Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

22 lut 2008, 22:17

witam kochane rownolatki
Magdzinka jak tam mała?????????? czekamy na wieściObrazek
a u nas marudzenie do kwadratu ślinienie również więc może wreszcie doczekamy zębów........Obrazek
a poza tym Natala na bank będzie alergikiem skórnym jak ja...... Kontakt ze świeżo wypraną w proszku rzeczą kończy się wysypką na zgięciach stopek (zaczęła raczkować i trze te miejsca) trzeba będzie się przeżucić na płyny do praniaObrazek i płukać 3 razy (teraz były 2 płukanka......)

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

22 lut 2008, 23:52

mówią, że brak wiadomości, to dobre wiadomości, oby też i tym razem

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

01 mar 2008, 16:02

mogę się przyłączyć?

Awatar użytkownika
akerl
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 732
Rejestracja: 16 mar 2007, 19:27

01 mar 2008, 17:10

bozenka74, jasne!!!!!!! :-D
tylko dziewczyny cos rzadko ostatnio zagladaja
Magdzinka nadal nic nie pisze co z Asią :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

01 mar 2008, 17:21

może rozrusza się wąteczek

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

02 mar 2008, 17:28

witaj bożenko serdecznie witamy
abegano ja prałam długo w płynie Lovela, a teraz przeszłam już na proszek
a jak nie to zawsze możesz użyć płatków mydlanych, są też w płynie

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

03 mar 2008, 13:28

dzięki dziewczynki za tak serdeczne przyjęcie.
A co z Asieńką?

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

03 mar 2008, 14:45

O witam Bożenko ,super ,że jestes z nami,przy Tobie to napewno rozrusza się wąteczek :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ja jestem tez ciekawa co u Asi ,mam nadzieję ,że Magda po prostu nie ma czasu i nie zagląda na TT :-) :-) :-)

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

03 mar 2008, 18:30

oj kochane, nie wiedziałam, że się o nas martwicie :ico_sorki: szybciej bym zajrzała wszystko napisać :ico_sorki:
nie zaglądałam bo miałam zwolnienie z pracy na Joasię, a w domu na komputer brakowało czasu
poszłam wtedy do lekarza, bo jak pamiętacie Mała nic nie jadła i nie piła tylko mleko z piersi i to ją uratowało :ico_sorki: inaczej musiałaby iść do szpitala, żeby się nie odwodniła. Miała ostre zapalenie dziąseł, ale tak straszne, że aż jej ząbki zakryły :ico_szoking: a wszystko przez to , że inne zęby zaczęły wychodzić na raz i te trzonowe i aż dziury w dziąsłach sie porobiły no i śliniła się aśka mocno i ciągle ręce do buzi wkładała i mimo że co 5 minut jej ręce mylismy to i tak wdała sie infekcja w te dziąsła no i dodatkowo pleśniawki się przyplatały. A zwolnienie dostałam właśnie po to , żeby ją jak najcześciej piersią karmić bo tylko tym żyła. Tak więc całe moje odstawianie na marne poszło ale najważniejsze, że dzięki temu Joaś w szpitalu nie wylądowała. Teraz już jest zdrowa ale mam inny problem :ico_placzek:
W zeszły czwartek miałam wypadek samochodowy :ico_placzek: z Joasią na pokładzie - na szczęście nic jej się nie stało, tylko mnie boli szyja i kręgosłup ale już przestaje - wjechał nam w tył facet, bo się zagapił i nie wyhamował :ico_puknij: a samochód jest tak rozbity jakby niewiadomo jaki wypadek był i ubezpieczyciel powiedził, że nie nadaje się do naprawy i szkoda jest całkowita i w ten sposób zostaliśmy bez samochodu. A akurat 10 marca wyjeżdżam na tydzień do Gdańska na delegację i mieliśmy jechać tym samochodem bo bez Joasi sobie tego wyjazdu nie wyobrażam. No i niestety będziemy musiały się rozstać na te kilka dni :ico_placzek: ale ja chyba umrę z rozpaczy bo już sobie wyobrażam jak będzie ryczeć w nocy :ico_placzek: Teraz więc na siłę zaczęłam odstawianie od cyca, podczas gdy ona od nowa bardzo się do tego przyzwyczaiła podczas choroby :ico_noniewiem: Normalnie już nie wiem co robić i czy dobrze robię ale muszę ją odstawić a ona drze się i wścieka właśnie w nocy jest najgorzej, aż mi wstyd przed sąsiadami. A mój mąż mówi , że przesadzam, że się tym wszystkim przejmuję i nie pojedzie ze mną pociągiem nigdzie i to na pewno wyjdzie wszystkim na dobre ta rozłąka, bo przynajmniej Joaś na 100% od cyca sie odzwyczai jak mnie nie będzie po prostu. Ale ja będę tesknić i szkoda mi Małej , że na taki stres ją narażę :ico_placzek:

Dzięki dziewczyny za troskę :ico_oczko: i że mogłam się wygadać - od razu mi lepiej :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-03-03, 17:34 ]
bozenka74, witaj i na tym wąteczku :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2008-03-03, 17:37 ]
a tu jest kilka najnowszych fotek Joasi jak macie ochotę poogladać :ico_haha_01:
http://www.tik-tak.pl/forum_dla_rodzico ... php?t=4175

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

03 mar 2008, 20:45

ależ przeżycia... :ico_olaboga:
dobrze, że wszystko OK po wypadku, mam nadzieję, że zrobiłaś sobie kompleksowe badania?!
a autko przecież możecie sobie kupić w kredycie dokładając kaskę z ubezpieczenia, a na delegację to może moglibyście od kogoś pożyczyć?
ależ Joasia urosła i jak ładnie razem wyglądacie :ico_brawa_01:
a co do cyca, to może nie bądź tak drastyczna :ico_nienie: , to wymaga czasu, a dziecko nie rozumie, a poza tym twoje nerwy jej się udzielają
trzymam kciuki za powodzenie całej operacji

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość