Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

15 sie 2008, 12:03

u nas też deszczowo i pochmurnie, zimno może nie jest, ale chłodek owszem się pojawił...
zapomniałam wam powiedzieć-przed wyjazdem skarżyłam się, że krwawię znowu bez sensu, poszłam w dzień wyjazdu do lekarza, a ten nic nie wypatrzył i powiedział, że widzi tylko jedno wyjście i kazał zrobić test ciążowy :ico_szoking: :ico_haha_01: na zakupach kupiłam teścik, ale nie miałam wam już jak o tym napisać, bo po zakupach szybko się spakowaliśmy i w drogę... na teście pojawiła się tylko jedna kreseczka, robiłam test paskowy i przez moment się tak kolor skupił w jednym miejscu, że mi się serce chciało z piersi wyrwać, bo byłam pewna, że będą dwie, ale jednak tylko jedna się pojawiła...

[ Dodano: 2008-08-15, 12:09 ]
Kuba spaceruje teraz z Gabim, bo podobno w domu szalał... On przez ostatni tydzień był ciągle na dworze w ciszy, w lesie, do domku tylko na spanie szliśmy, może dlatego się tak teraz zachowuje? :ico_noniewiem:

Kuba wziął z pracy przed wyjazdem krótkofalówki, których używają w pracy, są na prawdę świetnę, mają ogromny zasięg, a wziął je bo mają funkcję niani i teraz ich używamy zamiast telefonu-rewelacja :ico_oczko: no i poza tym jak Gabcioch idzie spać to na niańkę je przełączamy

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

15 sie 2008, 12:18

czesc stawiamy torta i kawe :ico_tort: :ico_kawa: to juz 7 mc.u nas niestety halas bo pdpust i niestety rozlozyli sie pod moimi oknami zmykam pa

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

15 sie 2008, 12:19

Hej!

Ja tez sie melduje!!
Justyna, dobrze ze troche odpoczeliscie!! czekamy na fotki!!

U nas ladna pogoda, rano troche popadalo, ale teraz sloneczko no i cieplutko, takze po obiadku na dluuugi spacerek sie wybierzemy.

Pinko, dzieki. Moj Pawelek tez uwielbia chrupki kukurydziane...

Uciekam robic obiad, bo zaraz chlopaki wroca ze spaceru.
Mielgo dzionka no i troche slonca Wam daje!

[ Dodano: 2008-08-15, 12:20 ]
Dla Amelki najlepsze zyczonka :ico_tort: :ico_tort: :ico_brawa_01:

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

15 sie 2008, 14:01

mz74, dziekujemy Amelka spi nie wiem jak długo bo strzelaja jakby wojna była.Czekamy na gosci no i potem wybieramy sie na odpust cos kupic no julka juz o 8 byla i kupiła sobie pierscionek zegarek a reszte powiedziala jak babcia przyjedzie no i ma racje musi byc przecież jakiś sponsor ha ha :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: Amelce Julka kupiła balona.

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

15 sie 2008, 14:25

wszystkiego najlepszego dla AMELKI :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

15 sie 2008, 15:18

I ja się witam :-)
Wszystkiego najlepszego dla Amelki :ico_tort:
Pogodę też mamy do bani... pochmurno i zimno.
Ciężka noc za nami, spać poszłam późno bo o 24:30, a o 2:30 zbudziła mnie Ula, była tak bardzo rozpalona i całe ciałko miała gorące, przestraszyłam się, leżała taka spokojna jak nigdy, poszłam do łazienki i normalnie byłby płacz, a ona nic, cichutko leżała i cmokała smoka. Zmoczyłam pieluchę i przyłożyłam jej do czółka i poszłam po termometr, miała 38,5 stopni. Dałam jej czopek i po jakimś czasie zrobiła się chłodniejsza. Do tego wszystkiego była burza z piorunami i okropnie lało, więc mała się bała i popłakiwała, w końcu około 5 zasnęła, położyłam się koło niej i też odpłynęłam. Rano też miała gorączkę i też dałam jej czopek. Podejrzewam, że to ząbki, bo wychodzą jej u góry, ale jak do jutra będzie miałą takie wahania temperatury, to pójdziemy do lekarza.
Jestem przez to bardzo niewyspana i nawet kawa mi nie pomaga.
Justyna, zestresował Cię pewnie ten test, cieszyłabyś się, gdyby były dwie kreski?

Uciekam, bo moje słonko właśnie zasnęło na rękach... miłego dzionka

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

15 sie 2008, 17:00

pierwsze zdjecie kolo domku
Obrazek
Gabcio rolnik
Obrazek
po pierwszej kapieli w jeziorze
Obrazek
kto zrobi glupsza mine :ico_haha_01:
Obrazek
kapiel z tata
Obrazek
z mama po kapanku
Obrazek
wjechalismy do jeziora
Obrazek

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

15 sie 2008, 19:59

Justyna ale super zdjecia :ico_brawa_01: Rozjaśniałaś sobie włosy???
Fajnie wyglądacie na tym zdjęciu z głupia minką :-)
Wnioskuję ze chciałas zobaczyc dwie kreski na teście :-)

Własnie, mam pytanko. Czy któras z Was rozpoczęła moze staranka o druga dzidzię a moze ma juz w planach???

Pinko pewnie ta gorączka od zębów jest. My tez tak niedawno mieliśmy. Mam nadzieje ze szybko Uli przejdzie :ico_sorki:

Sto lat dla Amelki!!!!

martnka dobiera s9ie dom klawiatury,własnie skasowala czesc postu wiec uciekam

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

15 sie 2008, 22:13

Hello
ale ze mnie ciocia zapomnialam ze Amelka konczy 7 miesiecy wiec sto lat dla niej

Justyna super fotki

ja to moze bym juz chciala druga dzidzie troche sie boje ale jakby sie przytrafillo to nawet bym sie cieszyla, wlasnie w srode ide do lekarza po skierowanie do ginekologa bo od urodzenia dostalam tylko raz @ i musze isc po cos na wywolanie

a ja dzisiaj mialam masakre w pracy az mi sie plakac chcialo jestem sama kelnerka i na kuchni jest tez jeden koles i nie wyrabialismy sie ludzie mieli do mnie pretensje no a co ja moge poradzic ja tam tylko kelneruje takie marudy to tylko hiszpany sie moga trafic, ale mialam tez mila sprawe od kilku dni przychodzila taka para jak sie dowiedzieli ze z polski jestem to zaczeli gadac o papierzu a dzisiaj przyszli i mowia ze juz ostatni dzien na koniec sie pozegnali przyszli specjalnie pod bar zeby sie pozegnac i pocieszali ze mam sie nie przejmowac tymi klientami co marudza bo to przeciez nie moja wina

[ Dodano: 2008-08-15, 22:13 ]
a dziewczyny jak tam po burzach

[ Dodano: 2008-08-16, 09:03 ]
Oj i znowu ja ostatnia i pierwsza

kurcze od wczoraj patrze na tvn24 i nie moge sobie tego wyobrazic

mam nadzieje ze u was wszystko ok

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

16 sie 2008, 11:46

Cześć Mamusie :-)
Pogoda u nas znów okropna, pada i jest pochmurno, w nocy była burza i pioruny. Ula znów miała gorączkę, wczoraj cały dzień stan podgorączkowy, na wieczór 39 stopni, podałam jej czopek i pojechaliśmy do szpitala, na szczęście lekarka nic nie znalazła, powiedziała, że to może być trzydniówka, albo od zębów. Kazała dawać jej silniejszą dawkę paracetamolu, witaminę C i syropek nurofen, na przemian z paracetamolem. W nocy znów gorączka 39 stopni, podałam jej silniejszy czopek i, odpukać, na razie jest OK. Właśnie moje słonko sobie śpi. Jestem trochę niewyspana, ale najważniejsze żeby Ula była zdrowa.

madziarka81 pisze:Własnie, mam pytanko. Czy któras z Was rozpoczęła moze staranka o druga dzidzię a moze ma juz w planach???

My mamy w planach rozpocząć starania w przyszłym roku :-)
Justyna zdjęcia super, ładnie wyglądasz :-) a i Gabcioch super chłopak :-)
iwona83 pisze:kurcze od wczoraj patrze na tvn24 i nie moge sobie tego wyobrazic

Słyszałam w radiu... masakra, co się dzieje z tą pogodą otatnio, zmienia nam się klimat i będzie coraz gorzej. U nas w Polanicy burza, pioruny i deszcz. Podniósł się poziom wody w rzece. Jarek mówił, że w 97 padało tak 3 dni, a potem była powódź.
Zmykam, może później zajrzę....

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość