ellepati
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 685
Rejestracja: 25 sty 2008, 23:09

14 sie 2008, 17:55

Lepiej na plaże chodzić w kostumie, teraz tyle się słyszy o zboczeńcach pedofilach i innych złych ludziach. Ja jak kiedyś jeździłam na hel to się oplałyśmy z koleżanką topless ale jakoś mało ludzi na plaży było i za parawanikiem tak więc było spoko, ale na plażach w większych krortach, gdzie na piachu co metr to koc to bym się nigdy nie zdecydowała

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość