asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

03 mar 2008, 10:01

Witam!!! :ico_kawa: na początek dnia! :-)

[ Dodano: 2008-03-03, 09:03 ]
mamamonia pisze:Może nawet któraś z Was słyszała o szpitalu św. Zofii - to ten.
no jasne,że słyszałyśmy. A to jednak nie prywatna klinika, ja tak myślałam,że za tanio by było na jakąś super obleganą przez gwiazdy.

[ Dodano: 2008-03-03, 09:06 ]
mamamonia pisze:Myślę, że dzisiaj jakoś trudno o prawdziwych przyjaciół.
nie ma co się łudzić, że łatwo bo chyba z biegiem lat coraz trudniej, ludzie się zmieniają jak kończą studia, zaczynają zarabiać pieniądze. Oj bardzo się zmieniają ale na szczęście nie wszyscy. :-)

[ Dodano: 2008-03-03, 09:07 ]
dzisaj mam 35 tydzień skończony i 35 dni do końca! Ładnie to wygląda :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
mamamonia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 13 sie 2007, 12:55

03 mar 2008, 16:38

Ale tu dziś pustka :ico_olaboga:

Właśnie dostałam sms-a że buty zostały do mnie wysłane :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Jednak cuda się zdarzają :-D

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

03 mar 2008, 16:57

mamamonia to fajnie obejrzymy co to za cacko :-)

[ Dodano: 2008-03-04, 09:24 ]
Ale tu pusto ostatnio!

Awatar użytkownika
słoneczko4
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 248
Rejestracja: 20 lip 2007, 22:03

04 mar 2008, 10:54

Cześć dziewczyny :-)
Chyba dziś wybiorę się do lekarza , nie najlepiej się czuję , od piątku boli mnie podbrzusze.Wysłałam wczoraj sms-a do gin i kazał zwiększyć dawkę ASPARGIN , jak nadal będzie boleć dziś na wizytę. Chciałabym wytrzymać do 14-stego ,żeby wejść w 38 tydzień ,mam nadzieję ,że wytrzymam.Dziś mężuś ma wolne jedziemy na zakupki muszę kupić proszek do prania( jeszcze rzeczy dla Małej muszę poprać ) i wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy bo ja jeszcze torby nie mam spakowanej. :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-03-04, 09:58 ]
Właśnie dostałam sms-a że buty zostały do mnie wysłane Jednak cuda się zdarzają

Super !!! Mam nadzieję ,że się nimi pochwalisz ?

Awatar użytkownika
mamamonia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 13 sie 2007, 12:55

04 mar 2008, 11:00

Słoneczko to Ty uważaj z wyprawami na zakupki. Ja się czułam dobrze i pojechałam. Niby się oszczędzałam, odpoczywałam w Coffee Heaven, a teraz siedzę w domu i ledwo się ruszam od soboty...

Awatar użytkownika
słoneczko4
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 248
Rejestracja: 20 lip 2007, 22:03

04 mar 2008, 11:05

mamamonia, to chyba nasz czas się kończy :ico_ciezarowka: , może dlatego takie pustki .Na zakupki musze jechać bo to sama przyjemność dla Dzidzi kupować ,a przede wszystkim wiem ,że kupie to co chce . :-)

Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

04 mar 2008, 11:30

Witajcie laseczki! A mnie chyba tez dopadły te skurcze. Bo drugą noc z rzędu obudziłam się z bólem jak na @.
słoneczko4, no ja też nie mam jeszcze spakowanej torby i zakupy nie dokończone. Ale w tym tygodniu planuję już wszystko kupić i zrobić kącik dla maluszka. Wczoraj kupiłam pościel(wypełnienie) do wózka :ico_brawa_01: A dzisiaj niespodziewanie przyjechał szef mojego męża z komodą taka jak chciałam :ico_brawa_01: Mąż mi kupił ale słowa nie pisnął jak rozmawialiśmy :ico_noniewiem: Jestem taka szczęśliwa że ją mam :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Jutro poprosze brata żeby mi przyniósł łózeczko. I pomału będę szykować wszystko :-D

[ Dodano: 2008-03-04, 10:31 ]
Asika super że mężuś przyjedzie. Teraz tylko nogi zaciskaj i wytrzymaj do końca miesiąca.

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

04 mar 2008, 12:09

Słoneczko ostrożnie z zakupami żebyś się nie przeciążyła. Ja też nie mam spakowanej torby ale chyba nie będe pakować tylko listę zrobię co zabrać trzeba. Mam taką wielką nadzieje,że jeszcze 3 tyg poczekam w dwupaku wiec żeby nie zapeszyć nie będę się pakować. Zorientowałam się,że jeszcze gruby kocyk muszę kupić i staniki do karmienia- może dzisiaj to załatwię.

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

04 mar 2008, 17:44

witajcie kochane!!!

JA jestem już po badankach....jeszcze nie mam wynikow ale mysle ze bedzie ok :)

[ Dodano: 2008-03-04, 17:06 ]
JA TEZ jeszzcze nie mam spakowanej torby do szpitala... chociaz moj mezus mowi mi aby si ejuz spakowac... zeby potem nie bylo paniki :)

Powiem wam szczerze ze po ostatnich zajeciach w szkole rodzenia, i po filmie o porodzie to najbardziej boje sie naciecia przy porodzie... jak zobaczylam jak jest nacinane krocze tymi norzycami to az zacisnelam nogi :( masakra :( ale trzeba bedzie przez to przejsc :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
eVe80
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 574
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:22

04 mar 2008, 18:14

Hej witajcie

No ja nie wiem co to się dzieje ale chyba nie będziemy kwietniówkami tylko marcówkami :-D :-D :-D .

sloneczko4 spokojnie na zakupach i potem nic nie rób tylko leż.

Joanna24 pisze:A dzisiaj niespodziewanie przyjechał szef mojego męża z komodą taka jak chciałam Mąż mi kupił ale słowa nie pisnął jak rozmawialiśmy


oj to super masz, ja jeszcze nie mam łóżeczka i komody do pokoiku. Szczerze to nawet nie wiem kiedy kupimy, ale myśle, że mam jeszcze czas. Na razie nie mam gdzie to wstawić bo w mieszkaniu jeszcze remont a u mnie chwilowo brak miejsca. Wszędzie gdzie się nie spojrzy to jakiś piec, lodówka, pralka szafka, wszędzie cosik stoi. A teraz też właśnie czekam aż mi przywiozą garderobę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: .

Jutro idę do lekarza, do nowego, do takiej kliniki w której będę rodzić. Tam jest obowiążkowa jedna wizyta żeby mieć poród za darmo. Już się doczekać nie mogę bo mają tam bardzo dobry sprzęt i pooglądam co tam ten mój Igor w brzuszku wyprawia. Teraz też właśnie szaleję, że chwilami mam wrażenie, że na biuko wyskoczy :-D :-D .

meggi_24 pisze:Powiem wam szczerze ze po ostatnich zajeciach w szkole rodzenia, i po filmie o porodzie to najbardziej boje sie naciecia przy porodzie... jak zobaczylam jak jest nacinane krocze tymi norzycami to az zacisnelam nogi masakra ale trzeba bedzie przez to przejsc

A ja to chyba nie boję się nacinania krocza bo ponoś tego się nie czuje, ale szycia po nacięciu. :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość