Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

03 mar 2008, 17:55

dalam jej dzisiaj popic herbatki na trawienie i moze cos da
a tak wogule to nie wiem czy czasem od nutramigenu nie ma zaparc
chociaz pije go w minimalnych ilosciach

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

03 mar 2008, 17:57

Witam ponownie :ico_oczko:ciiiiiiiiii Wiki spi! Czesc Jagodka wpadaj do nas czesciej :ico_oczko: ja jeszcze nie praktykuje nocniczka ale moze zaczne :-) ALINKO u nas jest roznie np rano 6-7 mleko z kaszka,pozniej okolo 10 sniadanko bakus lub chlebek z wedlinka lub jajeczniczka !pozniej wiki idzie spac ,wstaje to obiadek zazwyczaj ugotowany przezemnie,pozniej w miedzyczasie to owoce,biszkopciki,pod wieczor deserek,a o 21 cala flacha mleka z kaszka i nyny :ico_oczko: MADZIU to tesciowa ma jakies cudowne nawrocenie oby jej tak zostalo :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

03 mar 2008, 18:20

No to widze, ze Wanesska o wiele więcej mleka pije od waszych. Ale ja tak się boję jej coś podawać, bo zaraz ma łaty liszajowate na całym ciele.
Jagódka ja podałam śliweczki zesłoiczka i herbatkę z kminku, pomogło.

Nocniczek u nas się sprawdza, choć wiem, ze ona teraz jeszcze nie czai, ale myślę, ze zrozumie w końcu po co on jest. Właśnie ją posadziłam, po 3 minutkach wygusiła z siebie kupę i siku, więc moze juz są rezultaty?? Moze narazie to przypadek, nie wiem jak szybko dzieci rozumieją. Siedzę przy niej i stękam na kupę a-a i pśśś pśśś na siku, moze działa??

Acia jest widze :) Opowidaja co tam u Was !!! Julka najstarsza to pewno ma najwieksze postępy :-D

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

03 mar 2008, 18:33

moja ostatnio jadla jabklo ze sliwka i urodzila kupe
ale to nawet nie oto chodzi
poprostu ona strasnzie sie wysila jak robi bo robi codziennie wiec nie ma z tym problemu
ale chodzi mi o konsystencje

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

03 mar 2008, 19:06

Jagódka u nas to samo minęło jakoś. Wanesska tez piła Nutramigen.

[ Dodano: 2008-03-03, 18:07 ]
Dziewczyny kiedy gotujecie obiadek, to ile mięska dajecie? Ja porcjowałam po 40 gramów, teraz zastanawiam się czy nie za mało?

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

03 mar 2008, 19:29

No to moja mała rano bakuś albo danonki potem spanko obiadek sama robię dziś warzywa mięsko i do tego kukurydza wcinała że chej ok. 15 spanko i raczej już nic jej nie daję tylko jabłko, mleko tylko w nocy ok.20-21 i 1-2 .Z kupką chyba najgorzej bo napewno nie codzień ale jak nawali to sporo waży 9.16kg. A czy któraś ma pomys jak ją tej herbatki oduczyć :ico_noniewiem:
Frydza pisze: MADZIU to tesciowa ma jakies cudowne nawrocenie oby jej tak zostalo
NNOOO
Witaj Jagódko :516:
Moja się uzależniła odemnie jak mam ją odzwyczajać zwłaszcza teraz kiedy mam angine ropną boje się że zaraże nie całoje nie mamle smoka nie kosztuje jedzonka ale strasznie się boje że się zarazi a tego bym nie chciała

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

03 mar 2008, 20:37

ALINKO ja to na oko daje miesko nie na dkg ogolnie Wiki duzo zje :ico_oczko: EDYTKO niewiem ja oduczyc mala nie pic w nocy poprostu jej nie dawaj i tyle :-D oby mala ci nie zachorowala :ico_sorki: :ico_sorki: DO JUTRA PA PA Obrazek

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

03 mar 2008, 20:50

Alinko ja tez nie waze miesa :D

Frydza pisze:ALINKO ja to na oko daje miesko nie na dkg

Ja tez na oko :ico_smiechbig:

[ Dodano: 2008-03-03, 19:56 ]
http://magdex22.posadzdrzewo.pl/ prosze podlej drzewko

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

03 mar 2008, 23:37

witajcie mamusie
szybko odpisze alince bo nie wiem jak dlugo tu zawitam hehe

lelka menu
ok7-8 cyc
10-sniadanie (kaszka na wodzie, kaszkaa ryzowa z zoltkiem, owsianka z owocami, ciasteczko zbozowe z woda badz jogurtem naturalnym,
13-obiad (wlasnej rob0tki- warzywa z miesiem obowiazakowo lub rybka),owoce, woda
16-17 cycek
20-mleko z kaszka
poza tym niestety noca cycek do woli... masakra
ale co ja mam zrobic jak on sie budzi tak czesto i marudzi
wolalabym wode podac ale on szuka cyca i juz

mieso podobnie jak dziewczyny daje bez wazenia hehe wiec nie powiem ci mniej wiecej ile bo naprawde nie wiem hehe
ostatnio kupilam takiego duzego kotleta wolowego to podzielilam na 3 porcje hehe
kurczaka jak gotowalam to np jedno udko obieralam lelkowi

i powiedz jak to nie bedziesz miala neta???
chwilowo??? czy na zawsze????????????/

edyta jak nauczyc pic wode? hmm moj lelek poczatkowo nie chcial, potem pil, to znow mu sie odmienilo.. wiec dawalam mu z kubka jak doroslemu i wtedy mu smakowala hehe i teraz z butelki pije bez problemu
z kubka niekapka juz mu tak nie idzie
ale poczekam i sprobuje
moze sie uda hehe
a ty sie kuruj mamuska.. zdroowka duzo dla ciebie

ja musze juz spadac bo mialam busy dzionek, i pozno wrocilam do domu
oczywiscie pojechalismy na zakupki, fajne centrum, sklepy , ploteczki,spotkanie z kolezankami hihi
bylo milo...

lelkowi ugotowalam dzis zupke z jarzynkami, do tego cukinia, kasza jaglana i wolowina
oczywiscie smakowalo na maxa hehe


a teraz spadam juz
do jutra papa
aha mamy miec snieg i zimno brrr
ja chce WIOSNE!!!!!!!!!!!!! :ico_placzek:

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

03 mar 2008, 23:41

Hej Mamuśki!

Padam... dziś dzień pod znakiem szwędania się z Helenką oraz koleżanką i Jej synkiem po mieście, a później prania i rozwieszania firanek i zasłon. A wszystko po to, żeby zabić czas bez Krzysia :ico_placzek: Jakoś sobie radzimy z tą rozłąką, choć ostatnio dowiedzieliśmy się, że potrwa jeszcze do połowy maja... bez komentarza :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Jutro przychodzą moje dwie fajniutkie kumpele z pracy, więc sobie poplotkujemy; choć już coś wspominały, że w pracy nie za ciekawie ... ciekawe co się dzieje i dobrze, że jeszcze mnie to nie dotyczy hihi.
Do Helenczki przychodzi już opiekunka, sprawdza się, dziewczyny się dogadują, ale ja nie mogę sobie miejsca znaleźć jak p. Natalia spędza czas z moją Mysią... Lenka jest bardzo towarzyska i to mnie cieszy, ale nie lubię Jej zostawiać samej z obcymi i to pewnie się nie zmieni.
Aha, wpadłam po to żeby postawić :ico_tort: , bo Heleneczka miała wczoraj imieninki. Poza tym nasza córa to stworzenie shoppingowe hehe. W sobotę zaliczyła z rodzicami 8-godzinne zakupy (no 7, bo czas dojazdu się nie liczy) i siedziała cały czas w spacerówce mega zadowolona, zaabsorbowana i mająca gdzieś porę swojej drzemki. Jak próbowaliśmy ją położyć w wózeczku to była awantura, więc zrezygnowaliśmy. Zdawało się nam, że po tak intesywnym dniu i małej ilości snu w dzień Helenka po raz pierwszy od urodzenia prześpi całą nockę, a tu zonk.... Kilka pobudek, jedna przerwa w spaniu - standard .... Zakupy dość udane były, choć akurat ja sobie nic nie kupiłam, ale nabylismy dużo rzeczy dla Helenki (m.in. nową pościelkę, ręcznik kąpielowy, etc.), fajnie ubrałam mojego Krzysia, no i kilka prezentów dla znajomych maluszków, które będziemy widzieć w okresie świątecznym. Kupiliśmy też Helence spacerówę, ale na allegro, w sklepie taka sama kosztowała więcej.
uff, jednak miałam siły naklikać posta, a napisałan na gg Madziorce, że wpadnę tylko :ico_tort: postawić z okazji Helenkowych imienin.
Edyta, życzę zdrówka.
Alinko, mięsko też daję na "oko".
Dziewczyny, więcej nie pamiętam :ico_wstydzioch: Zmykam pod prysznic i lulu, bo zeszłej nocy spałam niecałe 5 godzin i do tego z kilkoma przerwami ....

[ Dodano: 2008-03-03, 22:51 ]
Alinko, menu Helenki wygląda tak:
rano - kaszka (gęsta, podawana łyżeczką)
drugie śniadanie - owoc (np banan, jabłko gruszka, etc. - zazwyczaj świeże)
obiadek - domowy
podwieczorek - owoce (słoiczek np śliwki, owoce lasu czyli to co teraz niedostępne świeże) lub kisiel
na noc - butla kaszki na mleku z kleikiem gryczano-ryżowym
w nocy - co najmniej raz cyc i do tego picie (daję herbatki, ale coraz słabsze, ostatnio prawie woda)
Ostatnio zmieniony 04 mar 2008, 00:08 przez ania1980, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość