Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

16 sie 2008, 08:47

Hej, hej.
Maggie, super, że się urlopik udał :ico_brawa_01: . A dla Tosiaczka ogromniaste :ico_brawa_01: za pełen sukces w nocnikowaniu!!! Powiedz Kochana, jak psychicznie się teraz czujesz? Bo o ile pamiętam, kontynuujesz przyjmowanie tableteczek...
Aginka, a u Ciebie, to chyba małe wesele :ico_haha_01: . Takie urodziny :ico_haha_01:
Basieńko, cierpliwości, Asiunia też zacznie nocniczkować.
Kinga ma czasem super dni, a czasem, co majty na pupę, to zaraz mokre. I jakoś sama nie chce prosić. Ja stale muszę pytać i przypominać jej.
Ale mi moja mała baba ostatnio odpowiada. Wczoraj o coś ją zapytałam, a Pyza stanęła i zadziornie mnie pyta "jesteś pewna" :ico_haha_01: . Normalnie szczęka mi opadła do samej ziemi :-D . Mała mądralińska. A kiedy nakruszyła czekolady z batonika na dywan, przyszła do mnie i mówi "Budas jestem. Pikro mi"-( Brudas jestem. Przykro mi).

Żaba działa, więc wkleję jeszcze kilka fotek z chrzcin.
Moja Pyza
Obrazek

Torcik
Obrazek

W kościele
Obrazek

Z chrzestną
Obrazek

Mały urwisek- elegancik :)
Obrazek

Mój brat z Pyzą. On jest w małej normalnie zakochany.
Obrazek

U nas dziś w nocy była straszna burza. Praktycznie od błysków było stale jasno, a grzmot za grzmotem. Pyza się nawet nie obudziła. Zabrałam ją na wszelki wypadek do nas do łóżka, aby sie nie wystraszyła, kiedy się obudzi, a ona nic :ico_szoking: Nawet oczka nie otworzyła. Może dlatego, że cały dzień spędziła na podwórku i była wymęczona. Grillowaliśmy wczoraj. Padał deszcz, rozłożyliśmy plandeki i nawet nie myśleliśmy o powrocie do mieszkania. Wkleję później fotkę "deszczowej panienki".
Teraz siedzę z maluchami w domu, małż w pracy. Mam nadzieję, że wróci szybko i pojedziemy do Wigier- tam gdzie jest klasztor kamedulski, gdzie był nasz Papież. Od wczoraj jest jakiś festyn, kiermasz i takie duperele :-)

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

16 sie 2008, 10:46

jestem jestem bo bardzo sie za Wami stesknilam
My za Tobą też !

Aginka, no to udanej zabawy, życzę. :ico_haha_02:
Maggie, super, że się urlopik udał :ico_brawa_01: . A dla Tosiaczka ogromniaste :ico_brawa_01: za pełen sukces w nocnikowaniu!!! Powiedz Kochana, jak psychicznie się teraz czujesz? Bo o ile pamiętam, kontynuujesz przyjmowanie tableteczek...
A dzięki, dzięki Aneczko.
Ja czuje się juz o wiele lepiej, czasem jeszcze mam jakieś lęki czy coś takiego, ale rzadko. Wogóle bardzo pomógł mi ten wyjazd, bardzo dobrze się czułam, odetchnęłam.
Ale mi moja mała baba ostatnio odpowiada. Wczoraj o coś ją zapytałam, a Pyza stanęła i zadziornie mnie pyta "jesteś pewna" :ico_haha_01: . Normalnie szczęka mi opadła do samej ziemi :-D . Mała mądralińska. A kiedy nakruszyła czekolady z batonika na dywan, przyszła do mnie i mówi "Budas jestem. Pikro mi"-( Brudas jestem. Przykro mi)
Normalnie myślałam że pekne ze śmiechu, ale mała mądrala...no cudnie.

Mój Antek też ostatnio ma takie gadane że szok...ostatnio jak jechalismy samochodem i była cisza, to mówi : "no dagaj tata" , a B pyta się a zkim mam gadać ? a Antek "pseciez mamą"

Aniu śliczne zdjęcia....Patryczek ślicznie wygladał, mały kawaler. Kingusia miała śliczna sukieneczkę.

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

16 sie 2008, 11:37

Aginka, no to czekamy na relacje i na zdjecia z urodzinek :)

Aniu zdjecia z chrzcin super, a Patryczek jaki mi sliczny garnitur :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Basieńko, cierpliwości, Asiunia też zacznie nocniczkować.
dziekuje za slowa pocieszenia :-)

Co to mowiania, to i Asia zaskakuje mnie i rozbawia swoimi tekstami, czasami jak cos powie to idzie boki zrywac, zwlaczsza ze zaczela sobie sama wymyslac zabawy tematyczne i ma np. dwie gumowe zaby w rekach i udaja ze rozmawiaja one ze soba: "zabko, idziesz do parku? tak, tak, to oć na hutawke, ja ci pomoge bo ty jestes maluka" :-D :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-08-16, 11:39 ]
Ania a z tym 'brudasem' do usmialam sie do lez! :-D
:ico_brawa_01: dla Kini!! :ico_haha_02:

[ Dodano: 2008-08-16, 11:40 ]
Dziewczynki, czy Wasza maluchy spia jeszcze w dzien? Bo moja Asia to spi jeszcze raz dziennie tak ok. 1,5h

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

16 sie 2008, 12:20

Basiu, ja bardzo bym chciała, by Pyza pospała sobie... Ale ja sobie mogę... Jeśli jest bardzo zmęczona, to czasem zaśnie. Ewentualnie, jak jedziemy samochodem popołudniu, to śpi. Zasypia momentalnie.
A z żabkami to fajne :-D .
Kinga czasem bawi się lalą i wtedy z nią gada.

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

16 sie 2008, 14:15

Witajcie ;-)
Poopowiadam wam troche o moich slodkich dzieciaczkach :-)
Nicole teraz wlasnie sobie spi,a i ogulnie mala spi w ciagu dnia tak od 1,5 godziny do 2 godzin czasami sie zdarzy jeszcze Nicolce spac nawet 3 godziny ale zadko ale sie czasami zdarza jak mala jest bardzo zmeczona.. przewaznie mala mi spi 2 godziny ;-)Jak chodzi o placz w nocy to nie ma czegos takiego.. Raz tylko widzialam ze mala ma zly sen i sie tak bala przez sen i pozniej obudzila sie z placzem raz ale przytulilalam ja poglaskalam i spala dalej spokojnie cala noc ;-) Tak to mala ogulnie spi spokojnie ;-)
Jak chodzi o mowe to Nicolka tez zaczyna mowic wiecej ;-) Najfajniejsze jest ze bardzo reaguje na niemiecki jezyk bo moj mazulek mowi do malej tylko po niemiecku a ja mowie do malej i po niemiecku i po polsku.. i mala zaczyna mowic wlasnie po polsku fajnie ;-) Na polski tez Nicolka reaguje i rozumie ale jakos na niemiecki bardziej :ico_haha_02:

A Marcusek to maly kochany slodki chopczyk,jest spokojny bardzo lubi sie smiac i usmiechac wazy juz okolo 8 kg i pije sobie mleczko 3 razy dziennie i je kaszke i sloiczki i bananki tez lubi,teraz wlasnie moj mezulek malego Marcuska usypia i maly zaraz bedzie spal,Marcuske lubi sobie gaworzyc i Nicolke to uwielbia jak patrzy na nia tak zaczepliwie zeby go przytulala i calowala a Nicole robi to chetnie bo kocha swojego braciszka ;-)

Maggie czekamy na fotki z krotkiego urlopiku ;-)

Mama_Ania super foteczki i bardzo ladnie wygladal twoj syncio taki fajny chlopczyk ;-)

Nicolka tez ma swoja lale i czasami tez z nia rozmawia ale przewaznie dzieli sie ze swoja lalka jedzeniemmto tak slodko wyglada ;-)
A my juz po obiadku jestesmy tylko ja ide za chwilke i malej Nicolce musze troche nalesnikow nasmazyc na obiadek i my tez z mezulkiem moze pozniej troche zjemy
Milego dnia wam zycze i papa

[ Dodano: 2008-08-16, 15:37 ]
Wyobrazcie sobie ze ja juz zdazylam zrobic moje nalesniki a Nicolinka dalej spi.. a juz zaraz bedzie 3 godziny jak malutka sobie spi..
No i mamy piekna pogode,sloneczko ladnie swieci wiec jak mi sie moje skarby obudza to idziemy wszyscy sobie na rodzinny spacerek ;-)
Bo Marcusek moj tez juz sobie zasnal,jak go tatus pobujal w wozku ;-)
Do pozniej papa

Basia ,Mama_Ania super ze wasze dziewczynki tak pieknie mowia juz ;-)
I dla Antosia tez brawa za mowienie ;-)

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

16 sie 2008, 16:14

Barbara napisał/a:
Dziewczynki, czy Wasza maluchy spia jeszcze w dzien? Bo moja Asia to spi jeszcze raz dziennie tak ok. 1,5h


Emi tak samo
Gabi widze ze nasz dziewczynki pod wieloma wzgledami sa 'bardzo do siebie podobne' :ico_haha_02:
Wyobrazcie sobie ze ja juz zdazylam zrobic moje nalesniki a Nicolinka dalej spi.. a juz zaraz bedzie 3 godziny jak malutka sobie spi..
wow! nio to dlugo Ci spi :ico_szoking: , moja Asia to 1,5 do 2h (ale 2h to bardzo zadko spi)

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

16 sie 2008, 18:15

witam :ico_haha_02:
Co do spania to u mojej Ady kiepsko ze spankiem w dzień.Nie chce już spać w ciagu dnia a jak juz zaśnie to góra na godzinke.
Brawa dla dziewczynek za gadanie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: .Ada też już dużo mówi praktycznie powtórzy wszystko ale jeszcze nie wymyśla sobie takich zabaw jak Asia.

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

16 sie 2008, 20:52

Kristi, to Twoj maz nie jest Polakiem? Może kiedys pisałas, ale nie pamietam
Gabi tak pisalam o tym kiedys,ze moj mz jest takim pol Polakiem pol Niemcem.. tak to smiesznie brzmi ale tak jest,juz 17 lat w Niemczech a to dlugi czas i urodzil sie w Polsce takze tak pol na pol,a po polsku to dobrze mowi ale mowimy po polsku tylko miedzy soba a tak to moj maz mowi po niemiecku do Nicolki
To prawda moje dzieci sie kochaja bardzo i sa za soba ;-)
Dziekuje ci za milutkie slowka,

Basia no tez jestem zdziwiona i zarazem zadowolona ze moje dzieci tak ladnie mi spia i Nicolka tez w ciagu dnia calkiem fajnie spi ale nie zawsze spi tak dlugo..

Milej nocki dobranoc papa

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

16 sie 2008, 21:12

Dziewczynki, czy Wasza maluchy spia jeszcze w dzien? Bo moja Asia to spi jeszcze raz dziennie tak ok. 1,5h
Mój Antek to różnie, ale w wiekszości to juz nie sypoia wogóle w ciagu dnia, no chyba ze jest padnięty, jak niewiem co to wtedy nawet do 3 godzin potrafii spac.

Basiu, no Asiula tez fajowo gada, ale smieszne są te nasze skarby....

Antek ma tez takie gadane, własciwie to juz m,ówi wszytsko i na całego....ostatnio nawet podłapał słowo "cholera" ...i mówi "olela" jak mu coś nie wyjdzie albo sie pomyli.
Staram się nie zwracać na to uwagi :ico_haha_01:
Najfajniejsze jest ze bardzo reaguje na niemiecki jezyk bo moj mazulek mowi do malej tylko po niemiecku a ja mowie do malej i po niemiecku i po polsku.. i mala zaczyna mowic wlasnie po polsku fajnie ;-) Na polski tez Nicolka reaguje i rozumie ale jakos na niemiecki bardziej :ico_haha_02:
Kristi to fajnie że mówicie do małej też po niemiecku...to ważne, szybko się nauczy. Mój Antolek odkąd nie chodzi do przedszkola, to trochę przystopował z angielskim....ale czytam mu książeczki po angielsku, no i jak się widzimy ze znajomymi to tez gadamy po angielsku więc napewno załapie o co chodzi, sporo juz rozumie.

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

16 sie 2008, 23:20

witam...
my już po imprezie ... uff... udało sie ..

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość