Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

13 sie 2008, 22:26

spokojnej nocki Nat
szkoda ze że padł na amen :( firma ruszy pełną para i kupicie nowiusieńki full wypasik :ico_oczko: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

13 sie 2008, 22:57

Witajcie
ale znow nie mam czasu tu zajrzec

[ Dodano: 2008-08-13, 23:03 ]
dzis bylismy u fryzjera z Fillipkiem, to wkleje pare zdjec

tu ja
Obrazek

ja z Fillipkiem
Obrazek

przed scięciem włosków
Obrazek

z Weronisią
Obrazek

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

14 sie 2008, 12:30

witam
u nas dzis gorąco znowu,pobudka po 6 już :ico_olaboga: dobrze że mężu wraca to w końcu się wyśpię :ico_brawa_01: :-D
dzisp rzyjedzie na wieczór i ma urlop :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D :-D :-D nareszcie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

lulu świetnie wyglądasz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: fajna fryzurka,ładnie Ci w niej :ico_brawa_01: a Filipek jak zawsze przystojniaczek :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

15 sie 2008, 00:44

kasiekk, dzieki :)

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

15 sie 2008, 12:47

witam :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:

mam już męża na całe 2 tyg :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
nocka ok,obudziła nas przed 6 burza ,Kacpra też,ale zasnał jeszcze chyba i wstał przed 7,D. go wziął i spałam do 9 :ico_brawa_01: potem meżu zrobił mi kawusię i śniadanko :-D chce tak codzień :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_oczko:

teraz nie pada,wypogodziło się,nawet słońce zagląda i dosć ciepło jest

a Wy gdzie się podziewacie?

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

15 sie 2008, 13:49

hejka

Lulu super fryzurka, slicznie wygladasz!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a Filka z tymi swoimi wielkimi czarnymi oczkami ochowac i achowac mozna tylko :ico_haha_01:

ja wczoraj do poludnia zalatwialam ssprawy zwiazane z firma i nie tylko... a potem szwagierki corka 9letnia Ada u nas byla i nocowala nawet, dopiero co ja zabrali...tak jej sie spodobalo ze stwierdzila ze moglaby 2 miesiace tu zostac :ico_haha_02: :ico_oczko: moze lepiej nie hehe...

obiadek robie...posprzatane mam, zostalo mi tylko doknczyc 5 kg jablek, bo juz 10 kg poobieralam i ugotowalam, czesc bedzie an dzemik, czesc na mus i jeszcze kompoty porobie...zeby sie nie spsulo...ech robota bez sensu..wczoraj mi ojciec nawiozl z dzialki wujka a tak mi sie nie chce tego robic ze szok

Kasiek super ze masz meza w domku!!! :ico_brawa_01: cieszcie sie wolnym...

ja jak zwykle wkurzona na T , poklocilismy sie od rana... onw ogole niwe potrafi docenic zycia rodzinnego..wszystko robi inaczej niz prosze i w ogole............. a jak tak slucham ze np maz Kasi zrobil jej sniadanko i kawke to u mnie chyba nigdy do tego nie dojdzie..to ja robie za sluzaca......................... a on nawet nie docenia tego co m I ZACZYNA MNIE TO WNERWAIC CORAZ BARDZIEJ! on pracuje a ja co?? niby siedze cale dnie w domu i nogi w gorze..kurde zapierniczam, zawsze ma czysto, wszystko pod nos podstawione, ja tez staram sie wygladac dosc ladnie, jezdze i zalatwiam wszelkie sprawy a nawet dziekuje nie uslysze...
oj mu sie w koncu ukruci....................... :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

15 sie 2008, 14:11

witaj Nat :-) ukróć mu ukróć co on sobie myśli :ico_nienie: niech trochę on poskacze koło Ciebie ,ja w sumie nie mam na co narzekać
przyjeżdża co tydzień i też jest zmęczony po całym tygodniu harowania ale daje mi pospać i wyrecza w różnych domowych pracach i małym sie zajmuje,wie że ja też nie leżę i jestem zmeczona nawet tym siedzeniem w domu z malym,nie wiem czy to bardziej nie męczy niż normalna praca ,bo ja nie wychodzę z niej tylko jestem non stop 24 h na dobe,nie mam wolbnego żeby np sie np wyspać jak jestem sama z Kacprem itp zreszta co ja tu będe pisać,wiecie same jak to jest

ja mojego Pelusia ogoliłam znowu w środe na 9 mm :-D

[ Dodano: 2008-08-15, 14:12 ]
ja dziś nie sprzątałam,miałam kurze wycierać żeby jutro mieć mniej do roboty ale mi sie zwyczajnie nie chce,jutro zrobię,w końcu święto to świętować trzeba :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

15 sie 2008, 14:27

juz mu tyle razy to samo mowilam, ze juz mi sie wiecej po prostu nie chce....

jak bedzie postepowal tak dalej to sie moze zdziwic pewnego dnia... moze znudzic mi sie cos takiego , moze poszukam sobie kogos kto mnie dowartosciuje i zacznie traktowac jak "kseizniczke"........ech.

Oskar tez kilka dni rtemu sciety byl..krociutenko tez,..wyglada jak maly rekrut :ico_haha_01:

wklasnie wstalo moje male sloneczko, po 2 godzinach spania, lece robic mu jedzonko

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

15 sie 2008, 14:32

mój jeszcze śpi,chyba trzeba go zaraz obudzic,coś długo ostatnio śpi w dzień a potem rano wstaje po 6 :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

15 sie 2008, 14:33

Wiktor przez trzy dni mi nie spał po południu :ico_olaboga: dziś padł o 13

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość