Awatar użytkownika
aniadavid
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 80
Rejestracja: 16 mar 2007, 16:42

27 sie 2008, 11:46

Witajcie znow!! My wreszcie po dlugiej nieobecnosci wrocilismy. Spedzilismy prawie miesiac na wsi i powiem wam ze tam wogole sie nie myslalo o takich rzeczach jak telewizor czy komputer. Po prostu rewelacja :-) Przynjamniej jak dla mnie. Ale maly juz marudzil pod koiec i koniecznie chcial wracac do domu a ja chetnie bym tam jeszcze zostala :ico_haha_01:
Moj David jak mowilam wczesniej o powrocie do przedszkola to nie chcial wogole o tym slyszec. Codziennie go oswajalam z tym, teraz odliczamy na paluszkach dni i chyba bedzie ok :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

27 sie 2008, 22:38

aniadavid, no to fajnie że wypoczeliscie.....a gdzie byliscie? Ja własnie wczoraj kupiłam juz nowe butki i i spodnie dresowe,parę bluzek do przedszkola bo mały ze wszustkiego powyrastał,jeszcze brakuje mi spodni ale nie dresików tylko takich wyjsciowych.

Awatar użytkownika
aniadavid
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 80
Rejestracja: 16 mar 2007, 16:42

28 sie 2008, 09:29

Bylismy u mojej babci na wsi w lubelskim takze daleko nie wyjechalismy ale od razu inna atmosfera, nowe otoczenie a co najwazniejsze duzo dzieci :-) Takze maly mial sie z kim bawic. Bo tu u nas to niestety sam jak palec :-/
Ale po powrocie okazalo sie ze zrobili niedaleko nas plac zabaw takze teraz nie bedziemy musieli biegac na drugi koniec miasta :ico_haha_02:
A jak sobie pomysle o przedszkolnych zakupach to az mnie glowa boli :ico_olaboga:
Moje dziecko tez z tylu rzeczy powyrastalo ze az sama sie dziwie i tez czeka mnie zakupowe szalenstwo :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

28 sie 2008, 13:44

aniadavid, ja własnie wróciłam z zakupów,bo dokupiłam jeszcze kapcie,zaliczylismy fryzjera,no i byliśmy na Bilansie Czterolatka,Piotruś ma obecie 105 cm i waży 17 kg.A ile maja wasze pocieszki?

Awatar użytkownika
aniadavid
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 80
Rejestracja: 16 mar 2007, 16:42

28 sie 2008, 18:41

My na bilans idziemy w pażdzierniku wiec wtedy napisze co i jak. Ale juz teraz moge powiedziec ze wazy ok 18kg ale wzrost niepewny bo dawno go nie mierzylam wiec nie bede sie chwalic :ico_haha_02: :ico_haha_02:

Ja kupilam kapcie w poniedzialek i az sie dziwilam ze tak szybko. Zawsze mam problem zeby kupic Davidowi jakiekolwiek buty. A tu prosze... niespodzianka :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

30 sie 2008, 18:49

,może masz jakis sprawdzony ciekawy przepis,a jednoczesnie ciekawy??
powiem ci ze robilam w marcu rok temu ( w sumie potora :ico_oczko: )i wyszedl super wszyscy chwalili a nastepnym razem mi wogole nie wyszedl i w czerwcu dla Olka juz zamowilam bo balam sie ze znowu cos spiernicze :ico_oczko:
a to w sumie taki prosty przepis biszkopt przekladany masa budyniowa zmiksowana z truskawkami nasaczany oczywiscie a na wierzchu truskawki pokrojone zalane galaretka :-) teraz trudno o dobre truskawki wiec sama nie wiem na Olka urodziny to juz taka tradycja ze zawsze tort truskawkowy bo sezon truskawkowy i wszyscy je uwielbiamy :-)
a wogole to jest gdzies na forum taki watek "przepisy" i kiedys kiedys tam zagladalam i chyba dziewczyny podawaly jakis przepisy :ico_noniewiem:
Moj David jak mowilam wczesniej o powrocie do przedszkola to nie chcial wogole o tym slyszec.
A widzisz Olek doczekac sie nie moze i my tez odliczamy dni :-)

Wiesz ja pamietam te wakacje na wsi jak bylam mala wlasnie bez telewizora bez niczego i to byly najfajniejsze wakacje i bardzo mi utkwily w pamieci :-)
byliśmy na Bilansie Czterolatka,Piotruś ma obecie 105 cm i waży 17 kg.A ile maja wasze pocieszki?
Olek moj chudzina wazy 15 kg a cm nie wiem ile ma bo w Irlandii niestety nie ma czegos takiego jak bilans :ico_placzek: musze go jakos zmierzyc a ciagle zapominam :ico_wstydzioch:

My zakupy do przedszkola juz tez zrobilismy i juz synek moze isc :-)

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

30 sie 2008, 19:50

U nas dziewczyny to sie powoli już jesiennie robi :ico_placzek: ,niby jest ciepło ale to juz nie to samo co mc temu,Piotrus to bardzo sie cieszy że idzie do przedszkola :-)


Magda Sz., nie wiem co mi wyjdzie z tego mojego tortu,ale postanowiłam sobie że zrrobie sama,bo zawsze zamawiałam,najwyżej jak mi sie biszkopt nie uda o kupie gotowy. :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aniadavid
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 80
Rejestracja: 16 mar 2007, 16:42

30 sie 2008, 20:58

U nas tez pogoda nie zaciekawa. Juz dwa dni siedzimy w domu bo niebo sie chmurzy i nie wiadomo kiedy ten deszcz spadnie :(
Codziennie oswajam Davida z mysla o przedszkolu i chyba mu ta niechec juz przeszla. Ostatnio bylismy na placu zabaw i spotkal tam kolege z przedszkola. Razem sie bawili wiec mysle ze nie bedzie problemu :-) Ale nie bede zapeszac :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

30 sie 2008, 21:49

aniadavid, na pewno bedzie dobrze...powolutku sie przyzwyczaji.

Awatar użytkownika
aniadavid
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 80
Rejestracja: 16 mar 2007, 16:42

30 sie 2008, 21:51

Ja tez jestem dobrej mysli

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości