sabi_k77
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 347
Rejestracja: 09 lut 2008, 13:15

02 mar 2008, 18:37

marcia_pod pisze:mój Krzysio wczoraj po kąpieli zjadł cyca cos sie porozgladał i usnął około 21.
nie mogłam w to uwierzyc, obudziłam sie rano z wielkimi pełnymi mleka piersiami, bo on cała nocke spał aż do 6 rano!!! :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: co on głodny nie był? po prostu szok!!! mało tego nakarmiłam go o tej 6 i usnął jeszcze do 9

To faktycznie szok :ico_haha_01: Majka spała dziś w nocy 6 godzin i byłam pod wrażeniem,ale całą nockę :ico_szoking: no to sie mamusia wyspała :ico_oczko:

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

02 mar 2008, 19:38

marcia_pod, super ze tak dal maly pospac moja Amelka różnie czasami spi 6 godzin a czasami 4 i potem co 2 godziny wstaje tz jak zasnie kolo 21 to wstanie kolo 1-2 i potem co 2 godzinki a czasami od 21 do3 i potem kolo 6-7.Nareszcie pogoda sie uspokoila.

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

02 mar 2008, 21:05

Czesc Kochane! Reaktywacja po dwutygodniowej przerwie.. problemy techniczne naszly - router wlascicielom sie zepsul i nie rozsylal sygnalu.. Oni mieli net a my nie :ico_zly: 2 tygodnie musielismy sie dopominac by cos zrobili.

Czytam zaleglosci juz chyba 3 dzien a konca nie widacbo Wy w tym czasie z kilkadzisiat postow wyslalyscie.. Moze kiedys skoncze lekture albo sobie ja daruje.. choc niekiedy nasze doswiadczenia moga byc cenna rada dla innych.

Jesli ktores maja problemy z ciemieniucha to zajrzyjcie na Niemowleta - jakis miesiac tmu zalozylam tam watek "ciemieniucha" i dziewczyny tam pisaly swoje doswiadczenia i rady.

Fajnie byc wreszcie z Wami :)

Witam takze nowe mamy (choc nie wiem jeszcze ile ich jest i kto dokladnie :ico_haha_01:).

Siedze na sofie z moim malenstwem na rekach chyba juz ze 2 godziny - jakis marudny wieczor ma.. usnal z pol godz temu, ale pora kapieli nadeszla wiec musze go zbudzic.. zreszta cala juz zdretwialam z bezruchu :ico_haha_01:

Pozdrawiam Was goraco :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2008-03-02, 20:13 ]
Ach,, i chcialam sie jeszcze pochwalic, ze pierwszy raz w zyciu obchodze nowe dla mnie swieto.. Dzisiaj w Anglii jest Dzien Matki :ico_brawa_01: :-D . Od Norbercika dostalam czekoladki i karte wypisana przez tatusia ;-) :-D

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

02 mar 2008, 21:19

CleoShe, no nareszcie się odezwalaś, no lektura napewno nie mała się uzbierała. No i proszę Norbercik pamiętał o mamusi :ico_brawa_01: :-D

Ja włąsnie wykąpałam Arturka i teraz właśnie sobie zasnął, mam nadzieję że pośpi coś dłużej bo ja padam, też niedługo spać, tylko jeszcze trzeba trochę poćwiczyć, od wczoraj się zabrałam, mam małe zakwasy więc trzeba je rozruszać :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-03-02, 20:20 ]
marcia_pod, jak ja bym tak chciała, nawet nie musi być cała noc, te 6 godzin nawet byłyby rewelacją :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

02 mar 2008, 21:59

CleoShe no nareszcie sie odezwalas tutaj w hiszpanii tez inaczej jest ochodzony dzien matki i ojca dzien matki jest 8 maja a dzien ojca 19 marca no i fajnie ze norbercik nie zapomnial :ico_brawa_01:

a my dzisiaj caly dzien w trasie rano pojechalismy do kosciolka pozniej na obiadek do domku i do znajomych wrocilam dopiero ok 20 Majka wlasnie probuje usnac a ja patrze na taniec z gwiazdami

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

02 mar 2008, 22:24

Nobert wykapany wlasnie zjadl.. niewiele bo 60ml ale cos moze jeszcze doje. Nie wiem czy pojdzie spac czy moze pomarudzi mamie. Jak idzie wieczorem spac to spi po 4-5 godzin. Tylko roznie zasypia po kapieli.. Czasem od razu po karmieniu, czasem pobuszuje mi jeszcze godzinke lub dwie. A w dzien to juz raczej czuwa, z wyjatkiem okolo 3godzinnego spaceru i krotkich drzemek.

Tez ogladam Taniec z Gwiazdami ;-)

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

02 mar 2008, 22:27

Mój Gabryś dzisiaj był grzeczniutki-dużo spał, wieczorem 2 godzinki kolki, ale daliśmy radę... babcia też pomogła, wykąpaliśmy go i zasnął przy cycu z pół godzinki temu. Kuba wyszedł do pracy, ale chyba na krótko, dzisiaj robił aż 3 tatuaże-samym dziewczynom i to na lędźwiach... kiedyś się wkurzałam, że godzinami na czyjś tyłek patrzy jak robi tatuaż... do czasu aż przyszła taaaka wielka dziewczyna, bardzo spocona w środku upalnego lata-wyszłam z pokoju, bo było mi ciężko na niego patrzeć :ico_oczko:

No mój dzieciaczek najwięcej jak do tej pory przespał 5 godzin, ale 3-4 w nocy to standard, bo w dzień śpi krócej-z resztą to jest święto lasu jak ma taki dzień, że śpi... zwykle wymaga towarzystwa, kwęka i stęka i jest bardzo aprobujący

idę poprasować i się umyć...

A... u nas wiatr nie był taki zły, choć we Wrocławiu miało być kiepsko, nawet prąd nie padł co się zwykle zdarza...

[ Dodano: 2008-03-02, 21:40 ]
na tym zdjęciu Gabriel chce zjeść babcię! :ico_oczko:

Obrazek

[ Dodano: 2008-03-02, 21:42 ]
A to moje chłopaki i ich pojazdy :ico_haha_01:

Obrazek

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

02 mar 2008, 23:58

U nas już większa część rodzinki śpi, Ula dzisiaj po kąpieli pięknie zjadła i szybko zasnęła, bo o 19:30 już miałam czas dla siebie. Skończyłam piec ciasteczka, ktre zaczęłam ze 3 godziny wcześniej... to moja zguba, w ciąży przytyłam 10 kg, po porodzie miałam już 14 kg mniej, ale jeszcze pare chciałabym stracić, tylko tym ciastkom, biszkoptom i herbatnikom ciężko się oprzeć :-(

marcia_pod super kochany ten Twoj Krzysio, że tak ładnie dał Ci pospać, ja na Ulę też nie mogę aż tak narzekać, czasem zdarza jej się 5 godzin przespać :-)

Fintifluszka pisze:A... u nas wiatr nie był taki zły, choć we Wrocławiu miało być kiepsko, nawet prąd nie padł co się zwykle zdarza...


też jestem z Wrocławia!!! :064: :ico_brawa_01:

CleoShe pisze:Ach,, i chcialam sie jeszcze pochwalic, ze pierwszy raz w zyciu obchodze nowe dla mnie swieto.. Dzisiaj w Anglii jest Dzien Matki :ico_brawa_01: :-D . Od Norbercika dostalam czekoladki i karte wypisana przez tatusia ;-) :-D


Bardzo miło musiało Ci być, że Norbercik pamiętał o takim ważnym święcie :-)

iwona83 i madziarka81 bardzo Wam dziękuję za poradę, już zniej skorzystałam i zamieszczam dwie fotki mojego skarbeńka :500:

Zmykam lulu, trzeba się wyspać troszkę...

Dobrej Nocki dla Wszystkich :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

03 mar 2008, 00:20

pinko pisze:Bardzo miło musiało Ci być, że Norbercik pamiętał o takim ważnym święcie :-)


Hhehe.. sama musiałam pamiętać.. Byliśmy na zakupach i namówiłam mojego Rafała by kupił mi z tej okazji kartkę.. potem dorzucił czekoladki, a wdomu jak obiad gotowałam to Rafał wypisał bardzo uroczo mi tą kartkę :-)

Pozatym witam nową - Pinko :-)

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

03 mar 2008, 10:46

O co ta, o tej porze ja witam? Noc była taka sobie, cóż ja tylko narzekam bo wam wszystkim dzieciaczki ładnie śpią.
W domu wszyscy chozy oprócz mnie i małego, mam nadziję że nas ominie chodziaż :ico_chory:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość