Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

23 sie 2008, 12:14

Dzień dobry!
ojojoj dzisiaj troche glowa boli ale co tam, fajnie bylo wiec nie zaluje
hihi i to najważniejsze :ico_oczko:

Dałam dziś Zuzance jogurt, cały zjadła danone biszkoptowy. Myślicie,że można już dawać takie normalne jogurty? Bo któraś firma ma takie dla dzieci,ale ja dałam taki na spróbowanie i posmakowało.

Dziś znowu coś dostałam od jakiejś firmy, tylko nie wiem co, bo mam awizo :ico_zly:

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

23 sie 2008, 12:22

Dałam dziś Zuzance jogurt, cały zjadła danone biszkoptowy. Myślicie,że można już dawać takie normalne jogurty? Bo któraś firma ma takie dla dzieci,ale ja dałam taki na spróbowanie i posmakowało.
Jesli jej smakowało i nie ma żadnych skutków ubocnych to myslę że możesz dawać.
No to Eve przyznaj się z kim tak imprezowałaś???
Eve mój Misiek wczoraj też wrócił podciety.Czy Wy przypadkiem razem nie piliście? :ico_brawa_01:

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

23 sie 2008, 19:34

Ja już posprzątałam a w poniedzziałek remontu c.d.
Teraz siedze sama i odpoczywam bo A zabrał Olusia na zlot samochodów tuningowych :ico_puknij: Olek już i tak ma bzika na punkcie samochodów a tatuś jeszcze bardziej go nakręca :ico_oczko:

Eve to bardzo sie cieszę ze znajdziesz czas na spotkanko, myśle że gdy będzie fajna pogoda to może umówimy sie w jakimś parku w Kato bo to połowa drogi dla ciebie i dla mnie, może w parku koło wesołego miasteczka co??
Eve i ja też jestem ciekawa z kim tak imprezowałaś ?? :ico_oczko:
Dziś znowu coś dostałam od jakiejś firmy, tylko nie wiem co, bo mam awizo
do mnie na razie tylko bobowita dotarła i to w jakiejś skromniejszej wersji bo tylko mleko , kaszka i książeczka o odzywianiu

Kocurka ja też jestem zdania że jak po tym jogurcie nic się Zuzi nie działo to możesz dawać, ja na razie daje danonki (prawie codziennie) ale słyszałam że tak jak pisała majandra najepsze są naturalne jogurty i do tego świeże owocki. Choć przyznaje że ja jeszcze nie próbowałam tak dawać :ico_wstydzioch:

Kicia wiesz że ja też mam teraz na wszystko mniej czasu, staram się Olka nie spuszczać z oczu bo nigdy nie wiadomo co nabroi. Ale kochana rób wszystko żeby jak najczesciej tu zaglądać bo jak tak dalej pójdzie to wątek padnie :ico_placzek:

I to tyle bo przyjechali moi mężczyźni :-D

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

23 sie 2008, 20:00

jestem!

dziewczyny imprezowalam z rodzinka i znajomymi :-D
Eve mój Misiek wczoraj też wrócił podciety.Czy Wy przypadkiem razem nie piliście? :ico_brawa_01:
nie mowil Ci ze byl u mnie na imprezce???? hehe :-D :ico_oczko: :ico_oczko:
może w parku koło wesołego miasteczka co??
ok, nie ma sprawy :-)

ja jogurtow jeszcze nie dawalam, ale to przez ta niby skaze Szymona, ale wiecie co ja stwierdzilam ze chyba on tej skazy juz nie ma bo nieraz od nas wcinal cos z nabialu i zadnych objawow, wiec bardzo sie ciesze i nawet jak przylecielismy tutaj to kupilam mu w sklepie zwykle mleko modyfikowane bo tamto z UK nam sie skonczylo, dzisiaj dostal rano i nie zauwazylam zeby mu sie cos dzialo, wiec super :ico_sorki:
a danonkow jeszcze nigdy nie jadl, musze tez mu dac na sprobowanie :ico_oczko:
dzisiaj za to potluk szklanke z piwa ktora zostawil moj "szwagier" oczywiscie sie tym nie przejal i poraczkowal sobie dalej :ico_olaboga:
a ja musialam odkurzacz wprawic w ruch a Szymon oczywiscie wielki ryk bo odkurzacza sie boi tak samo jak suszarki do wlosow :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

23 sie 2008, 20:43

Szymon oczywiscie wielki ryk bo odkurzacza sie boi tak samo jak suszarki do wlosow
hehehe, Zuzia tak samo! A jak była niemowlaczkiem to normalnie odkurzałam przy niej.

No to jak Zuzi smakuje to będzie dostawać jogurty i serki. Ja jej próbowałam dać naturalny jogurt z owockami ze słoiczka, ale nie chciała. Ja wiem,że takie jogurty mają cukier,ale w sumie Zuzia nie je innego cukru niż ten, więc lepszy jogurt niż czekolada. Czasem zjada biszkopcik, i tyle jej słodkości.
a danonkow jeszcze nigdy nie jadl
Zuzanka jadła danonka,ale dla niej taki malutki kubeczek to za mało,a nie chcę jej dawać dwóch naraz, bo te serki to chyba nie są polecane takim maluchom.

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

23 sie 2008, 22:34

Kocura ja daje Kacperkowi serek homogenizowany,czasami danonki ale są za małe dla niego :-D a ten jogurt z danona biszkoptowy to mu też raz dałam i bardzo mu smakował,jogurty można dawać po 6 miesiącu a twarożek po 9 i jak byłam ostatnio u lekarza i rozmawiałyśmy na temat tej wysypki małego to powiedziałam jej że myślałam że Kacper ma wysypkę właśnie od danonków ale ona powiedziała że raczej nie i nic nie powiedziała że nie mogę dawać. Jak piszesz że Zuzia je tylko tyle cukru co w tym jogurcie to ja myślę że nie masz się zupełnie czym martwić,cukru z diety dziecka niemożna zupełnie wyeliminować bo jest on potrzebny dla mózgu.
oczywiscie wielki ryk bo odkurzacza sie boi tak samo jak suszarki do wlosow :ico_noniewiem:
_________________
hehe Kacper boi się odkurzacza :-D
dzisiaj dostal rano i nie zauwazylam zeby mu sie cos dzialo, wiec super :ico_sorki:
no to super że już mu minęło :ico_brawa_01:

A ja dalej walczę z usypianiem małego ale od tamtego razu co wam pisałam to cały czas zasypia sam tylko że to trwa długo,wczoraj godzinę zasypia i dziś też godzinkę :ico_olaboga:

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

24 sie 2008, 12:18

Kicia majandra ma rację, może rzeczywiście odczekaj dłużej albo np ogranicz spanie w ciagu dnia wtedy może wieczorem szybciej padnie :ico_noniewiem:

Eve fajnie że spotkanko się odbędzie, może jeszcze Ania się dołączy :-) ANIUUUU słyszysz???? robimy spotkanieeeeee !!!!

Ja dzis wściekła jestem bo bylam rano z mamą na takim targowisku w Kato (Eve pewnie wie gdzie :ico_oczko: ) i nałaziłysmy sie jak glupie bo chciałysmy sobie cos kupić na roczek i wesele teściowej i w sumie wysżłysmy z pustymi siatami :ico_placzek: ja tylko Olusiowi kupiłam eleganckie beżowe spodnie z kamizelką i do tego koszula z muszką :-D wszystko jak z garnituru tylko bez marynarki :-D
Wracam do domu a tam po sniadaniu nei posprzątane, , ciuchy rozrzucone o moi faceci w najlepsze spią :ico_zly: :ico_zly:


Aha no i kupiłam nam (mnie i męzusiowi) pościel w ramach prezentu naszego rocznicowego :ico_brawa_01: O taką -wzór nr 08 http://www.allegro.pl/item416877149_and ... 0x220.html

na razie tyle za chwile bedzie c.d.

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

24 sie 2008, 13:12

tyle piszecie o serkach i jogurtach że ja zamiast danonków spróbuje Olkowi podsunąc cos innego np bieluch z owocami albo serki homogenizowane ciekawe czy będą mu smakowały czy przejmie smaki mamusi i nie tknie, ja z nabiału pije tylko mleko i jem bitą smietane no i ser ale tylko na pizzy :ico_wstydzioch: Mam nadzieję że Olek jednak nie będzie taki jak ja, w końcu danonki mu smakuja wiec to dobrze wróży :ico_haha_02: Aha a ja ostatnio kupuje danonki takie większe.

Majandra trzymam kciuki żeby już wkrótce zasypianie Maciusia było bez płaczu. Ale i tak dla was duże :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-08-24, 13:16 ]
Kocurka czekamy na ciacho :ico_oczko: a dla Zuzi słodzutkie buziaczki od Olusia (mam nadzieje ze żaden kawaler się nie obrazi :ico_oczko: ) :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:

I jeszcze spóźnione życzonka dla Jasia, który pewnie teraz zwiedza obce kraje :ico_haha_01: :ico_zdrowko:

Lece kończyćc obiad
Ostatnio zmieniony 24 sie 2008, 14:01 przez eSKa, łącznie zmieniany 1 raz.

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

24 sie 2008, 14:00

spróbuj dawać takie serki na kanapkę, ze szczypiorkiem itp. Maciuś takie bardzo lubi
dzieki za pomysł :ico_sorki: Olek uwielbia chleb z pomidorem wiec serek wsadze mu pod pomidorka, :-) ze szczypiorkiem tez sprobuje

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

24 sie 2008, 14:58

:ico_tort: od Zuzanki :-)

I za życzonka dziękujemy :-)

Oooo, to i ja Zuzance dam serek na chlebek!

eSKa, bardzo ładna pościel, tzn. wzór, bo satyna odpada, nie lubimy oboje.
Ale Oluś będzie ekstra wyglądał w tym ubranku, elegancko :ico_brawa_01:

Zuzanka zrobiła pierwsze kroczki dwa tygodnie temu, a potam przerwa. Dreptała sobie przytrzymując się rączką. A wczoraj tak po prostu zaczęła chodzić, zrobiła kilka razy po kilka kroczków :ico_szoking: A potam na placu zabaw dała się prowadzić za jedną rączkę, co kiedyś było niedopomyślenia. Ale z nią tak jest, z niekapka nie chciała pić,aż pewnego dnia zaczęłą pić jakby nic innego w życiu nie robiła tylko z niekapka piła :-D Bestia mała :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość