Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

26 sie 2008, 20:55

Mariola, zdjęcia super, ślicznie Amelka stoi.
Fintifluszka pisze:no właśnie... póki ciepło :-)

To kiedy Ci pasuje, może w przyszłym tygodniu?
Fintifluszka pisze:dzisiaj My sassy girl

już zasysam :-D
Fintifluszka pisze:towarzystwo innych mam jest bardzo przyjemne i krzepiące :-)

Te same problemy, różne rozwiązania, zawsze można się dowiedzieć czegoś nowego :-)

Ula śpi, obudziła się kilka razy, bo jej smok wyleciał, ale wsadziłam jej do buzi i śpi dalej. Mam nadzieję, że już zawsze będzie tak wyglądało zasypianie, jak dzisiaj :ico_sorki: :ico_sorki:

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

26 sie 2008, 21:07

AMELKA zaczela strasznie plakac dalam jej panadol bo jak otworzyla buzke to zauwazylam ze jej dolna dwojka wychodzi juz sie prawie przebila ma takiw biale kolko opufchniete.Teraz siedzi smieje sie i zrobila wlasnie kupke

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

26 sie 2008, 21:09

mariola pisze:dolna dwojka wychodzi

Superowo :-) to już lada moment będzie :-) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

26 sie 2008, 21:36

To kiedy Ci pasuje, może w przyszłym tygodniu?

myślę, że tak, ale dokładnie będę wiedziała pewnie w okolicy weekendu :-)

filmu chyba nie obejrzymy, bo Kuba jeszcze nie wrócił.

Pinko czego używasz do pobierania filmów? my od dłuższego czasu korzystamy z torrenta i sobie chwalimy
aczkolwiek na osiedlu blokowym obok mają sieć media4 i za pomocą dc++ ściągają między sobą film w 2 minuty :ico_szoking: no, ale jak się nie ma takiej możliwości to trzeba sobie jakoś radzić :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-08-26, 21:38 ]
biedna Amelka...
Gabriel ma tak spuchnięte dziąsełka tam gdzie jedynki górne powinny wyjść :ico_olaboga: aż ma białe, takie napręzone, myślę, że lada dzień będą-i znowu zdaje się, że lewa jedynka będzie pierwsza...

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

26 sie 2008, 21:42

Cześć dziewczyny.

Chciałam się Wam przypomniec bo ostatnio w ogóle nie ma czasu, podczytuje systematycznie ale zeby coś napisac to niestety nie ma jak.
U nas pomalutku, do pracy chodze juz codziennie, tylko niedziele wolne są, teraz spędziliśmy całą na działce u moich rodziców, zrobiliśmy sobie grilla. Patryk znowu się podziębił,biedzny chodzi zasmarkany i pokasłuje, mnie coś gardło pobolewa. Mam nadzieje ze sie do poniedziałku wykuruje bo idzie juz do przedszkola. Jestem przerazona i podekscytowana jak to będzie.
Martynka rosnia lae jak patrze na osiągnięcia Waszych dzieciaczków to przyznaje ze Martynka jest w tyle, no ale w koncu najmłodsza :ico_oczko: Moja tylko ładnie sama siedzi ale nie podciąga sie i nie staje :ico_szoking:
Super zdjęcia Waszych dzieciaczków. :ico_brawa_01:

Spóźnione życzenia dla solenizantów i wszystkiego najlepszego z okazji wczorajszej rocznicy dla Justyny i Kuby :ico_brawa_01:

Ja przetworów nie robię bo nie mam na to czasu no i jestem pod tym względem troszkę leniwa :ico_wstydzioch:

Jola przykro mi z powodu męża, jest bardzo nieodpowiedzialnym człowiekiem. Mam nadzieje ze zrozumie pare rzeczy jak bedzie z daleka od Was, z drugiej strony musiało Cię bardzo zranić to co powiedział :ico_pocieszyciel: Trzymaj się cieplutko :ico_pocieszyciel:

Powiem Wam że ciężko tak się wkrecić w dyskusję jak długo się nie było na forum, poczytałam ale juz nie pamietam połowy :ico_olaboga:

Jutro mam na 13 do pracy ale na ósmą idziemy do psychologa a potem jeszcze musze zrobic zakupy dla Patryka do przedszkola, nie moga juz czekać.

Wkleje Wam kilka aktualnych fotek :-)

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

26 sie 2008, 21:44

Kilka obiecanych fotek:
Tak ćwiczę:
Obrazek
Tu dziadek pokazuje mi na czym polega raczkowanie:
Obrazek
W międzyczasie szykuję się na imprezkę:
Obrazek
Staram się podnieść, ale nie idzie:
Obrazek
już prawie:
Obrazek
Udało się:
Obrazek

Dobra, uciekam lulu... do jutra kobitki, spokojnej nocki

[ Dodano: 2008-08-26, 21:52 ]
Justyna, my korzystamy z emule i też jesteśmy zadowoleni. Kiedyś pobieraliśmy filmy z dc++, było szybko, jak było połączenie, ale nie zawsze było wielu użytkowników.
madziarka81 pisze:Patryk znowu się podziębił,biedzny chodzi zasmarkany

Biedaczek, dużo zdrówka dla Niego :-)
Śliczne zdjęcie Martynki w podpisie...

Dobra zmykam... papapa

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

26 sie 2008, 22:17

pinko, super zdjęcia Uleńki, ale jest z siebie zadowolona ze udało jej sie stanąć na nóżki :ico_brawa_01:
Ja korzystam z Bearsheare o ile dobrze napisałam, nie jest źle, kedyś korzystałam z DC++ ale było tak jak napisała Pinko, nie zawsze było połączenie :ico_noniewiem:

To sa zdjęcia jak bylismy na działce, siedziałam i pstrykałam :-)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
nawet ja się załapałam :ico_oczko:
Obrazek


a tu sesja zdjęciowa w domu :-)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

no to Was zazdjęciowałam na najbliższy miesiąc :ico_oczko:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

26 sie 2008, 22:25

madziarka i pinko super zdjecia

z tego co widze to majka jest najstarsza ale jest w tyle za kolegami

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

26 sie 2008, 22:28

Pinko, Iwona dziękuje.

Własnie przed chwilką Patryk miał napad kaszlu, dałam mu się napić i przeszło ale obudził Martynkę i musiałam dać jej cycusia zeby zasnęła z powrotem. Ide się połozyc bo coś czuje ze ciężka noc będzie.

Buziaczki :-)

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

27 sie 2008, 07:34

Czesc Kochane
Dziekuje za wyrazy współczucia :cry: Wiec pogadalismy wczoraj i sprawa przedstawia sie tak,iż bierzemy separację.Nadal bedziemy mieszkac razem,ale kazdy zyje swoim zyciem.Dlugo trwala ta rozmowa,ale nie bede calej wam opisywala.Nie ukrywam,ze to boli,ale skoro moj maz wyszedl z taka propozycja bo jak powiedzial,nie wie co do mnie czuje,ale to nie jest raczej milosc to chyba tak bedzie lepiej.Zreszta przyznal sie,ze ma dlugi to bede zabezpieczona.Zamierzam pojsc do pracy a Mirek wtedy poszedlby do zlobka.To bedzie dla mnie najtrudniejsze,ale wyjscia nie mam musze jakos sama tez sie zabezpieczyc finansowo.
Super fotki :-)

Uciekam buzka

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość