Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

21 sie 2008, 11:22

:ico_brawa_01: oj chyba masz racje-ja chcialam w 2 torbe spakowac ale zmiesci mi sie do tej wiec tez wezme razem

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

21 sie 2008, 13:24

mmarta81, a tak wracając do Twojego męża to on się nie boi zostawiać Ciebie samej na noc w końcówce ciąży????? :ico_olaboga: pamiętam, ze pisałaś, ze długo mu zajmuje dojechanie około 2 godzin :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

21 sie 2008, 13:47

pamiętam, ze pisałaś, ze długo mu zajmuje dojechanie około 2 godzin
niby teraz tam gdzie jedzie to ma godzine zeby dojechac
:ico_noniewiem: ale malo co to mnie obchodzi bo i tak by nie przyjechal pewnie bo nie wierze ze sobie piwa tam nie wypije :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

21 sie 2008, 14:20

mmarta81, a tak wracając do Twojego męża to on się nie boi zostawiać Ciebie samej na noc w końcówce ciąży????? pamiętam, ze pisałaś, ze długo mu zajmuje dojechanie około 2 godzin
A wiecie jaki moj pie*******jest.Umowil sie z jakims pieprzonym kolezka,ze go 11 wrzesnia na Stanstet zawiezie :ico_zly: To najdalej polozone od nas lotnisko 200 mil w jedna strone,czyli jak glupek wyjedzie rano to wroci wieczorem :ico_zly: Jezu ,przysiegam rozwiode sie z nim :ico_zly: A ja tutaj k******** sama zostane i niech sie cos wydarzy,to bede taksowka do szpitala jechala.No jeszcze sprawdze czy to czasem nie sobota,bo wtedy to chyba z buta,bo na taksowke w sobote sie u nas 2 godziny czeka :ico_zly: On ma w nonono,on sie bardziej o tych swoich kolesi troszczy niz o mnie :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

21 sie 2008, 16:44

:ico_noniewiem: ale malo co to mnie obchodzi bo i tak by nie przyjechal pewnie bo nie wierze ze sobie piwa tam nie wypije :ico_noniewiem:
jejku jakie te chłopy głupki są , normalnie brak slow :ico_zly: :ico_zly: a jakby coś się zaczęło dziać to co on by zrobił???? Nie bierze tego pod uwagę, jakbyś się dostała do szpitala????
A wiecie jaki moj pie*******jest.Umowil sie z jakims pieprzonym kolezka,ze go 11 wrzesnia na Stanstet zawiezie :ico_zly: To najdalej polozone od nas lotnisko 200 mil w jedna strone,czyli jak glupek wyjedzie rano to wroci wieczorem :ico_zly: Jezu ,przysiegam rozwiode sie z nim :ico_zly:
jejku kochana normalnie ich pogięło wszystkich tych chłopów oni nie myślą w ogolę :ico_olaboga: :ico_olaboga: no nie mogę, brak mi slow na Twojego męża, zostawia Cie sama i to jeszcze blisko terminu, gdzie wszystko może się zdarzyć :ico_olaboga:
On ma w nonono,on sie bardziej o tych swoich kolesi troszczy niz o mnie :ico_placzek:
kochana nie plakaj, wiem co czujesz, ja przechodziłam kilka dni temu przez to samo, nie warto płakać, szkoda łez na nich, odpokutują jak się nasze dzieci kochane urodzą, wtedy zobaczymy jak im milo będzie :588:

A ja dziś praktycznie cały dzień przeleżałam, jakoś się tak źle czuje dzisiaj, tzn. teraz lepiej, brzuch mnie bolał, pogoniło mnie na kibelek, krzyż mnie bolał i jakoś tak dziwnie w ogóle się czułam, nie umiem tego opisać :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

21 sie 2008, 17:39

A ja dziś praktycznie cały dzień przeleżałam, jakoś się tak źle czuje dzisiaj, tzn. teraz lepiej, brzuch mnie bolał, pogoniło mnie na kibelek, krzyż mnie bolał i jakoś tak dziwnie w ogóle się czułam, nie umiem tego opisać
Oj Patuniu kochana lez,kurczaku bo to mi wyglada na zwiastuny porodu :-D a jeszcze kilka dni moglby Twoj synus posiedziec w brzuszku :ico_noniewiem:
odpokutują jak się nasze dzieci kochane urodzą, wtedy zobaczymy jak im milo będzie
No dokladnie,juz ja o to zadbam :ico_zly:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

21 sie 2008, 17:44

Oj Patuniu kochana lez,kurczaku bo to mi wyglada na zwiastuny porodu :-D a jeszcze kilka dni moglby Twoj synus posiedziec w brzuszku :ico_noniewiem:
nie wiem kochana czy to porod juz coraz bliezj, ale lekarz sprawdzal i mowil, ze wszystko jest zamkniete, brzuch mnie boli ale nieregularnie, zlapie potrzyma i puszcza ja tam sie znam i tego sie boje, ze sie zacznie, a ja nie bede wiedziala, ze to to :ico_noniewiem:
No dokladnie,juz ja o to zadbam :ico_zly:
na pewno kochana, ja myślę, ze i tak trochę to się na nich odbije, jeszcze sami przyjdą do nas w łachę

A wiecie co- coraz bardziej zastanawiam się nad porodem i coraz bardziej jestem przekonana do cc i będę jeszcze raz rozmawiała z położna, ze chciałabym jednak cc, przeraz mnie to nacięcie krocza i jakoś nie mogę sobie tego wyobrazić

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

21 sie 2008, 18:39

No ale czy zrobia Ci Pati tak cc-tylko dlatego ze chcesz???
Kurde mi nogi wysiadaja :ico_placzek: pokrecilam sie troche po domu obiad gotowalam i normalnie tak mnie bola ze szok :ico_noniewiem:
A jeszcze czeka mnie dzisisj spacerek :ico_noniewiem: obiecalam sobie ze do porodu bede chodzic codziennie na spacer jak niebedzie padac no i nie pada :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

21 sie 2008, 18:52

hej, mialam dzis wizyte u lekarza :ico_noniewiem: ,maly ciagle nie obrocony wiec czeka mnie cesarka,no chyba ze cos mu si odmieni :ico_noniewiem: , dowiedzialam sie ze szyjka macicy sie skraca do porodu, ale wszystko jest pozamykane, jak zwykle cisnienie mam takie se :ico_noniewiem: . Widzialam amlego chwilke na usg :ico_brawa_01: sprawdzala jego tento i bicie serduszka :ico_sorki: .Ale za to na koniec przypentala mi sie infekcja, pobrala wymaz ,wyslala i czekamy na wyniki do 2 wrzesnia, bo jedzie na wakacje i jej nie bedzie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

21 sie 2008, 19:00

:ico_sorki: Adia :ico_sorki: oby ta infekcja jak najszybciej sobie poszla :ico_zly:
I dobrze ze wszystko ok :ico_sorki: z Twoim maluszkiem-no zobaczymy czy sie obroci czy mu sie nie chce meczyc :-D i woli przez brzuszek wyjsc :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: KellyRek, Semrush [Bot] i 1 gość