lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

26 sie 2008, 14:35

czesc dziewczyny
u nas po staremu,maly to diabel wcielony,mam czas jak spi ;) a ze lubie znim spac,to jak w dzien marudzi i zasypiam czesto znim :ico_wstydzioch:
co do cycka,przymierzam sie do odstawienia,ale mi jest strasznie przykro :ico_puknij: wiec jeszcze troszke pokarmie i zobaczymy co bedzie dalej ;)
Oliver nie lubi inneg mleka,tylko takie hipp organic w butelce juz zrobione,jak kupilam w proszku to samo ,to jakos inaczej smakuje i go nie chce za bardzo ....wieczorem tylko cycek ;) w nocy nie budzi mnie za bardzo,tylko czasem;)
uwielbia frytki,wiec moj brat z Tomkiem maja genialne pomysly i tak go w nocy nakarmili frytkami :ico_szoking: ze biedny chyba z 10 razy sie budzil i plakusial,,,napewno brzuszek go bolal...ja mam 4 dni wolnego :ico_brawa_01: wiec mam dzis dzien mula ha ha pozniej jade z T do dentysty i przy okazji sama sie zapisze,bo dawno nie bylam ....
ide cos ogarnac poki mam okazje
pozdrowienia

Basia i Ania dbajcie o siebie,choc pewnie ciezko jak maluchy biegaja po domku hi hi ale za to beda mialy juz niedlugo z kim sie bawic :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

26 sie 2008, 16:01

czesc
wlasnie wrocilismy od ortopedy
lelek zasnal w aucie i teraz dziadek z nim siedzi na zewnatrz a nasz lobuziak odsypia hihi

z nozkami wszystko w porzadku
ortopeda powiedzial ze ma mala szpatowatosc ale to prawie nic
polozyl go, zlaczyl mu nozki i kolanka nie przylegaly do siebie
ale mowil ze to do 3 roku zycia mija i nie kazal w ogole sie tym przejmowac
zreszta dla mnie laika jest to niewidoczne hihi

kazal tylko co 3 dni podawac vibovit czy cos w tym stylu z witaminkami
i pokzac sie dopiero ok 4 roku zycia bo wtedy zaczynaja sie skrzywienia kregoslupa

z trudnoscia udalo sie zrobic usg bioderek. boze jakie trudne sa teraz wizyty u lekarzy. leon sie wierci. ucieka wscieka
ufff
ale bioderka idealne
lekarz mowil ze nawet dzieci w PL ktore zazywaja regularnie wit D3 takich nie maja
a u nas wit d3 od dawna nie ma
i widac ze to nie jest zalezne od siebie

o butki pytalam. mowil ze on zawsze zwraca uwage na wkladki zeby byly lekko wyprofilowane
lelek ma niby b dobre buty a on etego nie maja
ale tym kazal sie nie przejmowac
bo stopki ma ladne i zadne buty juz tego nie zmienia :ico_szoking: :ico_noniewiem:

generalnie jestem zadowolona hihi

i 3 lata spokoj z ortopeda :ico_brawa_01:

kamila sorki ale dalabym sobie reke uciac ze jeszcze niedawno pisalas mi ze o polnocy tomek dostaje mleko :ico_noniewiem:

no ale musialam cos niezle namieszac hihi

ja odkad zerwalam z cyckiem to do nocnego karmienia butelka zawsze dodawalam troche kleiku zbey bylo syte

lelek to chetniej i szybciej pije

kanapki tylko na sniadanie hihi
ale moze z czasem i na wieczor dostanie
tyle ze mleko do popicia musi miec przed spaniem , i przy tym szybciej zasypia hihi

bewu jaki kochany widok !!! taki malenki czlowieczek pod sercem!! pokaz nam jakas fotke z usg i koniecznie brzuszek!!!
ja nie rozumiem dlaczego ale nasze mleko bebilon jest gestsze
jakies grudki sie robia :ico_noniewiem:
a daje 210ml i 7 miarek tak jak powinno byc
hmmm

edyta okropna ta drozdzyca przypaletala sie do malej... zeby szybko zeszsla. tez jestem ciekawa skad biora sie takie paskudztwa :ico_noniewiem:
ja w Pl tez gotuje lelkowi kaszke manne blyskawiczna badz kaszke kukurydziana hihi
nie znalazlam takich do zalania mlekiem tylko

a tych owocowych specjalnie dla dzieci nie podaje lelkowi

aniu my wracamy do uk 14 wrzesnia. gdybyscie byli w naszych stronach miedzy 9 a 13 wrzesnia to jeszcze istnieje szansa na spotkanie :ico_brawa_01:


lucy frytki w nocy?? biedny oli. napewno sie meczyl!
lelek tez pare razy skosztowal frytki (pieczonej w piekarniku) i oczywiscie podeszla mu hihi ale w sladowych ilosciach, i nie cierpial z tego powodu

frydza wrocilas juz?
buziaki dla wszystkich

[ Dodano: 2008-08-26, 16:34 ]
pokaze wam fotki z wtorkowej wizyty u mojej kumpeli i jej dzieciakow

Obrazek

Obrazek

Obrazek

z ciocia Aga
Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

to co kreci lelka najbradziej
rura i butelka :ico_wstydzioch:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

26 sie 2008, 17:32

WITAM jestem jestem :-D wrocilismy!!Pogoda w zasadzie byla do bani na wsi no ale nie padalo,bylismy w lesie ,ogolnie fajnie bylo!!Wikunia jadla jerzynki i sliwki,ale jej smakowalo :-D
Dzis bylismy na przymiarce szyn :ico_noniewiem: i myslalam ze juz zrobione i wogole a pan przymiezyl Wikuni ten butek z szyna pozaznaczal tam jakies kropki :ico_szoking: i mowi no do odbioru gdzies za 3 tygodnie :ico_szoking: :ico_olaboga: :ico_szoking: :ico_olaboga: poprostu w tej POLSCE to sie czeka i czeka na cookolwiek,paranoja!!!Boze naogladalam sie tam takich roznych dzieci z chorymi nozkami ze szok,psycha mi siada!!echhhhhhhhhh!!!


ALINKO kochana najszczersze kondolencje :ico_placzek: :ico_placzek: niewiem co powiedziec!!

[ Dodano: 2008-08-26, 17:36 ]
KAMILKO spoznione zyczenia urodzinowe :duzo milosci,zdrowka ,kasiory i spelnienia marzen ,oraz siostrzyczki dla TOMUSIa :-D :ico_tort: :ico_tort:


MADZIORKA dobrze ze u ortopedy ok :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a Lelus na zdjeciach to taki papusny sie zrobil ,przystojniak ze hohoho :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

26 sie 2008, 19:27

Frydza fajnie ze jestes!! wiem ze widok chorych dzieci strasznie doluje!!! ale twoja wikusia jest zdrowa i jej nozki bede proste i zgrabniutkie !!! zobaczysz!!
pokaz foteczki z wyjazdu

my wlasnie wrocilismy od znajomych
tez pod miastem na ogrodzie siedzielismy hiih
lelek ganial kotka i pieska hii i porbowal jesc z jego miski

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

26 sie 2008, 20:38

Pare fotek,bo tym razem nie robilismy duzo!!bo pogoda nie dopisywala!!


Wikunia z misiem
Obrazek


Obrazek


Posylam Wszystkim buziaczka
Obrazek


I minki Wikusi w lesie
Obrazek


Obrazek


o mam mam galazke i szyszke hihihi
Obrazek


Obrazek


I jemy jerzynki :-D
Obrazek

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

26 sie 2008, 21:55

hejka
matko za dużo się najadłam i mnie brzuch boli. Chociaż... właściwie dużo nie zjadłam tylko mam żołądek skurczony bo ostatnio mało jem.
Tomek padnięty zasnał a Jarek poszedł do sąsiada na pogaduchy.
Mam chwilę wolności hihi :-D .

Madziorka piękne zdjęcia naprawdę. Ta na łąweczce jak Leośleży na Tobie jest boska. Wklej ją w podpis. Cudeńko.
Elegancko, ze wizyta u lekarza wypadła dobrze. Zdrowe dziecko to wielkie szczęscie. jak wszystko jest ok to człowiek nie mysli dopiero jak u Frydzy jakis problem to zaczynają się lęki, strachy... Frydza więc znów sie odwlecze nieuniknione. Nie wiadomo czy to lepiej czy gorzej nie?
MInki Wikusi świtne, mały świrek hihi.
dalabym sobie reke uciac ze jeszcze niedawno pisalas mi ze o polnocy tomek dostaje mleko
NO fakt, mogłaś się pomylic. Ja chyba nie pisałam wam, ze zrezygnowaliśmy z tego karmienia? Nie pamiętam. NO ale juz długo go nie dokarmiam w nocy.
lelek ganial kotka i pieska hii i porbowal jesc z jego miski
Hehe skąd ja to znam. Codzienny widok w moim domu.
Mój syn jest generalnie posłuszny. Sa jednak dwie rzeczy których zrozumieć nie moze lub nie chce raczej. Pierwsza to właśnie wkładanie rąk do miski pasa, a druga to jeżdżenie autkami po szklanej ławie. Choćbym prosiła, błagała, krzyczała, tłumaczyła on sie patrzy, usmiecha pod nosem i dalej to robi.

Dziekuje jeszcze raz za pozostałe życzenia :ico_oczko:

A nowa koleżanka juz uciekła??
Boćku jeśli nas podczytujesz to odezwij się. Wiem, ze na początku trudno wkręcić sie w rozmowę, ale na pewno dasz radę. Musimy sie lepiej poznać i tyle. Ja mam wrazenie, ze my sie tu znamy juz jak łyse konie hihi. Może się mylę, ale ja poznaję ludzi po wypowiedziach, poglądach, zachowaniu, wygladzie a obnażamy się tu praktycznie całkowicie. Zreszta nasze nieliczne spotkania na żywo tylko potwierdzają, że na żywo jesteśmy takie same jak na forum prawda dziewczyny??

A wczoraj miałam kilku gości i nawet dostałam ładne prezenciki. Miło było. podrinkowalismy trochę a ostatnia osoba wyszła o północy takze dobrze hehe.

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

27 sie 2008, 08:57

Witam z ranca :-D zaraz mykamy na zakupki i spacerek!!Wiki wyszedl 9 zab :ico_brawa_01: z tylu :ico_szoking:
Frydza więc znów sie odwlecze nieuniknione. Nie wiadomo czy to lepiej czy gorzej nie?
wlasnie niewiem,ale chyba gorzej nie!!bo tak nozki by juz dochodzily do siebie a tak to dalej trzeba czekac!!!
Kamilko tak to jest ze dzieci czasem nie sluchaja,u nas tez Wiki np jesli o myszke od kompa to za nic w swiecie nie uslucha!!!i musi ja ciagnac itd!!


WLASNIE BCIAN odezwij sie :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-08-27, 08:58 ]
A wczoraj miałam kilku gości i nawet dostałam ładne prezenciki
superowo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

27 sie 2008, 09:04

Witam!!!
ale mam dzisiaj lenia... normalnie nic mi się nie chce... a spałam chyba z 11 godzin :ico_szoking: usnęło mi się z Kali po 19tej...

lucy moja Kali tez uwielbia frytki, ale nie daję jej zbyt częst bo są ciężkostrawne, zwłaszcza na noc... heheh Biedny Oli... zazwyczaj dostaje z 5 frytek jak jesteśmy w jakiejś knajpce

Frydza kurcze z tym czekaniem to faktycznie wkurzające :ico_zly: napewno woalałbys już mieć te szyny, żeby jak najszybciej mieć to z głowy echhh, ale na to nie ma rady...
śliczne fotaski z lasu, wikunia taka pogodna :ico_brawa_01:

madziorka mi też zdecydowanie najbardziej podoba się fotka, na której trzymasz lalka na kolanach, jest poprostu przesłodka...moim zdaniem do ramki i na ścianę!
cieszę się że wizyta u ortopedy tak dobrze wypadła :ico_brawa_01: Zuch - Leluś! :ico_brawa_01:

co do jedzonka dla pieska, to moja Kali jakoś nie reflektuje hehe, przechodząc zawsze coś powie w stylu "Koje mniam mniam" /koje-kędzior/ i idzie dalej, zresztą ona w ogóle nie bierze nic do buzi co nie nadaje się do jedzenia, zupełnie nie wiem skąd ona to wie, ale przynajmniej mam wygogę bo nie muszę się stresować jak bawi sie jakimiś małymi przedmiotami w stylu kamyczki, mówi na nie "mienienie" hehe

no własnie a co z nasza nową koleżanką? bcian gdzie jesteś?

co do fotek brzuszka to jak narazie wygląda jakbym się najadła gruszek :-D i wiecie co? jakoś tak bardziej lajtowo do tego podchodzę, przecież tak niedawno to przeżywałam i teraz jakoś to fotografowanie brzuszka itp. jakoś tak bardzo mnie nie kręci jak za pierwszym razem... bardziej interesuje mnie finał heheh, ale na to jeszcze muszś długo poczekać, z tym że i w tej kwestii jestem spokojniejsza i pogodzona z upływającym czasem...zreszta niech się lepiej wlecze do czasu, aż Kali się troszkę usamodzielni hehe :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-08-27, 11:33 ]
zapomniałam Wam sie pochwalić, że jak narazie to przytyłam tylko 300 gram :ico_brawa_01:
kurcze nie chciałabym tak przytyć jak przy Kali - 21 kg :ico_szoking: do tej pory zostało mi jeszcze 7 kg, mam nadzieję że tym razem więcej jak 12 kg nie przytyję.... trzymajcie kciuki

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

27 sie 2008, 12:32

BeWu, to moja Wiki znowoz wszystko pcha do buzi,ostatnio calego smoczka wsadzila :ico_puknij: i sie smiala!!!Dobrze sie masz ze Kalinka nie wklada tego co nie wolno do buzki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Co do ciazy to dobrze ze podchodzisz lajtowo,ja mam nadzieje tez taka bede :ico_oczko: i trzymam kciuki za kiloski !!


Wikunia spi po placu zabaw i zakupkach,ja ide robic obiad,smazyc grzybki mniammmmmm :-D

bcian
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1753
Rejestracja: 19 sie 2008, 10:11

27 sie 2008, 15:20

Cześć ludzie bo zwariuje ten cholerny komputer to mól,nie długo musimy wymienić na nowy,mały śpi,mamusia z Zuzią znów poszła do lasu na grzyby.Bruno ma wysypkę na główce i tułowiu nie wiem od czego,może to3dniówka,w sobotę mial stan podgorączkowy,w niedzielę miał gorączkę39a od poniedziałku wysypka.Dziś w końcu był pan z serwisu Ardo bo zamrażarka nam padła w piątek a że na gwarancji to czekałam łaskawie aż ktoś z serwisu się zjawi,siadł bezpiecznik no i działa już.Mały się obudził :-)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość