bcian
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1753
Rejestracja: 19 sie 2008, 10:11

20 sie 2008, 11:05

Cześć bcian dlatego że kiedyś przez pomyłkę zjadłam literę w słowie bocian,miałam podpisać się bocian a napisałam bcian,na imię mam Ewa

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

20 sie 2008, 12:46

Witam :-D my po zakupkach i spacerku w parku,oraz bylismy na placu zabaw :ico_oczko: kupilam upominki na jutro na wielka wyprawe do Sosnowca hihi,K@tk@ przyjezdza do mnie i smigamy do Babe BOOM :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


KAMILKO fajne miejsce na tatuaz :ico_oczko:


BOCIAN czyli Ewa witaj ponownie,a skad jestes??i napisz cos wiecej o sobie :ico_oczko:

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

20 sie 2008, 15:11

kuźwa ale tu nudno.... nie mam co czytać, a takiego mam dzisiaj lenia.... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

20 sie 2008, 15:33

Witam ja po pracy i po obaidku zrobionym przez P "zapiekanka" pyszna :):
Okdurzone posprzatane marcinek nakarmiony ....hm tatus sie spisuje heheh :):

Bcian witam :):

Indigo ja nie mam tatuazu ale nie jestem tez przeciw :):
Ale tak jak radzi BeWu w takim miejscu gdzie bedzie go mozna zaklryc za parenascie lat ;p

odezwe sie wieczorem ;):

bcian
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1753
Rejestracja: 19 sie 2008, 10:11

20 sie 2008, 17:52

Jestem z województwa podlaskiego :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

20 sie 2008, 21:25

magda26, to super jak meczyzni sobie rade daja :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


bcian, ja jestem ze slaska :-D



W pazdzierniku ide na wesele do mojej kuzyneczki,bo jest w :ico_ciezarowka: i szybciorem slub!!!!

[ Dodano: 2008-08-21, 08:52 ]
PUSTKI :ico_szoking: :ico_szoking: witam sie i zmykam na spotkanie z K@TK@ I BABE BOOM :-D :ico_brawa_01: :-D :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

21 sie 2008, 09:17

Witam :)
Obecna, ale nieprzytomna. Muszę się ogarnąć trochę i wpadnę do Was kochane.
Buziaczki

bcian
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1753
Rejestracja: 19 sie 2008, 10:11

21 sie 2008, 10:19

Witam właśnie usypiam małego,obiadek już się dusi :-)

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

21 sie 2008, 10:34

Witam i ja moj Marcinek zalicza drzemke .............
Obiadek wczoraj ugotowałam wiec z głowy a ja dzisiaj na popoludniówke buuuuu i jutro tez buuuuuu ale coz ...dam rade .....:):

Frydza udanego spotkanka :):

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

21 sie 2008, 12:48

A u mnie nieciekawie:/
Z Jarkiem mamy straszny kryzys. Ciężko mi i od kilku dni popłakuje po kątach. Nie chce mi sie nawet pisać o co chodzi bo tak naprawde o nic. Po prostu... basiu cos jak u Ciebie.
Dziś mały postep,ale zobaczymy jak to sie wszystko ułozy. Nie oczekuje pocieszenia ani dobrych rad. Po prostu chciałam to z siebie wyrzucić.

Wsadziłam Tomka do spania a ten zrobił sobie namiot z kołderki i jakoś mu nie do spania. A od rana nie miał drzemki jeszcze.
A ja byłam na rynku i właśnie kończe robić mu zupke z kalafiorai fasolki szparagowej.

Wczoraj babaski wieczór jak zwykle udany. Potrzebna mi taka odskocznia. za tydzień mamy w planach popkorn i film:"Lejdis". Kino domowe w pełnej wersji. Zeby sie dobić opijemy sie litrami coca-coli i będzie bosssssko.

Dziś mam na obiad kalafiora mniam.
A wieczorem fitnesik i wreszcie chyba prasowanie o ile będę jeszcze miała siły w co śmiem wątpić.

Alinko no wreszcie jesteś. Tęskimy. Pisz wszystko. Jak z Kocurem? Jak wakacje? Jak wańka? jak Ty?

Bocian z podlaskiego a dokładniej?? MOze coś więcej nam zdradzisz o sobie? Czy taka tajemnicza jesteś? Czym się zajmujesz jak nie wychowujesz dziecka? Ile masz lat? Jaki staz małżeński? Co lubisz? I takie tam...

Frydza fajnie, ze znów sie pobawisz na weselu. U mnie nikt nie chce się żenić. wzięli sie za robienie dzieci zamiast tego cholerka. A ja bym tam nóżką zarzuciła nie powiem:)
Pozdrów dziewczyny i czekamy na relacje.

Madziorka co robisz????

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość