Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

21 sie 2008, 20:00

Janiolek Ja wiem jesli dziewczyna jest sensowna to i Lenka będzie miala się z kim bawić. Wiem jak cięzko znaleźc opiekunke dobra w Krakowie więc trzymam kciuki,żeby się udało. A tak na marginesie fajne masz nazwisko :-D i już w końcu kumam skąd taki nick, hehe

Mała-mysz Oj to Ci Hania ładna noc fundneła, oby ta była lepsza.

Karolina Na pewno to był jakiś wirusik i teraz Amelka będzie już tylko zdrowiec is zybko wrócicie do domku :-D

Yvone Fajnie słyszec, że Amelka twoja odzyskała apetyt :ico_brawa_01:

Aga Wielkie brawa :ico_brawa_01: dzielna kobitko za ta umowe, doskonale cię rozumiem z tą niezależnością, dlatego własnie mieszkam tam gdzie mieszkam a nie w moim mieszkanku :-D No i mam nadzieje wielką że Adriankowi szybko ten wirus przejdzie. A co o dziadków to pewnie nie ostatni raz nie dopilnuja ale ciż począć, hehe

A ja mam mega dość, Tosia chyba definitywnie postanowiła skońcyć z drzemkami w dzień, kolejny dzień spala raptem 10min na spacerze, a wieczorem przed pójściem spać to jest taka marudna że szok :ico_olaboga: Na szczęscie teraz już śpi, a ja sobie moge pobuszowac po necie :)

[ Dodano: 2008-08-21, 20:09 ]
A i najwazniejsze dla mnie dzis sie Tosia pierwszy raz dzwigneła sama do stania, wiem wiem dla was to żadna nowość ale dla nas wielki sukces :-D , jestem dumna z mojej malej myszki!

mala-mysz
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 232
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:04

21 sie 2008, 20:28

W końcu znalazłam chwilę, żeby wejść na NK i pozwiedzać. Prudence, fajowskie zdjęcia. Też parę wrzucę zaraz.
Nie wiem, co wstąpiło w moje dziecko. Wczorajsza noc to był cyr, ale dzisiejsze usypianie nie jest lepsze. o, znów wstała...

[ Dodano: 2008-08-21, 20:33 ]
Rety, musiała Sebastiana do niej zawołać, wrotki zgubiłam ze śmiechu, a śmiejąc się raczej jej nie uśpię. Takie akrobacje robi w łóżeczku, że masakra. Szkoda, że nasza kamerę ma mój brat, bo bym to nagrała i pokazywała jej w przyszłości :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

21 sie 2008, 21:07

No szkoda, ja bym chętnie obejrzała :-D

A mnie się zrobil nastrój imprezowy bo próbuje pozgrywac muze na sobote, sama nie wiedzialam,że mam tego tyle na kompie....

mala-mysz
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 232
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:04

21 sie 2008, 21:29

No to powrzucałam... Weselne, czyli imprezowe. Jakby kogoś interesowały to można mnie znaleźć pod Ewa Wołyniec.
Mnie czeka imprezę niedługo, bo mój najmłodszy brat wkracza w pełnoletność. Trafił się rodzicom po 11 latach szczawik jeden.

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

21 sie 2008, 21:30

Ewa Ogladnełam fotki, fajowe :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A ja sobie otworzyłam Zagorka do tej muzy- to takie Bułgarskie piwo co mi własnie przyszła Pani młoda przywiozla z bułgarii!! :-D

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

21 sie 2008, 21:34

Ania dla Tosieńki WIELKIE BRAWA :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: teraz jak załapala wstawanie to każdą okazję będzie wykorzystywać :-D :ico_buziaczki_big:

Mała-mysz to skombinuj tę kamerkę szybko z powrotem i nagrywaj bo za parę latek to będzie pamiątka :-D

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

21 sie 2008, 21:40

Aga- no ale ona na razie tylko wstaje a potem zaraz siada na pupe, nie chce cpecjalnie długo stać podoba jej się samo to,że wstaje :-D Widzisz pewnie podpatrzyła u Julki i załapala, że to jest fajne!!!!

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

21 sie 2008, 21:47

no to koniecznie dawaj nam Tosie na wakacje jak wróci to będzie już śmigać po wybiegu jak prawdziwa modelka :-D - oj bo modelka z niej niezła , szczególnie spojrzenie...chyba mi męża uwiodła :ico_noniewiem: , przyszedł zerknął oooo znowu tiktak ooooooooo a to Tosia ....ehhhh faceci

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

21 sie 2008, 21:51

Ale sie rozpisalyscie moje drogie :ico_szoking: :ico_brawa_01:

Karolina super ze Ami juz ok!!!!

Yvone :ico_brawa_01: za ładne jedzonko

Mala myszo moja Nel ostatniej nocy to samo wyprawiala!!!Masakra!!!

Aga i Kasia oby chlopaki szybko wyzdrowily!!!!

Moj wieczorek panienski byl super!!!Szalalam z kolezankami po wszytskich klubach!
Mimo to penisowego ciacha bym zjadla noi pana tez poogladala wiec ania kiedy w koncu ten wieczorek???W sobote :-D ???Aha :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Tosi za wstawanie :-D

Anita z tymi facetami tak juz jest.Moj mi dzis aferke zrobl za takie gowienko ze szkoda pisac :ico_oczko:

Wiecie co??Ja proponuje Krakow jako miejsce naszego zlotu :-D

Zaraz poogladam zdjecia i oczywiscie przy piwku!!!

Aha Ania na ten bol gardla to tylko wodeczka i przejdzie :ico_oczko:

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

21 sie 2008, 21:55

Marta :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dzisiaj rozrywkowo :ico_brawa_01:

ale ja jakbym nie patrzyła to na spotkanie zawsze Wrocław wychodzi mi pośrodku :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość