Awatar użytkownika
magda83
4000 - letni staruszek
Posty: 4364
Rejestracja: 14 wrz 2007, 23:26

24 sie 2008, 13:20

Hej dziewczyny
Dzis moj ma wolne wiec jakos spedzimy razem czas...
Jutro ide do lekarze-wreszcie :-D

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

24 sie 2008, 13:38

Przeżyłam jakoś wczorajszy dzień ale nie było lekko :ico_sorki: Mąż pomył wszystkie okna a to nie lada wyzwanie bo mamy mieszkanie 3,60m i wielkich 6 okien ale jakoś poszło. Ja poprałam firanki ale ręcznie bo pralka trochę zaciąga i posprzątałam prawie całą kuchnię. Najgorszy był okap :ico_olaboga: trochę się naszorowałam. No ale już po mału wracamy do pionu. Tymek daje popalić, chyba będzie chory, na szczęście maż dziś jest i wyszedł z nim na dwór bo piękna pogoda.

Ja jak chodziłam z Tymonkiem w ciąży chciałam wiedzieć co będzie bo spokojnie przez prawie całą ciąże mówiliśmy do niego synek (imię wybraliśmy dopiero tydzień po porodzie) :ico_wstydzioch: Teraz też chcę wiedzieć bo tak naprawdę to nie wiem jak mam się zwracać do brzuszka, cały czas jest dzidzia choć ja mówię że drugi synek siedzi :ico_noniewiem: No ale jutro wszystko się okaże :ico_oczko:

Co do ubranek to ja mimo tego że wiedziałam że będzie chłopak kupowałam wszystko uniwersalne bo jak wiecie różnie to wychodzi.

No nic życzę miłęj niedzieli. My dziś idziemy do siostrzenicy na urodzinki więc dzionek jakoś zleci (byle do jutra) :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

24 sie 2008, 21:43

hej kobietki, ja padnięta po wyprawie do rodzinki męża. Takie zloty rodzinne to istna mordęga dla mnie, zwłaszcza teraz. Siedzenie przy stole i sztuczny uśmiech na twarzy :ico_chory: i setki pytań oczywiście wiadomo o co.... :ico_ciezarowka: No ale już po wszystkim, zaraz mykam spać.
Evik i Magda83, czekam na wieści po wizycie u ginka.
Miłej nocki!

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

24 sie 2008, 22:04

dobrywieczor laseczki :-D widze ze 3/4D na pierwszym planie i .. sprawa plci :-D ja w sumie tez tak bardzo sie przyzwyczailam do synka, ze cieeeeeeeezko by bylo teraz w grudniu druga core bez szoku przywitac :ico_oczko: :ico_haha_01: ale - najwazniejsze ze dzidzi jest i zdrowo daje popalic :ico_brawa_01:
wy jutro do ginka, a ja na probe glukozy :ico_chory: :ico_chory: :ico_chory: :ico_chory: mam nadzieje ze dam rade i nie trzeba bedzie powtarzac :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: niecierpie slodkiego, mdli mnie juz na sama mysl, oby tylko sie kontrolowac :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

25 sie 2008, 08:14

Witam z rana

My dziś na szczęście pospaliśmy bo Tymek obudził się o 7.30. Trochę marudził od 5 ale jakoś nie za dużo. Może dlatego że spał z nami cała noc. Biedny ma katarek i strasznie się denerwuje ze nie może oddychać noskiem.

osita, ja robiłam już glikozę i na szczęście poszło dobrze. Nie mam problemów ze słodkim.

A jeśli chodzi o muzyke to ja za pierwszym razem słuchałam muzyki poważnej. Kładłam słuchawki na brzuchu jak siedziałam przed kompem. Muszę przyznać że mój synek jest bardzo muzykalny, tańcuje nawet przy hymnie narodowym :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

25 sie 2008, 08:32

witam dziewczynki..stycznioweczki jeszcze śpią wiec postanowiłam zaglądnąć do Was :ico_haha_01: mnie na ostatnim usg dzidzia nie pokazła co ma miedzy nózkami wiec nadla czekam, za jakies 2 tyg wybieramy sie na usg 4 d i moze tym razem sie uda :-D :-D
a narazie czasmi puszczam malenstwu Mozarta i mam ściągnęta klasyke dla bobasa-fajne połaczenie muyki powaznej z gaworzeniem dziciaczków

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

25 sie 2008, 08:37

Marcia77, grudniówki chyba też jeszcze chyba śpią niestety.

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

25 sie 2008, 08:41

witam
pogoda do bani i uswiadomilam sobie że nie bardzo amm się w co ubierać :-D a co to w grudniu będzie? :ico_olaboga:
wczoraj łaziłap po sklepach i tak sobie myślałąm w czym te maleństwo przywieziemy ze szpitala? kombinezon taki malutki to chyba mało wygodne z Łukaszkiem to nie mialam problemu bo rodziłam 30 lipca :ico_oczko:

jeszcze jedno muszę się wam pochwalić to głupstwo ale ja pekam z dumy - otórz mam fobie na punkcie szczurów nie chodzę do piwnicy bo kiedś tam były a wczoraj sie odważyłam i poszłam (z mężem i teściem) bo trzeba było zrobic porządek bałąm sie jak cholera przez pół wieczoru brzuch aż mnie bolal ale przełamałam ten najwiekszy lęk jestem z siebie dumna :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

25 sie 2008, 08:49

kasia1983, No to gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ja nie mam problemów z ubraniami bo rodziłam w listopadzie. Dokupiłam kilka bluzek na długi rękaw i jeszcze tylko jakies fajne adidasy i jest ok.
Ja Tymka przywoziłam w rożku i kocu. Nie ubierałam go w kombinezon. Kilka warstw ubranek i tyle co do auta i do domu spokojnie wystarczyło

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

25 sie 2008, 09:31

Czyszczenie...:(
Ostatnio zmieniony 01 wrz 2014, 20:18 przez Karolina2411, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość