Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

03 mar 2008, 10:47

No to dzisiaj ja witam jako pierwsza (o ile znowu nikt mnie nie wyprzedzi)

u nas pobudka o 7 rano na mleczko i kupke i nie wiem czemu ale majka zawsze rano ma czkawke i tak sie z nia meczymy z pol godzinki az wkoncu zasypiamy no i budzi nas dopiero maz jak z pracy wraca

pinko fajne zdjecia Urszulki ale ona ma wloski

na pobudke :ico_kawa: i :ico_tort: musze was troszke utuczyc bo tylko ja gruba po ciazy zostane

a wlasnie wczoraj jak bylam w kosciele to jedna babka mi powiedziala ze fajnie juz schudlam az mi sie milo zrobilo no ale ja przytylam chyba z 25kg wiec minus 15 no to mozna powiedziec ze fajnie

no i Majka wstala papa

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

03 mar 2008, 11:53

I ja się melduję, u nas też pobudka ok 7, a o 7:30 karmienie prawie połtoragodzinne!!!! Ulcia nie chciała się odessać, a teraz zasnęła. Nocka minęła nam spokojnie, tylko dwie pobudki o 2:30 i 4:40, więc się wyspałam.

iwona83 pisze:a wlasnie wczoraj jak bylam w kosciele to jedna babka mi powiedziala ze fajnie juz schudlam az mi sie milo zrobilo

Ja tak w pracy w piątek miałam, wszyscy mi mowili, że świetnie wyglądam, że schudłam dużo, mowię Wam, wrociłam do domu bardzo podbudowana :-) hehehehe... ale my kobiety czasem próżne jesteśmy :-D

iwona83 dzięki :-), wszystkich dziwią te Jej włoski, można już spinki wpinać :-D

CleoShe pisze:Hhehe.. sama musiałam pamiętać.. Byliśmy na zakupach i namówiłam mojego Rafała by kupił mi z tej okazji kartkę..

Bo z facetami to już tak jest, że rzeba im przypominać delikatnie o rożnych datach :-)

Miłego dzionka

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

03 mar 2008, 11:59

no i znowu renia mnie wyprzedzila ja zaraz ide na spacerek juz tak Majke nauczylam ze codziennie chodzimy na prawie 4h

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

03 mar 2008, 12:06

Cześć dziewczyny...
Pinko, w której części miasta mieszkasz???

Gabriel jak zwykle ładnie pospał, ma dzisiaj chyba dobry humorek-jak wczoraj, śpi sobie teraz, chciałam go wyturlać na podwórko zanim się pogoda zepsuje, bo na razie świeci słonko i jest całkiem ciepło, ale nie będę go budziła...

może uda mi się jakiś obiad ugotować, bo ostatnio jest z tym problem
Ja przytyłam 22 kilo :ico_szoking: nie wiem ile miałam po porodzie, bo 9 dni w szpitalu byliśmy, a tam była tylko taka waga jaką jeszcze z podstawówki pamiętam-nie wiem jak się ją obsługuje, po powrocie do domu też od razu nie poleciałam na wagę :ico_noniewiem:
teraz jestem lżejsza już o 15 kilo, więc jeszcze 7 zostało, ale generalnie mój brzuch wygląda jakoś tak... okropnie, bo mam sporo tłuszczyku-ja zawsze raczej dbałam o figurę i ćwiczyłam więc ciężko mi się na to patrzy, zwłaszcza, że póki co nie mam czasu żeby się tym zająć...

[ Dodano: 2008-03-03, 11:08 ]
Iwona, jakby u nas nie trzeba było polować na pogodę, to też bym tyle godzin z małym spędzała na dworze, bo On lubi spacerki i jest grzeczny... na razie to jednak niemożliwe,
Nie mogę się doczekać lata, żeby sobie mały mógł leżeć w jakimś lekkim ciuszku w wózeczku, a nie taki opatulony jak teraz...

sabi_k77
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 347
Rejestracja: 09 lut 2008, 13:15

03 mar 2008, 12:09

Czołem Matki Polki :ico_haha_01:
U mnie właśnie zrobiła się piękna pogoda,wiatr się trochę uspokoił i cudne słonko świeci,aż chce się żyć :-D Coprawda czają się już jakieś brzydkie chmury,ale co tam :ico_oczko:
Nocka u nas taka sobie,Maja zrobiła sobie przerwe w spaniu od 1.30 do 4.00...,ale za to potem ładnie spała,wstałyśmy o po 9 :-) :-) :-)
CleoShe, druga nowa to ja,witaj :-)

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

03 mar 2008, 12:49

A witam Sabi i resztę dziewczyn :)
U mnie nocki teraz już codzień spokojne.. Norbert jak w nocy się obudzi to zapalam maleńką lampeczkę, szybciutko go przewijam, karmię, odbijam mu i odkładam do łóżeczka bez żadnego protestu. I śpimy do kolejnej pobudki a potem to już ranek. Wieczorem bywa marudny, jakby go brzuszek bolał, ale jak uśnie to już śpi 4-5h :).

Kupę właśnie zrobił i mi tu śmierducha pod nosem :ico_haha_01: Idę go przewinąć bo już w pupkę go szczypie i popłakuje. Bye...

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

03 mar 2008, 13:58

A Artur dziś ze mną pogrywa, na rękach śpi, ledwo goodłożę to płacz i już nie chce spać i tak w koło.
A dziewczyny ja mam pytanie, jak na zupkach dajmy na to pisze że od czwartego miesiąca to znaczy od rozpoczęcia czy od skończenia? Tak mi dzisiaj przyszło na myśl bo przyszła mi reklama z bebilonu z kaszką jakąś właśnie od 4. m-ca.

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

03 mar 2008, 14:08

Obrazek
a to zeby si wam cieplej zrobilo
Obrazek
na spacerku
Obrazek
i u taty na raczkach

[ Dodano: 2008-03-03, 14:35 ]
Renia0601 pisze:A dziewczyny ja mam pytanie, jak na zupkach dajmy na to pisze że od czwartego miesiąca to znaczy od rozpoczęcia czy od skończenia? Tak mi dzisiaj przyszło na myśl bo przyszła mi reklama z bebilonu z kaszką jakąś właśnie od 4. m-ca.


Renia wydaje mi sie ze za miesiac juz mozemy dawac ja juz sie tak zastanawiam zeby majce jakiegos soczku nie podac bo herbatki za bardzo nie chce pic a przeciez musi cos pic a nie moge jej co chwilke dawac mleczka

jak juz pisalam wczesniej babka co lezala ze mna w szpitalu juz podaje malemu obiadki, kotre niby sa od 4 a przeciez my dopiero w srode trzy skonczymy

[ Dodano: 2008-03-03, 14:37 ]
a jak widac na zdjeciu bede musiala majke juz do sportowego dawac bo w gondolce ma juz ciasno dzieci hiszpanskie chyba mniejsze sie rodza ze te gondolki takie male sa

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

03 mar 2008, 16:46

ja właśnie też myślałam czy by jakiegoś jabłuszka nie dać dajmy na to, może by coś kupki normalnie robił :ico_noniewiem:

sabi_k77
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 347
Rejestracja: 09 lut 2008, 13:15

03 mar 2008, 17:17

iwona83 pisze:a to zeby si wam cieplej zrobilo

Ale sie rozmarzyłam patrząc na to zdjęcie... :ico_oczko: A u mnie niestety po pięknym przedpołudniu przyszło paskudne,deszczowe popołudnie...Ale cóż,byle do wiosny :ico_haha_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości