Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

28 sie 2008, 12:37

bcian, fajne suwaczki :-D to ci spryciaz wygonil psa hihihi


edyta29, Wikunia jezdzi w swoim rowerku :ico_oczko: i widze ze nasze Wikusie tez obie pchaja wszystko do buzi!!Musimy sie wreszcie kiedys spotkac,napewno bedzie wesolo :-D
I kochana zycze powodzenia w rozwiazywaniu konfliktu z mezem,pewnie ze sa wazniejsze sprawy niz laptop (moze wkoncu on to zrozumie)!

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

28 sie 2008, 13:08

hej

bcian no wreszcie mozna was zobaczyc!!! gratki fajnych pociech!! PEWNIE cora duuzo pomaga przy maluszku co? hihi

asiulka witaj! swietnie ze tak aktywnie korzystacie z wolnego czasu!!!
Zdjęcia superaśne jak zwykle Twoje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Jeśli chodzi o to, które tak zachwyca dziewczyny, to przyznam szczerze, że chociaż fajne, to uważam, że masz o wiele lepsze. Mam nadzieję, że się nie obrazisz, bo dla mnie jest ok, ale niektóre z Twoich/Waszych foteczek są rewelacyjne. Ufff, jakoś ze zmęczenia ciężko mi się jasno wysłowić :ico_oczko:
ANIU absolutnie sie nie gniewam a co wiecej calkowicie podzielam twoje zdanie hihi :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-08-28, 13:14 ]
moja nowa fryzurka mi się NIE podoba, źle się w niej czuję i kombinuję co by tu wymodzić żeby było lepiej .... na razie pozostaje chyba jedna opcja - czekać aż odrosną.
pokaz nam to ocenimy :-) pewnie nie jest tak zle :ico_haha_01:

a co ciazy to oczywiscie masz racje.. juz wiele takich przytpadkow znam ze sa calkowicie rozne od siebie
wiec ja sie nie nastawiam na taki lajt jak z lelkiem... a buuu

jesli jeszcze porod mnie zaskoczy niemile to wiecej rodzic nie bede :ico_haha_01:

ale poki co to jeszcze kupa czasu do tego...

a wlasnie czy ktoras mamcia mysli juz o powiekszeniu rodzinki?
ja mam plan urodzic na wiosne 2010 hihi ale do tego czasu wszystko moze sie zmienic hihi
wiem jedno ze nie chce na lato byc po ciazu. a buuu

dobra spadam , upal niesamowity
wiec ide do moich chlopcow
ktorzy juz wybyli z domu hihi

lelek dal pospac do 11. z przerwa 2 godzinna dla tatusia wiec luz
poznal adasia bo jak tylko go zobaczyl w lozku to od razu usmieszki i tulanki hihi slodko

[ Dodano: 2008-08-28, 13:21 ]
aaaa wczoraj sie ciachnelismy ze dzis mamy rocznice z adasiem
10 lat razem!
i 7 lat temu adas mi sie oswiadczyl.. ale bylam tym faktem zszokowana
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

28 sie 2008, 14:26

MADZIORKA JA MYŚLĘ O POWIĘKSZENIU RODZINKI ALE NIE MOGE NAMÓWIĆ NA TO MĘŻULKA, JAK NARAZIE PRZYNAJMNIEJ SIĘ WZBRANIA

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

28 sie 2008, 14:51

Wow Madziorka, gratuluję takiego stażu!!!! :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

edyta, współczuję problemów z mężem... koleżanka, która miała też kłopoty małżeńskie tak długo (spokojnie) tłukła swemu ślubnemu do głowy o co chodzi, że w końcu (o dziwo) zrozumiał... ale tak naprawdę to nie wiem co Ci poradzić, bo sama czegoś takiego z doświadczenia nie znam i mam nadzieję, że nie poznam...

bcian, fajne masz dzieciaczki, a Ty sama wyglądasz młodo.

asiula, trzymam kciuki żeby mąż zmienił zdanie co do posiadania potomstwa.

a jeśłi chodzi o ciążę, to ja też chciałam urodzić między grudniem a marcem żeby na lato dojść do formy i nie wstydzić wbić się w strój kąpielowy. Tyle, że w tej ciąży mam ogroooomny brzuszek (pokażę wam fotkę, bo już nie mogę udawać, że nie widzę Waszych prósb i brzuszkowe zdjęcia hehe. Tylko najpierw muszę zrzucić na fotosik).

my dziś ostatni dzień u mojej mamy... jutro zamierzamy udać się w rejony Chełma i Zamościa, zwiedzić co się tam da i przede wszystkim spotkać się z moją kumpelą ze studiów, jej mężem i 11-stomiesięcznym syneczkiem. Oki, zgrywam fotki.

[ Dodano: 2008-08-28, 15:55 ]
Oki, no to lecęz foteczkami :-D

Helenka jedzie do babci i dziadka
Obrazek

Park Jurajski w Bałtowie (świętokrzyskie)
Obrazek

Moje dwa Skarby - też Bałtów
Obrazek

Szpak wczasuje się u dziadków na Podkarpaciu
Obrazek

To jużu drugiej babci - porządki na balkonie
Obrazek

Niema to jak bujany fotel babci hihi - moja mama na wieść że zostanie babcią fundnęła sobie takowy
Obrazek

Moja nowa fryzura :ico_placzek: Czuję się w niej gorzej niż w poprzedniej, ale częściowo dlatego, że buzia w ciązy mi się bardzo zaokrągliła - nie tylko z resztą buzia...
Obrazek

Szpak uwielbia samochód i nawet gdy stoimy to się do niego pakuje
Obrazek

Grabarka - święta góra prawosławnych (tutaj widać mój ogromny brzuchol)
Obrazek

Helenka strzeże skarbu hehe - wieża zamku w Liwie na pograniczu Mazowsza i Podlasia
Obrazek

Mam nadzieję, że fotek nie za dużo :-D

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

28 sie 2008, 16:38

:ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
co zadzień
kolejny samochód rozbity
a teściowa ma zerwane ścięgno w palcu i musi mieć operacje bo samo sie nei zrośnie
płakać mi sie chce. Na szczęście M. nic się nie stało

[ Dodano: 2008-08-28, 18:54 ]
Obrazek

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

28 sie 2008, 19:11

Witam Aniu no mi się nowa fryzurka bardziej podoba niż stara do tważy ci w przyszczyżonych włoskach , no i ja tam żadnych okrągłości nie widzę :ico_oczko:
zdięcia śliczności no i Heleneczka to tatusia przypomina że chej .Park superaśny szkoda że na śląsku takiego czegoś nie ma.

Madziorka gratulacje stażu my jesteśmy z sobą 9lat w tym 7 małżeństwem

Asiula ja cię kręce współczuję wypadku dobrze że tylko tak się to skończyło

My jedziemy w niedzielę do Krakowa M to zaproponował
dziewczyny dzięki za zainteresowanie chciałam się tylko komuś pożalic , M ma swoje wady kiedyś było jeszcze gorzej , mam nadzieję że z roku na rok coś do niego dociera grunt to sie nie poddawac .

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

28 sie 2008, 20:06

ANIU fotki superasne,fajowa z Was rodzinka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i brzusio faktycznie masz duzu i sliczniutki,w nowej fryzurce ci do twarzy :-D


MADZIORKA no no niezly staz :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Wszystkiego Naj Naj :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
A co do powiekszenia rodzinki to ja juz bym chciala :-D moj mezulek chyba tez ,ale niestety finansowo chyba bysmy nie dali rady!!Moze w przyszlym roku lub za 2 bedziemy sie starac o rodzenstwo dla Wikuli :-D


ASIULKA kolejny wypadek ojojo wspolczucia,oby wszystko bylo dobrze!!

[ Dodano: 2008-08-28, 20:07 ]
asiula26, sliczna Emi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

bcian
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1753
Rejestracja: 19 sie 2008, 10:11

28 sie 2008, 21:15

Moje bobo śpi,męża i Zuzi jeszcze nie ma,są u mojego brata,ja wróciłam wcześniej bo mamusia chciała już wrócić do domu.Była z Zuzią w kinie na Kung Fu Panda.Zuzia jak chce to pomaga przy małym a jak chce to potrafi mu przylać,najwięcej to musi ćwiczyć czytanie bo czyta okropnie i pisanie.Ona nienawidzi szkoły,teraz więcej zadają jak kiedyś i wymagają więcej.Ja też często kłócę się z mężem,faceci są czasami okropni :-)

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

28 sie 2008, 22:44

Kurcze dziewczyny ja tylko na chwilę, bo siedze cały dzień przed kompem i mam dość. To znaczy nie zupełnie cały, tylko te chwile kiedy jestem w domu:)
To straszne, znów uzależniłam się od allegro. Szukam, szperam, licytuje.... masakra jakaś. Musze na odwyk pójść. Od jutra koniec. POstanowione. A tymczasem dzis kupiłam sobie kurtkę okazyjnie.

Asiu matko znów wypadek??? jak to się dzieje?? Macie mormalnie jakiegoś pecha!!! Jaki bilans??

Dziewczyny wszystkie zdjęcia bardzo ładne. Aniu przepięknie Ci z tym brzuszkiem, a w nowej fryzurce zupełnie Cie nie poznałam. Nie martw się, ze się sobie nie podobasz, bo ja mam to samo. Ale pocieszam się, ze z tygodnia na tydzień włosy odrastają i coraz bardziej moja fryzura przypomina mi to co chiałam osiągnąć.
Edyta mówi, ze Szpak cały tatuś...A ja tam podobieństwa nie widzę. raczej twoje ma usta, a reszta sama nie wiem? ja jakos słaba jestem z porównywania.
Madziorka za to widzę coraz częściej, ze Leoś robi się podobny do Adama. Czasem jak minkę zrobi to normalnie cały tatuś.
Bcian fajne masz dzieciaczki.

Edyta skoro tyle jesteś z mężem to znaczy, ze jednak ma więcej zalet niż wad. A pogadac sobie mozesz spokojnie, w końcu mamy tu jakiiś grafik w tej dziedzinie hahahahahahaha.
Ja tam Cię rozumiem, każdy lubi sobie domek ładnie odpicować. No ale widać twój facet ma inne potrzeby. Jakoś sie dogadacie mam nadzieję.

Ach Madziorka gratuluję tylu wspólnych lat i życzę kolejnych tak wspaniałych :ico_prezent:

Więcej nie pamiętam a do poprzedniej strony juz mi się nie chce zaglądać wybaczcie.

Powiem Wam jeszcze tylko, ze dziś kupilismy Tomkowi wreszcie nocniczek. Śliczny...amerykański hihihi. Żartuje hehe. Ale pasujemi do łazienki i to najwazniejsze. :-D POzatym Tomek ma taki mały tyłeczek, ze w większości nocników się topił hehe. Na szczęście udało nam sie znaleźć odpowiedni, ale oczywiście niajdroższy z mozliwych. No ale niech mu będzie, byle walił kupale jak trzeba. Pomału widzę, ze zaczyna czaić co to siusiu czy kupka. Jak pytam o siusiu to łapie sie za pieluszkę.

No a wczoraj słuchajcie mnie zaszokował. Ponieważ, jak juz wspominałam, dokształcam się językiem dwulatka, jestem aktualnie na rozdziale o dzieleniu sie dzieci z innymi. No i wczoraj kupiłam Tomkowi w warzywniaku malinki. Jadł sobie je przez całą drogę do domu. Pod domem spotkaliśmy nasze dwie ośmiotelnie siąsiadeczki. Zawsze z nimi gadamy bo to nasze dobre kumpelki są :-D . No i natchniona lekturą mówię do Tomka zupełnie nie spodziewając się reakcji: Tomeczku podzielisz sie malinkami z dzieczynkami?? A mój dziobalek nie zastanawiając się ani sekundy sięgnął po malinkę i wręczył ja malej Julce :ico_szoking: :ico_brawa_01: . Ale byłam w szoku. Ale jaka dumna. NOrmalnie zadziwił mnie kochany szkrabek. A specjalnie użyłam słowa "podzielisz", bo "dasz" to bez problemu przeciez by zrozumiał.

A w nocy mieliśmy za to urwanie głowy. co chwie płakał i nie wiedziałam juz co jest grane. ja oczywiście jak tylko jest taka akcja to zaraz zwalam na zęby. Ale może nie powinnam?? MOze idę na łatwiznę co? No ale fakt faktem znów cały dzień paluszki w buzi. Pewnie te czwórki sie przebijaja.
A powiedzcie mi dajecie ten Viburkol na zęby czy jak to tam się nazywa?? Ja dawałam do tej pory Panadol, ale może tamto skuteczniejsze?? :ico_noniewiem:

Wczoraj wieczór babski poświęciłysmy oprócz plotek oglądaniu filmu Lejdis. Ale się znów uśmiałyśmy. rewelacyjna komedia. Chociaz szkoda mi juz było tych facetów. Bo wszystko przedstawione było bardzo ostro.

NO dobra miałam na chwilkę a rozpisałam się jak głupia.

Wracając do zdjeć Madziorki, to fotka o której pisałam najbardziej podoba mi się z ostatniej wrzutki. Masz rację Aniu, ze ma ona masę zdjęc o wiele wiele ładniejszych. Ma dar dziewczyna nie ma co mówić.
Madziorka na fotografa!!!!! Hehehehe.

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

29 sie 2008, 09:04

Witam z :ico_kawa: my dzis mykamy na caly dzien do mojego brata z rodzinka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: tylko pogoda sie cos pierdzieli fak!!!!a musze jechac autobusem!!


-indigo-, na odwyk hihihi od allegro (zartuje)ja tez czasem buszuje i wciaga to cholerstwo strasznie :-) no i superowo ze wreszcie nocniczek zakupiony :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: co do zabkowania,hmmmmmm ja daje IBUM czasem pomaga,ale teraz widze ze ida z tylu zabki i w zasadzie nic nie pomaga zadne mascie itd :ico_noniewiem:
BRAwo do dzielacego sie Tomusia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ,Wiki to napet z buzi by jedzonko oddala hihi tez sie dzieli :-D

[ Dodano: 2008-08-29, 09:05 ]
Madziorka na fotografa!!!!! Hehehehe.
tak tak zgadzam sie :-D

[ Dodano: 2008-08-29, 09:16 ]
GDZIE JEST MADZIA????

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość