Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

18 sie 2008, 20:27

Jula sie właśnie kapie z tata cos marudna jest ostatnio zwalm to na ta trojke ktora siedzi juz pod samym dziasłem a za nic sie nie moze przebic :ico_noniewiem:
W ogóle dziewczyny jakos tak rzadko odwiedzają wątek.
wiesz tak sobie mysle moze dziewczyny tak zadko nas odwiedzaja bo mało sie tu dzieje każda sobie mysli a co bede pisac jak i tak nikt tu sie nie pojawia i suma sumaru watek podupada :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: a szkoda na lutowkach az wze a u nas :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Gozdzik śliczne fotki. a Julka wyglada na nich jak duża dziewczynka. Nigdy nie uwierzyłabym , gdybym nie wiedziała, ze nie ma jeszcze 1,5 roku
nie jestes jedna w tych opini gdzie sie nie pojawie z Jula wszyscy mi sie pytaja ile ma jak powiem ze jeszcze 1,5 roku nie ma to robia takie oczy :ico_szoking:
jeszcze do tego Jula zaczeła wszystko mówic oczywiscie te trudniejsze słowa sa troche przekrecone ale wiadomo o co chodzi pamieta takze co jak sie nazywa ma niesamowita pamiec hihi tylko dalej chodzi jak kaczuszka choc ostatnio wydaje mi sie ze juz lepiej drepta

[ Dodano: 2008-08-18, 21:11 ]
noi zostałam sama :ico_noniewiem: Wojtek poszedł Jule usypiać na forum nikogo nie ma :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: ech...

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

18 sie 2008, 21:46

Hej :-)

Ja jeszcze dwupak :ico_ciezarowka:

gozdzik, Juleczka super wyszła na zdjęciach, ma tak dużo włosów, szok :ico_szoking: moja Zuzka przy niej to prawie łysa można powiedzieć :-D

urmajo nie mają chęci nas dziewczyny odwiedzać. Nawet beatris rzadko wpada :ico_noniewiem: Niedługo pewnie i ja się na parę tygodni wykruszę, zanim zorganizuję się ze swoimi maluchami.

A Zuzia padła o 20.30 i ja zaraz też się kładę. Co do mówienia, to umie tylko naśladować różne zwierzątka, no i te podstawowe mama tata dzidzia itp.

Lecę, bo naprawdę jestem zmęczona.Dobranoc marcóweczkom.

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

18 sie 2008, 22:27

eeeee no ja też staram się być na bieżąco :ico_oczko:

Nie miałam neta wczoraj a dzisiaj mieliśmy plener więc nieco mniej czasu miałam niż zwykle :ico_oczko:
Zdjęcia z pleneru narazie na nk będą ale obiecuje że tutaj też wrzuce :-)

Zmykam bo znowu kręgosłup daje o sobie znać :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

sensibel kochana Ty jeszcze w dwupaku :ico_szoking: trzymaj się i pamiętaj że na porodówce duchem z Tobą będę :ico_oczko: z resztą pewnie pozostałe dziewczyny też :-)
gozdzik Jula cuuuuudna :ico_brawa_01: Czasem się zastanawiam czy Ty nie pomyliłaś wątu z "marcowymi dzieciaczkami 2006" :-D
Rośnie Ci jak na drożdżach. Hihi jednak cycuś robi swoje :ico_oczko:

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

18 sie 2008, 23:15

DOBRY WIECZOR DOBRY WIECZOR :):):):)
mnie tu kika dni nie bylo ale u mnie duuuz osie dzialo :) a raczej u mnie osobiscie bo ten weekend byl weekend balowania przezemnie :) wiec tak hmmmm od czego tu zaczac :)
a wiec w piatek bylam na lajtowym grilu fajnie od 12-20 w sobote bylam na paniejskim iiiiiiiii cieeeeeeeeeeezko bylo strasznie duzo wypilysy bylo 15 dziewczyn i z kazda wypic to ciezko, pozatym jak to wiekszosc okreslila jestem bardzo symatyczna i dusza towarszystwa trzeba sie ze mna napic wiec wypialm chyba duuuze wiadro wodki fuuuu jak sobie teraz pomysle, [rzyjechal o 21 striptizer nigdy nie widzialam i szczerze mowiac nie mam czego zalowac bo ten u tej znajomej byl lekko mowiac kijowy wogole mi sie nie podobal taki gretwy jakos nie tak hmmm ale trzeba bylo krzyszcze dopingowac i wogole trala lala :) za 20min takca wokol panny mlodej wzial 800zl granda na calego mi by szkoda bylo kasy :( ale to ich sprawa a potem poszlysmy na dyskoteki mialysmy isc do 3 ale po 2 byla totalna rezygnacja bo niektore padly ja bylam twarda i dobrze sie trzyamalam nawet ok godz 3 stwierdzialm ze jestem juz zupelnie trzezwa i moge wracac do domu wiec wsiadlysmy do taxi bylo by fajnie gdyby facet nie grzal bo mnie strasznie to zmuslilo :( no i niedziela byla na kacu :( a dzis ran ozawiozlam macia do mojej mamy a sama pojechalam na zakupki kupilam sobie czerwone butki czerwona torebke, korale czerwone i kolczyki a do tego mam mala czarna sukieneczke :) ubiore sie tak na sprawe (o mieszkanie babci jade do szczecinka by powyklucac sie o moej mieszkanie ktore mi babcia przepisala a moi wujkowie sa beznadziejni i sie na to nei godza ale nie wazne) wiec tak potem wrocilismy z maciem juz wykapalismy ja jeszcze smignelam na solarium i jestem juz :)
sliczne bobaski duze i wogole
hmmmmm :ico_sorki: nie pamietam :ico_sorki: tego wsyztskieg o tak duzo ostatnio w srode jak moj P wroci jade do szczecinka 480km bo w czwartek mam sprawe u notariusza o mieskznie mojej babci przepisala na mnie a wujkowie sie na to nei godza no i iwelka chryja :( w czwartek wracam i w sobote smigam na morze na tydzien wiec troche mam obowiazkow wiec spadam lulu kolorowych snow zycze buziolki papap
sensibel wypakuj sie :)

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

19 sie 2008, 09:47

witajcie

Ja oczywiście w pracy. Siedzę i aklimatyzuję się :-D :-D :-D popijając kawkę.
Może jest ktoś chętny :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:

sensibel z niecierpliowością oczekuję informacji o rozpakowaniu.

gozdzik pewnie masz rację. Po prostu za mało się dzieje na naszym wątku, ale koło sie zamyka jak mało piszemy.

A co do gadania. To ja widze , że Juleczka zdolna dziewczynka. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Majka też duzo mówi. Ja w każdym razie mogę ją zrozumieć. Niektóre wyrazy wymawia bardzo wyraźnie,a niektóre po swojemu. Zwracam uwage na to, zeby do niej mówić poprawnie a nie zdrobniale.

Karolina widze, że u Ciebie życie towarzyskie kręci sie pełńą parą i super. Życzę powodzenia na sprawie , wygraj ją. A pewnie będziesz wyglądała zjawiskowo w tej sukience i nowych dodatkach.

Aga czekamy na fotki z pleneru.

No dobra ide troszke popracowac.

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

19 sie 2008, 12:29

Hej.

Ja nadal 2w1 już mnie to denerwuje..Przyznam szczerze, ze mam już dosyc tego stanu i czekania, ale cóż zrobić :ico_noniewiem:

Karolina
wiem coś w kwestii spadków,, podziałów itp. Tu sprawdza się przysłowie, ze z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciu. Niestety, jesli chodzi o pieniądze wszyscy jesteśmy tacy sami - każdy by chciał je dostać.

Urmajo miłej pracy. Co do mówienia zdrobniale ja też staram sie pilnować i mówić "normalnie", chociaż czassem mi się wymsknie :-)

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

19 sie 2008, 13:00

Witajcie my po spacerku Jula smacznie spi :-D
no prosze jaki ruch na tt nastał oby zawsze tak było :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
urmajo, ja tez pilnuje zeby do Juli mowiono normalnie od samego poczatku i nie wiem czy dzieki temu czy nie Jule tak ładnie puszcza mowa oby tak dalej :-D
sensibel, a moze jakis mały sexik :ico_oczko: na rozruszenie ponoc przyspiesza ale ja tam ekspertem nie jestem
karolina24, Witaj bedziemy mocno trzymac kciuki za wygrana sprawe

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

19 sie 2008, 13:23

gozdzik, może i masz rację :ico_wstydzioch: ale z drugiej strony jak szybko sie pojawiły mogą tak szybko się skurcze skończyć. Już sama nie wiem :ico_noniewiem:

Zuzia wstała, lecimy na obiadek :-)

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

19 sie 2008, 13:26

dzieki dziewczyny za pocieszenie ale zobaczymy
narazie to Wam pokaze co sobie kupilam do sukienki :) nie oddaje koloru ale chociaz zobaczycie :) a jak sie ubiore w czwartek to zrobie sobie zdjecie i Wam wkleje :)
tu buty
Obrazek
Obrazek
a tu torebka
Obrazek
i do tego oczywiscie sa czerwone kolare i czerwone kolczyki i czarna sukienka :) i jak????

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

19 sie 2008, 13:40

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Super dodatki
Bedzie bomba :-D

[ Dodano: 2008-08-19, 13:41 ]
sensibel, SMACZNEGO :-D :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości