blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

21 sie 2008, 13:34

Dziękuję wam dziewczynki za wsparcie. Ta informacja od lekarza tak naprawde dotarła do mnie wieczorem. Troszkę sobie popłakałam, ale malutko bo my musimy byc dzielne. Odwołałam wyjazd na wesele, choć to juz w tą sobotę. Ale trudno. Do pracy dzis mój M pojechał a ja sie lenie. Miałam dzis dwa razy twardzu brzuszek, stawiał się. Ale zaraz się położyłam i przeszło.

poccoyo- to prawda z tymi ciuszkami. Szczególnie ze my w zimie bedziemy spacerowac, to śpioworki i kombinezonki bedziemy zakładać, wiec ubranek nie bedzie widac. A dla gosci wystarczy ze dwa ładne kompleciki. Zazdroszczę łóżeczka, ja muszę zamówić, może jutro. Bo chcę wiekszość zakupów zrobić przez internet w ciągu dwu tygodni. Bo za dwa tygodnie mam wizyte i strasznie się boje ze mnie do szpitala wysle.

#ania#-- uważaj na siebie, Szerkiej drogi :-)

betka- mi tez długo nikt nic nie proponował, ale dwie osóbki troszkę mi oddały i jeszcze kuzynka moze cos podrzuci, ale to sie dopiero koazało ze trzy tygodnie temu. Nie martw się, napewno cos ci wpadnie. A jak nie, to ja ci odesle swoje, bo Maja ma termin na 1go listopada a pewnie w pazdziernku się urodzi. Co do spania, ja tez już noc drugą źle spałam. Obudziłam się przed 4 i nie mogłam juz usnąć,dopiero nad ranem troszkę. A mała tak fikała jakby chciała prze zskóre wyskoczyć, nawet czkawkę miała po 4 rano z tego fikania.

Kili- witaj serduszko, fajnie ze masz dziewuszkę, Maja bedzie maiała koleznkę, bo póki co, to sami koledzy w koło :) Ja moze jutro wstawie pralkę z ubrankami i powiesze nabalkonie póki nie pada jeszcze.

Motylek22- to dobrze, że się cieszysz z pracy. Tak mnie zainspirowała pokój twojego maluszka, ze juz zamówiłam naklejki :) Powyklejam kącik Mai :)


asiula_o - mądrego to i dobrze posłuchać, a raczej poczytać :) Na brzuszku nie opieram rąk bo mma za mały brzuszek :) nie da się :-D

[ Dodano: 2008-08-21, 13:54 ]
I wiecie oc jeszcze mi gin wczoraj powiedział? Zeby Sobie troszkę winka wypic lub piwka, to wtedy macica się rozluźnia.

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

21 sie 2008, 15:20

Witam mamusie.
I wiecie oc jeszcze mi gin wczoraj powiedział? Zeby Sobie troszkę winka wypic lub piwka, to wtedy macica się rozluźnia.
:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

Mi też w ciągu dnia twardnieje brzuszek. . . mam nadzieję że to nic złego :ico_noniewiem: Wizytę mam na poczatku września, tzn muszę się jeszcze zapisać.
Motylek22- to dobrze, że się cieszysz z pracy. Tak mnie zainspirowała pokój twojego maluszka, ze juz zamówiłam naklejki :) Powyklejam kącik Mai :)
Cieszę sie bardzo że mogłam być dla Was inspiracją :-)

poccoyo wcale się nie dziwię, jak bym miała już łóżeczko to bym błagała męża aby już je skręcił :ico_haha_01:

Kupiłam dziś pare potrzebnych rzeczy dla Filipka, żel do mycia ciała i włosków duża butelka, termometr do wody, oliwka w żelu x 2, płatki kosmetyczne, mokre chusteczki do ciała x 2, krem na odpażenia, pieluchy tetrowe x 10 i puder. Wydałam ok 100,- i jestem zadowolona :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Anetka29
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 14 sie 2008, 19:07

21 sie 2008, 17:05

u mnie dzisiaj wielkie pranie! już 2 pralki i jeszcze jedno wstawie, ale musze poczekac bo już nie mam gdzie wieszac :-) ale te na balkonie już prawie wyschły :ico_brawa_01: ale się cieszę z tych cuszków :-D

Motylek22 blumek pisała o pokoju dla Filipka, można go gdzieś obejrzec?

mi brzuszek też twardnieje za tydzień wizyta więc zobaczymy, mam nadzieje że bedzie ok

kupiłam sobie dzisiaj kg śliwek i już prawie wszystkie zjadłam :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

21 sie 2008, 21:46

Anetka29, tak na stronie 125 na naszym forum :ico_oczko:

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

21 sie 2008, 23:20

Motylek22, fajnie ze zadowolona z zakupkow. Ja co do kosmetykow to niestety musze poczekac do narodzin. Najpierw bede potzrebowala probek, i jesli one nie beda uczulac to wtedy kupie tubki itd... Sama jestem alergikiem i nie chce niepotrzebnie wydawac pieniedzy na cos co moze uczulic Oliwusia. Tym bardziej ze ja sama zanim kupie jakikolwiek kosmetyk musze wyprobowac z probki lub od kogos.

ja tez znow bylam na zakupkach - niby w hurtowni ale ceny... :ico_olaboga: Kupilam 2 pary rajstopek i czapeczke :-) Siostra tez byla dzis na zakupach i juz mam ubranko na zime (taki spiworko kombinezon), kolejna bluze (na korzuchu), dzinsy, bluzeczke i kocyk :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Jednak ta moja siostra to fajna jest :-D

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

22 sie 2008, 11:09

Leżenie0 dzien drugi. Jeszcze tylko 40 dni :) Jakos to znoszę , poki co. Biegam po necie. Ndarabiam zeleglosci w papierach. Wisze na telefonie prowadzac swoją firemkę i takie tam. Zakupki przez net :) I wstawilam pierwsze pranko z ciszkami Mai. Ładna pogoda, mam nadzieję, że szybko wyschnie :) A co u was? Ja to teraz raczej bede czesto pisac bo mam duuuuzo czasu :)

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

22 sie 2008, 11:37

ja wstalam dzis przed 6. zakupy zrobione. na obiad poprostu pierogi, szarlotka sie piecze, prezent naszykowany (dzis jade na urodziny), kukurydza ugotowana, pogadane z Oliwierkiem, ciuszki znowu przejrzane :-)
zostalo prasowanie :ico_olaboga: :ico_sorki: jak ja nie lubie prasowac!!!
i spanie tez przede mna!!! spalam dzis tylko 5 godzin. Ale zaraz to nadrobie - tylko niech sie szarlitka upiecze. W ogole w tym tygodniu krotko spie :(

blumek, a jak sie czujesz w ogole??

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

22 sie 2008, 11:55

betka, - dziekuję, bardzo dobrze ogólnie się czuję. Ale wiem że mala się gniedzi u ujścia więc leżę jak najwięcej. Ale z Ciebie pracuś wow. Ja tez mam duzo energii ale nie moge jej spozytkowac :( I tak nastawiłam pranie z ubrankami Majeczki, kupiłam podgrzewacz na allegro. Wszystki zakupy musze na necie zrobic. Nawet staniki do karmienia. Jakos to bedzie.

[ Dodano: 2008-08-22, 11:56 ]
A prasowac na siedzaco bede musiala. No chyba ze mi mama pomoze.

[ Dodano: 2008-08-22, 14:34 ]
Zrobiłam mega duze zakupy dla Majuni, buteleczki, podgrzewacz, szczoteczka do włosów i inne takie akcesoria. Juz nie mogę się doczekac przesyłki. :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

22 sie 2008, 15:29

blumek, fajnie ze zakupki sie udaly!! :ico_brawa_01: ja dzis czytalam troszke o buteleczkach i chce kupic takie ktore sie nie zapowietrzaja. firmy AVENT chyba. Nie wiem czy inne firmy tez takie maja ale narazie wiem ze ta napewno. Dobrzez ze buteleczki jeszcze nie sa takie drogie. Ale ci fajnie ze bedziesz miec dziewuszke!!! :ico_haha_02: bedziesz ja czesac i robic kucyczki :ico_brawa_01: uwielbiam dziewczynki male. Ale ja sie chyba tak latwo nie poddam - dziewczynka musi byc :ico_haha_02: tatus musi miec swoja corunie :ico_brawa_01:
Znajomi sie mnie pytali wczoraj co nam potrzebne bo oni i tak cos kupia dla Juniora, i wola zebysmy im powiedzieli bo kupia cos co sie przyda i nie beda musieli myslec co moze nam sie przydac jeszcze. Sama nie wiem co im napisac... Moze taki reczniczek-szlafroczek?? Myslicie ze takie cos bedzie przydatne?? Ciuszkow juz mam wystarczajaco na poczatek!!!

Kili
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 19 sie 2008, 15:53

22 sie 2008, 15:49

Blumek - to nasze dziewczynki w mniejszości wśród chłopaków :-D jakoś mam wrażenie że ogólnie się więcej chłopców rodzi.
My jeszcze nie mamy imienia dla małej.

Dziś po wizycie u mojego lekarza (ale nie ginekologa) postanowiłam polatać po sklepach, upatrzyłam sobie koszulki do karmienia. Chciałam kupić cieplejszy sweter, ale chyba jeszcze nie sezon bo nic konkretnego nie znalazłam. To jak przyjdą chłodniejsze dni to mi tylko ubrania męża chyba zostaną zanim coś kupię:)
No ale po takim maratonie brzuch zrobił się twardy i rozbolał, więc po powrocie od razu się położyłam, a jak się położyłam to i zasnęłam.

Jutro jedziemy z mężem oglądać wózki - musi być super lekki, żebym mogła sama wnieść do mieszkania na 3 piętro.

Widzę że kupujecie butelki już teraz, myślałam że kupię dopiero jak by okazało się że z karmienia piersią nici.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość