Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

24 sie 2008, 14:46

a lekarz zalozyl mu tampon i kazal plukac woda z sola.
:ico_brawa_01: widzisz dokladnie to Ci wczoraj wieczorkiem napisalam-bo mi tak kazal zrobic po wyrwaniu jakby mi krew leciala
Wiecie co,bola mnie co rano stopy od spodu
:ico_haha_01: to chyba koleja ,,dziewczynkowa,,przypadlosc Miszka bo mnie tez tak bola cos jakbym miala starte czy cos :ico_noniewiem:
Nuda nuda...wiecie co Marcin wymyslil....ze pojedziemy jutro na grzyby :ico_puknij: ja tu grzyba nigdy nie widzialam(no chyba ze w sklepie) a poza tym jak ja bym miala zbierac niby te grzyby z tym brzuchem :ico_olaboga:
Czasem sie zastanawiem czy on wogole mysli.... :ico_puknij:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

24 sie 2008, 16:19

ja tu grzyba nigdy nie widzialam(no chyba ze w sklepie) a poza tym jak ja bym miala zbierac niby te grzyby z tym brzuchem
:ico_brawa_01: My co roku chodzimy na grzyby,potem caly rok je wpieprzamy,sa takie same jak w polsce tylko wiecej bo nikt ich tutaj nie zbiera :ico_brawa_01: Bylismy w zeszlym tygodniu w lesie i jeszcze grzybow nie bylo niestety,tak ze raczej na ogromne zbiory bym jeszce nie liczyla :ico_haha_01: A i nie dajcie sie zlapac bo tutaj zbieranie grzybkow to naruszanie runa lesnego za ktore to wykroczenie mozna dostac mandacik :-D Ale tak jak mowie my zbieramy co roku i to w parku narodowym i jeszcze nas nigdy nikt nie zlapal.Moze niech lepiej Marcin jedzie sam,bo ja ledwo czlapalam w zeszla niedziele po tym lesie i po godzinie juz kazalam do domu sie zawiezc tak mnie te stopy od spodu bola ze nie umiem chodzic :ico_placzek:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

24 sie 2008, 16:55

My co roku chodzimy na grzyby,potem caly rok je wpieprzamy,sa takie same jak w polsce tylko wiecej bo nikt ich tutaj nie zbiera
:ico_szoking: to ja na serio myslalam ze tu nie ma grzybow :ico_noniewiem:
Bylismy w zeszlym tygodniu w lesie i jeszcze grzybow nie bylo niestety
no wlasnie to chyba tak od wrzesnia sie sezon a grzyby zaczyna-chociaz tu pada i temperatura jak u nas we wrzesniu :ico_sorki:

Ale nudy,,,niedawno wstalam :-D i nic mi sie nie chce :ico_noniewiem: Marcin spi oczywiscie :ico_puknij:
Wiecie co mi sie zdaje ze troszke zawsze przydusze ta moja Igusie jak spie :ico_noniewiem: staram sie nie ale...czasem nie wychodzi :-)

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

24 sie 2008, 19:18

Czesc :ico_brawa_01: stawiam wodke z lodem i ogromna zakąska :ico_brawa_01: :-D , koniec pracy i laba :ico_sorki:
Wszyscy powiedzieli mi dowidzenia :ico_noniewiem: dostalam kwiatki :-D , mlo było
My co roku chodzimy na grzyby,potem caly rok je wpieprzamy,sa takie same jak w polsce tylko wiecej bo nikt ich tutaj nie zbiera
to pewnie i U mnie sa :ico_brawa_01: , oni to tylko pieczarki przeciez szamaja :ico_oczko:
Wiecie co,bola mnie co rano stopy od spodu,az nie moge sie z lozka zwlec,nie wiecie co to moze byc?Spuchniete sa tylko troszke ,wiec to jakies dziwne mi sie wydaje
mam to samo ale tylko przez chwile pochodze i jest ok.
Wiecie co mi sie zdaje ze troszke zawsze przydusze ta moja Igusie jak spie staram sie nie ale...czasem nie wychodzi
kurcze moj lerzy ciagle na prawym boku, wiec jak sie połoze na prawej stronie to tez go troche zduszam :ico_noniewiem: ,ale nie wyrobie ciagle lezec na lewym boku :ico_noniewiem: wszystko mi dretwieje

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

24 sie 2008, 19:23

kurcze moj lerzy ciagle na prawym boku
:ico_brawa_01: Iga tez
stawiam wodke z lodem i ogromna zakąska , koniec pracy i laba
:ico_brawa_01: no to imprezka :ico_zdrowko:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

24 sie 2008, 19:28

mama sie mnie dzis pytała czy chce rożek dla małego z wkładem kokosowym czy nie, ja nie wiem który lepszy :ico_noniewiem: a, wy jaki macie?

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

24 sie 2008, 19:35

ja mam normalny rozek bez wkladu-slyszalam ze te kokosy-trawy itd uczulaja

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

24 sie 2008, 19:42

ze te kokosy-trawy itd uczulaja
a ja słyszałam ze nie :ico_noniewiem: , sama juz nie wiem :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

24 sie 2008, 19:43

Wiecie co mi sie zdaje ze troszke zawsze przydusze ta moja Igusie jak spie staram sie nie ale...czasem nie wychodzi
Ja tez w nocy przyduszam a potem rano jak sie nie rusza mysle ze zabilam :ico_olaboga: Ale to jakies schizy tylko bo wyczytalam ze nie da rady zrobic dziecku w ten sposob krzywdy :ico_brawa_01:
no wlasnie to chyba tak od wrzesnia sie sezon a grzyby zaczyna-chociaz tu pada i temperatura jak u nas we wrzesniu
No my tak wrzesien,pazdziernik zbieramy i na swieta jak znalazl,,czesc susze ,czesc mroze i mam do nastepnego lata :ico_brawa_01:
koniec pracy i laba
GRATULACJE :ico_tort: To piekny moment jest,ja juz od 6 tydodni siedze w domu,no coz nie dalam rady dluzej,mnie to wstawanie na 7 zabilo,jeszcze po nieprzespanej nocy to byl horror :ico_olaboga: Odpoczniesz teraz sobie :ico_brawa_01:
mama sie mnie dzis pytała czy chce rożek dla małego z wkładem kokosowym czy nie, ja nie wiem który lepszy a, wy jaki macie?
Ja mam 2 rozki ale takie normalne :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

24 sie 2008, 19:46

dluzej,mnie to wstawanie na 7 zabilo,jeszcze po nieprzespanej nocy to byl horror Odpoczniesz teraz sobie
no dokładnie czaem to płakac mi sie chciało masakra :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-08-24, 19:48 ]
te rożki z kokosem podobna jakos tak usztywniaja ale sa mieciutkie

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość