ellepati
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 685
Rejestracja: 25 sty 2008, 23:09

15 sie 2008, 15:57

Anilewe Tutaj masz linka: http://www.tik-tak.pl/forum_dla_rodzico ... php?t=5178

ups ale widze, że lulu Cię nie dopisała, jak wróci to dam jej znać :)

Awatar użytkownika
anilewe77
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 261
Rejestracja: 19 sie 2007, 15:39

15 sie 2008, 16:05

ellepati, oki:) dostałam kiedyz zaproszenie od Małgorzatki, ale chyba usunęlam...

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

15 sie 2008, 21:14

anilewe77, sorry, jużwpisuję kochana

Awatar użytkownika
mysiaac
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 308
Rejestracja: 13 mar 2007, 22:56

24 sie 2008, 20:52

Czesc sloneczka.

Widze ze sie przenioslyscie na inne forum ale ja nie mam dostepu

Patryniowi lekarz skorke w koncu z siusiaka naprawil, skierowanie i morfologie z dnia na dzien musialam zalatwic a zabieg ekspresowy byl pod narkoza, malo sama nie przysnelam jak trzymalam Patryka jak mu przytyknely pielegniarki narkoze do buzi..
:ico_szoking: Poszkismy do laryngologa bo sie patrykowi narobilo jakies paskudztwo w uchu maz taka biala a jak wysychala to sie brazowa robila no i lekarka mu wyczyscila ucho i mowi ze ma Patryk zapalenie ucha srodkowego i wewnetrznego :ico_olaboga: a ja normalnie w szoku bo ani nie narzekal na ucho ani goraczki zadnej nie mial.... na dodatek w jednej poradni laryngologicznej mi powiedzialy ze jak nie ma goraczki to nic powaznego i ze one maja za duze kolejki zebym poszukala w innej przychodni :ico_szoking:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość