ewasiek
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 561
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:16

29 sie 2008, 07:28

cześć dziewczyny

w koncu moge cos do was napisac, spalilo mi modem do internetu i musialam czekac ze mi tpsa przysle nowy. Ale w koncu go mam :ico_brawa_01:

Biedny Jasio.
Moja mama kiedys opowiadala ze moj starszy brat mial cos takiego co jasiu. Ale musiala bym zadzwonic co z tym zrobila. Pamietam ze jak bylam w ciazy to kazala mi zaslaniac brzuch bo go przeziebie i maly bedzie mial cos takiego jak ma jasio.

wiecej napisze pozniej bo mi misio myszke zabral i szaleje.

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

29 sie 2008, 17:18

Weekendzik :ico_brawa_01: A ja zła jestem na M., bo meble nam wczoraj przywieźli,a jemu się dziś nie chce składać :ico_zly: Wczoraj złożył jedną szafkę i tyle, a ja bym sobie juz układać w nich zaczęła.

Jutro z siostrą wypuszczam się na szmatki :ico_brawa_01:

A dziś coś zła jestem, przez M.!

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

29 sie 2008, 18:08

Hello, ja juz po szkolce i malych zakupach.

Eve, oczywiscie ze pamietam o fotkach ale cos mi imageshack.us przerywa i nie laduje do konca zdjatka. Dzis jeszcze raz sprobuje.

Ewasiek, hej! no z tym zaslanianiem brzucha to niezly zabobon, ja mialam przez 2 polowe ciazy na wierzchu beben to Nell powinna byc cala we wrzodach. Ja stawiam na jakies bakteryjne zapalenie..... Moze nam Dominika cos wiecej napisze...

Kocurka, och znam ten bol, moj do skladania mebli to tez wlasnie tak sie zabiera jak Twoj M..... zazwyczaj musze stosowac maly szantazyk haha

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

29 sie 2008, 20:49

mama_zuzi1980 pisze:zazwyczaj musze stosowac maly szantazyk
a ja focha zarzuciłam i się nie odzywam całe popołudnie, a on to nawet zauważył :ico_szoking: Jak jutro tego nie poskłada to go z domku wywalę :ico_haha_01:

Pada. Ale wcześnie robi się teraz ciemno :ico_szoking: Jesień na całego.... niestety.

Jeszcze coś- Zuzia od kilku dni, ciągle coś mi podaje albo przynosi, ma straszną radochę jak mnie może nakarmić chrupką. Czy to taki etap czy Zuzanka taka dobra i się wszystkim dzieli :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

29 sie 2008, 21:44

Hej dziewczynki.

Kocura Bura pisze:Czy to taki etap czy Zuzanka taka dobra i się wszystkim dzieli :ico_oczko:
Kacper tez tak robi więc to może i taki etap co nie wyklucza tego że Zuzanka taka dobra :-D :-D

mama_zuzi1980 pisze:Ja stawiam na jakies bakteryjne zapalenie.....
ja też bym na to stawiała.

A ja dopiero teraz się melduję bo dzień miałam szalony :-D cały czas w biegu.Rano jak tylko wstaliśmy to przyjechał Klimek ten co jest z Ł w NO,potem poszliśmy z mamą i babcią na targ ale to tak w ramach rozrywki tylko :-D Potem jak Kacper zasnoł poleciałam Ł kupić bilet,później do domku,okazało sie że zły bilet zamówiłam bo może nim wracać tylko w czwartek a w czwartek niemoże więc spowrotem do biura wymienić bilet,potem mały wstał,poszliśmy na spacer i zakupy,potem przyszli goście do nas no i dopiero teraz mam chwile dla siebie.

Mam dla was kilka zdjęć chcecie??????

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

29 sie 2008, 21:48

Kicia10 pisze:Mam dla was kilka zdjęć chcecie??????
TAK!!!

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

29 sie 2008, 21:57

Kocura Bura pisze: ma straszną radochę jak mnie może nakarmić chrupką.
Olek też pcha mi wszystko do buzi (wafle, chrupki, paluszki) ostatnio próbował mi całego paluszka wcisnąć do ust i zadarł mi podniebienie :ico_puknij: :ico_oczko:

A ja mam taki mętlik w głowie, że szok. Wstępnie zarezerwowaliśmy sobie 2 tyg na Rodos (wylot w poniedziałek) ale jak teraz czytam opinie o hotelu w internecie to już sama nie wiem czy chce tam lecieć :ico_noniewiem: Po prostu jedni chwalą, piszą że super inni odradzają , piszą o koszmarnych wakacjach. My nie jesteśmy wymagający ale szlag mnie trafi jak okaże się że jednak hotel to porażka :ico_placzek:
tak to wygląda i mnie się podoba ale wiadomo że zdjęcia nie zawsze pokazują rzeczywistość :ico_noniewiem:
http://www.wakacje.pl/oferty/grecja/lot ... y=14164591
Siedze i wertuje wszystkie możliwe fora z opiniami, jutro o 11 jestesmy umówieni z tym faciem z biura. O 9.45 ślub teściowej(cywilny) -Mamo Zuzi bo ty chyba nie wiesz że moja teściowa wychodzi za mąż :ico_smiechbig: Potem jakiś poczęstunek, mam nadzieje że do 11 sie wyrobimy. Poza tym od 7.00 w domu mam robotników bo kończą mi ten nieszczęsny przedpokój i zastanawiam się jak ja wogóle jutro ten dzień przeżyje, na samą myśl głowa mnie boli ale co tam mam to przecież na własne życzenie (no oprócz tego ślubu :ico_oczko: )

Przepraszam że nie odpisze do kazdej z osobna ale nie potrafie sie skupic. Mam nadzieje że przed wyjazdem zdąże jeszcze nadrobić pisanie.
Dobrej nocki

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

29 sie 2008, 22:16

Jak chcecie to macie :-D
Co tam ciekawego w TV??
Obrazek
Troszkę ciężko było uchwycić chodzącego Kacperka bo on znów zaczoł biegać(był okres że ładnie chodził powoli) a mój aparat coś zamulony po tym pobycie w NO
no ale się udało
Obrazek
Obrazek
jem sobie rogalika
Obrazek

[ Dodano: 2008-08-29, 22:50 ]
Jutro mamy urodzinki na wątku,oczywiście Misia :-D :-D

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

29 sie 2008, 22:51

Jejku, ominela mnie wiadomosc ze KAcperek chodzi, GRATULACJE wiec Wielkie!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Czy jeszcze jakies dzieciaczki chodza? Moja to chyba na wiosne zacznie hehe , z tym ciezkim kuprem :-D

Eska, no to bedziesz miala tescia hahaha, ciekawe jak bedzie? No i zycze mocnych nerwowo jutro!!!!

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

29 sie 2008, 23:13

Ja od tego wszystkiego spać nie mogę :ico_noniewiem:
Kicia dobrze że fotki wkleiłaś przynajmniej mam co oglądać :ico_haha_02: Ale Kacperek zapyla jeju , widać że szybki chłopak :-D jescze raz :ico_brawa_01:

mama_zuzi1980 pisze:Czy jeszcze jakies dzieciaczki chodza?
Zuzia też zaczyna, Kocurka na wczesniejszych stronkach dala link do filmiku, bomba po prostu :-)

mama_zuzi1980 pisze:Eska, no to bedziesz miala tescia hahaha, ciekawe jak bedzie?
Oni są razem juz długo więc ja tam pewnie żadnych zmian nie poczuje :ico_oczko: A mocne nerwy to mi się przydają, bo mój mąż to poprostu włączył totalną olewkę :ico_zly: :ico_zly:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości