Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

20 sie 2008, 19:38

no cóż Anitka i dla Ciebie :ico_pocieszyciel:

mojego też nie ma w domu a mnie powoli nerwy puszczają z tymi dzieciakami :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

20 sie 2008, 19:44

:ico_brawa_01: dla Julii, na pierwszy rzut oka widac, że inteligentna z niej kobitka.

Wiecie co a ja w szoku :ico_szoking: mo M stwierdził, że to ja się bezpodstawnie wydarłam i ja powinnam go przeprosić...ech ręce opadają, ale postanowiłam być ponad to i obeszłam sprawę milczeniem przechodząc płynnie do innego tematu.

Tosia właśnie usnela, ufff, przez to jej niespanie w dzień na wieczór jest mega marudna i tylko na raczki woła a jak ją odłożę to jest wrzask. Za to przynajmniej jak dostanie kaszke po kąpieli to sama zasypia.

Przysłali mi dziś prezenty dla przyszłej pani młodej, jeden z nich to strój bo przebieramy się za niegrzeczne uczennice :-D ale będzie zabawa!!

[ Dodano: 2008-08-20, 19:50 ]
Widze że znów mnie uprzedziłyście z postami Aga i Anita :-D

Anita Wystep jest drogi bo 500zł za 40min, ale kolerzanka była na wieczorze z tym własnie chłopakiem i ponoć jest wyszkolony, pare razy się przebira i fajnie to wszystko prowadzi tak że jest mila atmosferka. Ja już tyle kasy wydałam na ten wieczór że szok, niby jest nas 10 ale i tak wieksza częsć płacimy my z jadna koleżanka, ale przyjaciółka od serca jest tylko jedna i trzeba ją godnie pożegnac ze stanem panieństwa.

No co do mężów, mój własnie gdzieś poszedł, ki go wie gdzie, zapytał tylko co może żeby potem awantury nie było znów, a co ja mam go przywiązać niech se idzie, ja miałam wczoraj wychodzne bo byłam z przyjacielem na Batmanie nowym ( apropos dobry film ale bardzo mroczny) więc niech on se lezie i nie mówi gdzie, co mnie to. Nie no żartuje, dziś jestem nabuzowana i wsytarczy iskeierka i wybucham. Dobrze,że zaczynam prace w październiku, będe miała cos swojego, szkoda mi troche Tosie zostawiać ale bedzie w dobrych rekach a zadowolona mamusia to zadowolone dziecko....

[ Dodano: 2008-08-20, 19:54 ]
A i Anita, torcik bardzo prosto się robi, sama sobie wymyslilam przepis, tylko konieczne są świeże owoce, ja uzyłam malinki ale moze być bądź co. Robie biszkopt a jako mase mieszam ubita śmietane 30% z galaretka o smaku owoców które uzywam i potem jak juz jest troszke gesta to wylewam na pół biszkoptu, daje kupe owoców przykrywam drugim biszkoptem i smaruje resztką bitej smietanki, stroje owocami i tu były literki z czekolady do tortów firmy schwartau :) Torcik lekki, mało słodki i Tosi smakował to najwazniejsze!

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

20 sie 2008, 20:14

no dobra posprzatalam troszeczke ( bo przemeczac sie nie mysle :ico_oczko: ) zrobilam sobie drineczka a co :ico_oczko: i chyba sobie ogladne jakis filmik.
Aga ja tu marudze a ty dzielna babo siedzisz sama z dwojeczka pociech az mi wstyd...
Preudenc ja tez robilam takie ciasto z bitej smietany i galaretki tylko problem tkwi w biszkopcie a na wspomniany panienski to z mila chcia bym sie wkrecila... kiniecznie bedziesz musiala nam wkleic fotki a najlepiej wgrac na YouTube jakis filmik :ico_oczko:

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

20 sie 2008, 20:16

Ania muszę przyznać, że jesteś bardzo wyrozumiała dla męża PODZIWIAM :ico_sorki:
ale też coraz częsciej odpuszczam bo szkoda mi czasu na kłótnie i przekomarzanie

no z wieczorem panieńskim to się postarałaś :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a ja nigdy nie byłam na takim wieczorze....sama też nie miałam :-(

[ Dodano: 2008-08-20, 20:19 ]
faktycznie filmik z panieńskiego KONIECZNIE :-D :-D :-D .....już czekam ;P :-D

Anita z dwójką jak z jednym, bo przy jednym bardziej się starasz a tak więcej rzeczy olewasz :ico_wstydzioch: robisz to co musisz ....a dzieci się hociaż troszkę razem pobawią

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

20 sie 2008, 20:24

a ja nigdy nie byłam na takim wieczorze....sama też nie miałam :-(

Aga widzę ze tez sie wkrecasz na imprezke :ico_oczko: no ale fajnie bylo by miec Preuden za swiadkowa :ico_oczko: ja tez do wyrozumialych nie naleze a jak mam ochote wylac troche jadu to to robie tylko mam wyrzuty sumieniu ze czasem przy dziecku... ale moj nieraz twierdzi ze to lubi bo potem jest czysta atmosfera jak sobie pokrzyczę :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

20 sie 2008, 20:28

Anita i Aga Zapraszam na zabawe, zapewniam nocleg :-D Wiem,ze to mało realne ale fajnie pomyśleć że mogłybyście wpaść. Ja własnie znalazlam fajną stronę do drinków i sciagam sobie przepisy bo chce żeby było kolorowo i rózne smaki, a ponieważ fundusze ograniczone to postawiłam na wszystko co jest na wódce lub rumie :-D

JA mialam fajowy wieczór, te same laski ale trzy lata temu, tancerza nie było ale i tak było fajnie. W sumie to jest czwarty wieczór na którym będe, ale zapowiada się być jak najlepszy:

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

20 sie 2008, 20:33

no cóż to ja zazdroszczę :ico_placzek:

chyba sobie winka naleję Anita zrobiła mi smaka na drinka, ale na zapach wódki dziwnie reaguję po ostatnim wybryku...brrr :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2008-08-20, 20:37 ]
Moje dzieci spią :509:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

20 sie 2008, 20:39

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Ciebie Aga teraz możesz sobie odpocząć

[ Dodano: 2008-08-20, 20:41 ]
A co do wyrozumiałości no cóż Marek jest dość dziwny bo on rzadko chodzi na miasto, jak gdzieś wychodzi to nigdy nie wraca wstawiony i ogólnie to ja jestem ta bardziej imprezowa osoba w związku więc jak już idzie to jak nie mówi gdzie to nie pytam bo mu ufam :)

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

20 sie 2008, 20:42

Ania skoro i tak tu kwitne przy kompie- to może pochwalimy się dziewczyną zdjęciami wspolnymi ??? a ja się ruszę i to zgram

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

20 sie 2008, 20:42

No i zrobiłyście mi smaka na drinka a ja tu twardo zrzucam co sie da przed tym weselem, już schudłam kg przez to moje bolace gardło i płynną dietke, ale chyba bez drineczka sie nie obejdzie, zapuszcze sobie filmik jakowyś!

[ Dodano: 2008-08-20, 20:48 ]
znów mi ten post przyszedł po tym co pisałam, jasne ja chętnie zdjęcia zobacze:)

[ Dodano: 2008-08-20, 20:48 ]
Póki co podglądam wszystkich zdjęcia nowo dodane na naszej-klasie bo tak jest z kompem jak go włącze to ciężko mi odejść!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość